Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Geox

Filtrai

  • Dydis
  • Savybės
  • Spalva
  • Kaina
Rikiuoti Filtrai

Rikiuoti


GEOXavalynė, kuri kvėpuoja!

Italų prekinis ženklas, gaminantis moterišką, vyrišką ir vaikišką avalynę bei viršutinius drabužius moterims ir vyrams.

Prekės ženklo vizitinė kortelė yra patentuotos technologijos, leidžiančios drabužius ir batus patogiai dėvėti bet kuriuo metų laiku.

Pastaraisiais metais „Geox“ technologijų šeima išsiplėtė, įtraukdama unikalią „Xand“ amortizacinę sistemą, minkštą anatominį „Xense“ padą, lengvą ir lanksčią „Nebula“ liniją, šoninio transpiracijos sistemą ir tinklinio kvėpavimo sistemą, užtikrinančią neįtikėtiną kvėpavimą per visą pėdą.

Patentuoti „Geox“ technologiniai sprendimai suteikia suaugusiesiems ir vaikams patogumą, lengvumą ir judėjimo laisvę bet kokioje situacijoje, suteikdami gyvenimo džiaugsmo jausmą kiekviename žingsnyje. Kiekviena nauja „Geox“ kolekcija atspindi dabartines sezono tendencijas. Tai drabužiai ir batai tiems, kurie ieško patogaus ir tuo pačiu daugiafunkcionalaus varianto kasdieniam dėvėjimui nuo ryto iki vakaro, mieste ir gamtoje. Mėgstantiems lengvumą ir natūralumą ne tik kasdienėse, bet ir oficialesnėse aprangose. Tiems, kurie domisi naujomis technologijomis ir nori atrodyti stilingai bei moderniai, nepakenkdami komfortui, kokybei ir visų pirma – gerai savijautai. Tiems, kurie mėgsta stilių veikloje. Bet pirmiausia tiems, kurie nori kvėpuoti. Visur ir visada!