Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Filtrai

 • Dydis
  Avalynė
  20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
 • Spalva
 • Kaina
  Nuo: EUR
  Iki: EUR

Bisgaard vaikams

Filtrai Rikiuoti pagal

Rikiuoti pagal


Bisgaard vaikiški batai mergaitėms ir berniukams

Vaikiška Bisgaard avalybė mergaitėms ir berniukams gaminama taip, kad išgauti maksimalų patogumą ir kokybę. Bisgaard, mergaitėms ir berniukams, gali pasiūlyti daugybę unikalaus klasikinio dizaino batų. Gaminant batus daug dėmesio skiriama ne tik bato išvaizdai, bet ir jo vidui. Avavlynė gaminama tik iš natūralių medžiagų. Natūralios odos kokybė ne tik jaučiama, bet ir matoma.

Batų padai ir lietaus batai gaminami iš natūralios, lanksčios ir elastingos gumos. Bateliai ir aulinukai gaminami tik iš 100% natūralios odos.

 

Natūralios, kokybiškos medžiagos

Natūrali oda yra puiki medžiaga gaminant įvairius dalykus, tarp jų ir batus. Oda yra ilgaamžė, tvirta ir sunkiai sunešiojama. Tinkamai valant ir prižiūrint natūralios odos batus jie atlaikys net pačius stipriausius vėjus ir kintančias oro temperatūras ne vienerius metus. Oda tobulai tinka batams ir dėl to, kad yra lanksti ir lengvai prisitaiko prie pėdos formos, taip leisdama jaustis patogiai ir judėti laisvai nevaržant judesių. Sveikoms pėdoms reikalinga sveika aplinka, gera oro cirkuliacija ir judesių laisvė, visas šias savybes batams gali suteikti oda, dėl to mūsų avalynė yra gaminama iš šios nuostabios medžiagos.

 

Daniškas dizainas

Bisgaard gamina viską: batus pradetantiems vaikščioti, šlepetes ir laiveliu, aulinukus, basutes ir net lietaus batus. Visi batai skirti mergaitėms ir berniukams yra gaminami pagal unikalų  ir nuolat atnaujinamą dizainą didelį dėmesį skiriant batų komfortui ir kokybei.

Kadangi kiekvienas vaikas yra unikalus, dėl to tokie turi būti ir batai. Vadovaudamiesi šiuo principu Bisgaard vaikiška avalynė gaminama skiriant dėmesį detalėms. Gamyboje nenaudojamas nei vienas siuvimo ar spalvos šablonas viskas atliekama atsitiktine tvarka. Kiekvienas Bisgaard batas tmodelis turi  savo funkciją, komfortą ir dizainą.

Užsegimo ir suvartymo tipai, pado storis, naudojamos medžiagos

Kokybė turi būti ne tik juntama, bet ir matoma, ją pamatyti gali Bisgaard vaikiškoje avalynėje.

Bisgaard avalynė kuriama užbėgant už akių ateities mados aktualijoms ir atsižvelgiant į sezoniškumą.