Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Garvalin

Filtrai

  • Sezonas
  • Savybės
Rikiuoti Filtrai

Rikiuoti


Apgailestaujame, tačiau prekių šioje kategorijoje nėra.

„Garvalin“ avalynė vaikams – ilgametės patirties ir šiuolaikinių gamybos technologijų sintezės rezultatas

„Garvalin“ – ispanų įmonė, besispecializuojanti vaikiškų batų gamyboje, savo veiklą pradėjusi 1968-tais metais ir, aukštos, nuolat tobulinamos produktų kokybės bei į šiuolaikinės mados aktualijas orientuotų produktų dėka, tapusi populiariu pasirinkimu tarp pirkėjų visame pasaulyje. „Agatha Ruiz de la Prada“ ir „Biomecánics“ – kiti šios įmonės valdomi prekių ženklai.

Ieškote ergonomiškos, stilingos avalynės, pagamintos vadovaujantis tvarios aplinkos puoselėjimo idėjomis? „Garvalin“ basutės, sandalai ir laisvalaikio batai, siūlomi mūsų asortimente, puikiai tiks tiek pačioms mažiausioms kojytėms, tiek gerokai ūgtelėjusiems, savo reikalavimus ne tik avalynės patogumui, bet, ne mažiau svarbu, ir dizainui išsakantiems vaikams.

Kokiais privalumais pasižymi „Garvalin“ basutės ir sandalai vaikams?

Avalynė vaikams – vienas atsakingiausių pirkinių, turintis užtikrinti fizinį bei psichologinį komfortą avint batus (šie vaikui turi ne tik tikti, bet ir patikti) bei, svarbiausia, taisyklingą pėdos augimą ir formavimąsi. „Garvalin“ basutės ir sandalai vaikams – stilingas bei ergonomiškas pasirinkimas, kuriam pritars ne tik Jūsų atžala, bet ir ortopedai.

Ortopedinių reikalavimų atitikimas

Patogiai išformuoti, antibakterinėmis medžiagomis padengti vidpadžiai, sutvirtinti batų užkulniai, pamušalas, pagamintas iš natūralios odos: „Garvalin“ basutės, sandalai ir laisvalaikio batai vaikams atitinka profilaktinius reikalavimus, ortopedų keliamus avalynei.
„Garvalin“ – saugios, ergonomiškos bei itin patogios basutės, reguliuojamos dirželiais, tad šios patogiai prisitaiko prie individualios vaiko kojytės anatomijos.

Patrauklus, madingas dizainas

„Garvalin“ basutės vaikams – puikus pasirinkimas ne tik kokybės, bet ir estetikos atžvilgiu. Žaismingo, stilingo dizaino avalynė puikiai dera su įvairaus stiliaus drabužiais bei atitinka net ir didžiausių stileivų (tiek pačių vaikų, tiek ir jų tėvelių) poreikius.

Daugelis mūsų asortimente esančių „Garvalin“ batų modelių yra kelių spalvų, tad puikiai tiks tiek mergaitėms, tiek berniukams.

Modelis, palengvinantis savarankišką batų apsiavimą

„Leisk, aš pats!“ – pageidavimas, kuris iš mažylio, norinčio būti savarankišku, lūpų skamba nuolat, atliekant įvairias veiklas, žinoma – ir aunantis batukus. „Garvalin“ basutės vaikams turi užsegamus lipnius dirželius, kurie ne tik užtikrina kojos stabilumą, bet ir palengvina apsiavimo/nusiavimo procesą. Vaikas, sėkmingai apsiavęs batukus, bus patenkintas savimi ir spinduliuos geromis emocijomis

2 garvalin