KOKS RUDUO, TOKS IR PASIŪLYMAS. Visoms vasaros prekėms papildoma -20% nuolaida su kodu:
*nuolaidos galioja prekėms esančioms šiame kataloge. Nuolaidos galioja iki 2023-10-15.
Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

BIOMECANICS

Filtrai

  • Dydis
  • Savybės
  • Spalva
  • Kaina

„Biomecánics“ – ergonomiška avalynė įvairaus amžiaus vaikams

„Biomecánics“ – ispanų įmonės „Garvalin“ valdomas vaikiškos avalynės prekinis ženklas, sukurtas glaudžiai bendradarbiaujant su Valensijos Biomechanikos institutu. Visi „Biomecánics“ batai yra ergonomiški, pagaminti pasitelkus šiuolaikines technologijas bei, svarbiausia, atsižvelgiant į pėdos vystymąsi, priklausantį nuo vaiko amžiaus.

Iš plačios įvairovės „Biomecánics“ batų (basutės ir sandalai, kedai, sportbačiai ir kita), siūlomos „Open24“ internetinės parduotuvės asortimente, išsirinksite avalynę, tinkančią tiek pačioms mažiausioms, tiek jau gerokai ūgtelėjusių vaikų pėdutėms. „Biomecánics“ batai – tai patogumas, judėjimo laisvė ir saugumas.

Kodėl  „Biomecánics“ avalynė vaikams – vienas populiariausių pasirinkimų?

Dažnas pirkėjas, atradęs ergonomišką ir stilingą  „Biomecánics“ avalynę vaikams, varginančias batų paieškas, priverčiančias gerokai pasukti galvą, ieškant geriausio varianto, baigia, nes jau žino, kokio prekinio ženklo avalynę pirks. Belieka pasidomėti, kokias sezono naujoves siūlo „Biomecánics“ bei išsirinkti tinkamą batų dydį.

Išskirtinis dėmesys pirmiesiems vaiko batams

Mokantis žengti pirmuosius žingsnius, kokybiška, ergonomiška avalynė, turinti tiesioginės įtakos taisyklingam mažylio pėdos vystymuisi, atlieka svarbų vaidmenį. Gaminant „Biomecánics“ avalynę, išskirtinis dėmesys skiriamas patiems mažiausiems batukų dydžiams. Gamyboje naudojamos medžiagos bei batų konstrukcija lemia, jog avalynė užtikrina maksimalų patogumą, saugumą bei suteikia judėjimo laisvę. Sutvirtintas užkulnis, vidpadyje išformuotas supinatorius, neslystantis padas, kulne esantis amortizatorius, vidpadis, padengtas antibakterine, prakaitavimą stabdančia medžiaga – privalumai, kuriais pasižymi mažiausiems vaikams skirti įvairių tipų „Biomecánics“ batai.

Bato konstrukcija, orientuota į augančios vaiko pėdos pokyčius

Augant vaiko pėdai, turi keistis ne tik bato dydis, bet ir avalynės formos skliautas. Papildomus reikalavimus batams kelia ir su amžiumi didėjantis vaiko aktyvumas. Atsižvelgiant į tai, „Biomecánics“ siūlo atskiras batų linijas, apimančias skirtingus vaikiškų batų dydžius („Biogateo“, „Bioevolution“, „Bioactive“).

Natūralios medžiagos

Visi „Biomecánics“ batai vaikams (basutės, kedai, sportbačiai ir kita) yra gaminami iš natūralių medžiagų – odos arba tekstilės, užtikrinančių oro pralaidumą bei apsaugančių vaiko pėdutę nuo perkaitimo.

Žaismingas, vaiko norus atitinkantis dizainas

Vaikai myli akimis! Jei basutės, sandalai ar kiti batai mažyliui nepatiks, namuose, bandant juos apmauti, užvirs tikrų tikriausiai karas. Ir, tikėtina, Jūs pralaimėsite, o atžala liks… basa. Tik ne su Biomecánics“! Šio gamintojo avalynė dizainas yra kuriamas, atsižvelgiant į vaikų estetinį skonį, besikeičiantį su amžiumi.

 

EVOLUTION-lt-min