VASAROS IŠPARDAVIMAS!
Pasiruošk vasarai! Nuolaidos net iki -60%. Akcija galioja iki 2022-06-19 (imtinai)*
Pirkti dabar
Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Filtrai

 • Dydis
  Avalynė
  22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
 • Savybės
 • Spalva
 • Kaina
  Nuo:
  Iki:

Garvalin

Filtrai Rikiuoti pagal

Rikiuoti pagal


Garvalin misija gaminti kokybiškus batus, diegti naujoves ir siekti tobulumo per praktinę patirtį ir kūrybiškumą.

Nuo pat įsikūrimo 1968 m., bendrovė siekia išlaikyti avalynės tradicijas pasitelkus kūrybiškumą. Per visą šį laiką „Garvalín“ kūrė savo gaminius, ypatingą dėmesį skirdama klientų poreikių analizei, pradedant nuo pirmosios batų poros pristatymo naujagimiams iki avalynės vaikams. Atsižvelgdama į šiuolaikinias madas, „Garvalín“ kuria universalų ir šiuolaikišką avalynės dizainą, kurį būtų galima avėti su bet kokia apranga.

Dabartinė Garvalinų šeima išaugo, trys jos etiketės „Garvalín“, „Agatha Ruiz de la Prada“ ir „Biomecánics“ pristato gerai diferencijuotas produktų linijas, kurios  yra platinamos visame pasaulyje. Į avalynės kūrimą, valdymą ir rinkodarą įtraukus antrosios kartos gaminius, įmonė toliau sėkmingai auga ir siūlo vartotojams puikios kokybės ir dizaino prekes. Įmonė vis dar vykdo nuo pat pradžių vyravusią misiją: pagaminti tinkamą, pagal poreikius pritaikytą avalynę, kuri klientui suteiktų gerovės potyrį.

Garvalin įsipareigojimas kokybei atsispindi: nuimamais antibakteriniais vidpadžiais, natūralios odos pamušalais ir tarptautinių avalynės taisyklių laikymusi, bei pagarba ir meile aplinkai visuose procesuose.

2 garvalin