VIDURIO SEZONO IŠPARDAVIMAS! NUOLAIDOS IKI 40%!*
*Pasiūlymas galioja iki 2023-06-23. Kainų sumažinimas lyginamas su gamintojo RMK.
Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Biomecanics vaikams

Filtrai

  • Dydis
  • Savybės
  • Spalva
  • Kaina
Rikiuoti Filtrai

Rikiuoti


„Biomecanics“ ir Valensijos Biomechanikos institutas (IBV) sukūrė šią avalynę, atsižvelgdami į tai, kad ropojimas ir vaikščiojimas yra vienas kitą papildantys ir svarbūs vaikščioti besimokančių vaikų judėjimo būdai. Padedami tinkamos avalynės, vaikai patys įgyja gebėjimą vaikščioti.

Vaikas ne iš karto nustoja ropoti ir pradeda vaikščioti. Tai natūralus procesas. Kai vaikas pirmą kartą atsistoja pasilaikydamas (pavyzdžiui, už kokio nors baldo) ir pėdomis paliečia žemės paviršių, jis įgyja pasitikėjimo savimi, o jo raumenys ir kaulai ima stiprėti.

Pažanga vyksta tol, kol vaikui pavyksta žengti pirmąjį tvirtą žingsnį. Iki tol jis ropoja ir vaikšto priklausomai nuo to, kuo tą konkrečią akimirką nori užsiimti. Jei vaikas pasitiki savo jėgomis, jis vaikšto, o jei mano, kad gali parkristi, – ropoja. Abu judėjimo būdai yra tinkami ir vaikai gali rinktis kaip jiems patogiau judėti.

Šiame procese, pirmieji batukai vaikams, atlieka labai svarbų vaidmenį, nes jie gali turėti tiesioginės įtakos pėdos vystymosi procesui. Avalynė turi netrukdyti judėti, o skatinti natūraliai ir sveikai vystytis jų pėdoms.

Perėjimas nuo ropojimo prie vaikščiojimo yra natūralus procesas, kurio metu vaikai įgyja pasitikėjimo savimi ir sustiprėja jų raumenys bei kaulai.

Šio proceso metu jie ropoja arba vaikšto pasilaikydami tol kol žengia savo pirmuosius tvirtus žingsnius.

Šiame procese avalynė atlieka esminį vaidmenį:

  • Batai turi netrukdyti judėti, o skatinti natūraliai ir sveikai vystytis vaikų pėdoms.
  • Avalynė turi paskatinti vaikų gebėjimą išmokti vaikščioti savarankiškai.

Kompanija Biomecanics, pasinaudodama naujausiais technologiniais resursais, bet tuo pačiu ir atkreipdama dėmesį į evoliucijos nulemtą taisyklingą vaiko pėdos vystymąsi, siūlo vaikams maksimalią laisvę, saugumą ir patogumą visais jų augimo etapais.