Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

ECCO

Filtrai

  • Dydis
  • Savybės
  • Spalva
  • Kaina
Rikiuoti Filtrai

Rikiuoti


1632644595_ecco-logo-768x461Nevaržoma laisvė judėti, aukšta kokybė ir ilgaamžis dizainas. Šis danų prekės ženklas, buvo įkurtas dar 1963 metais, o šiandien vis dar klesti ir yra gerai žinomas visame pasaulyje. Šiuo metu ECCO dirba daugiau nei 20 000 darbuotojų, o ECCO parduotuvės įsikūrusios 89 skirtingose ​​šalyse. Nuo pat įmonės įkūrimo „ECCO“ batai buvo žinomi dėl savo išskirtinių konstrukcijų, aukštos kokybės ir ilgaamžiškumo.

Ecco kolekcijos

Kiekvienas nors kartą išbandęs ECCO pritarts, jog šis prekinis ženklas kuria itin aukštos kokybės batus moterims, vyrams, vaikams, ir siūlo nuostabias kolekcijas kiekvienam sezonui. Visi batai, ilgauliai, sportiniai bateliai, moteriški aukštakulniai, žieminiai batai vaikams ar basutės yra lengvi ir pasižymi kvėpuojančiomis savybėmis - puikus derinys aktyviam gyvenimo būdui.

ECCO taip pat išsiskiria savo sportinių ir laisvalaikio batų kolekcijomis, ir kiekvieną sezoną stengiasi pristatyti dar labiau ištobulintus ir patogesnius modelius, leisiančius jaustis patogiai tiek laisvalaikio, tiek darbo metu. Moterys, ieškančios patogių moteriškų batelių ar aukštakulnių darbui, kurie nevargintų pėdų, ECCO kolekcijose visada ras tokius klasikinius modelius, kaip SHAPE ar SCUPLTURED, ir galės išsirinkti iš skirtingų kulno aukščio modelių.

ECCO batai taip pat gerai žinomi sporto mėgėjams, nes jau daugybe metų kuria golfo batus vyrams ir moterims. Šie jau klasika tapę modeliai, tokie kaip GOLF COOL, GOLF BIOM, GOLF SOFT, tiks tiek golfo profesionalams, tiek šio sporto naujokams.

Šį prekininį ženklą taip pat yra pamėgę aktyvaus sporto mėgėjai, nes ECCO savo kolekcijose visada siūlo avalynės skirtos lauko žygiams. Čia visada rasite ilgaaulius modelius su GORE-TEX® technologija, kuri užtikrina, jog jūsų pėdos išliks sausos ir nesušlaps net lietingiausiu oru. O jei ruošiatės turistiniam žygiui vasarą, ECCO kolekcijose rasite žygiams ar kelionėms skirtų sandalų, kurie pasižymi itin minkštu vidpadžiu, patogiu ir nevaržančiu užsegimu, bei padu, kuris turi itin gerą sukibimą su įvairiais lauko paviršiais.

1444x464_ECCO