Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Kodėl verta pirkti internetu?

2019-11-15

Ne paslaptis, jog pasauliui tampant vis modernesniam, modernėjame ir mes. Šiuolaikinės technologijos jau sukurė mums begalę galimybių, o viena iš jų - galime apsipirkinėti nepalikdami namų komforto. Kodėl verta pirkti internetu - rekomenduojame mes:

1. Atsidėkojame už Jūsų lojalumą

Perkant internetu, 10% kiekvieno Jūsų pirkinio sumos grįžta atgal lojalumo taškais, kuriais galėsite padengti iki 50% kito pirkinio sumos. Galioja 180 dienų nuo paskutinės Jūsų pirkimo dienos.

10proc-100

2. Prekių gausybė vienoje vietoje

Siūlome milžinišką pasirinkimą iš daugiau kaip 2000 skirtingų avalynės modelių, 500 aprangos ir aksesuarų prekių vyrams, moterims ir vaikams. Rinktis galite nuo kedų iki kailinių šlepečių namams, kombinezonų ar kuprinių, ir viskas - vienoje vietoje!

shoee-100

3. Kam laukti?

Nuo šiol atlikus užsakymą darbo dieną iki 10.30 valandos, jį už papildomą 0.99 eurų mokestį galėsite atsiimti Omniva paštomate jau tą pačią dieną. Galioja užsakant prekes Vilniuje.

1030-100

Užsisakykite iki 14h – pristatysime rytoj.

Jei užsakymą pateiksite iki tos pačios dienos 14 valandos, užsakytas prekes gausite jau kitą darbo dieną, o jei po 14-os valandos – užsakytos prekės bus pristatytos dar kitą darbo dieną.

1400-100

Kam mokėti papildomai?

OMNIVA paštomatai – tai patogus ir paprastas būdas atsisiųsti siuntą, nes ją atsiimti galėsite bet kuriuo jums patogiu paros metu, o užsisakius bet kur Lietuvoje, pristatymas į paštomatus visada NEMOKAMAS.

pinignine-100

4. Rinkitės laisvai

Pirkti internetu apsimoka, nes prekių grąžinimas ar keitimas Jums visada yra nemokamas! Nepažeistas prekes galite grąžinti per vienerius metus nuo užsakymo datos, o pinigus grąžinsime į Jūsų banko sąskaitą ne vėliau kaip per 14 darbo dienų. Grąžinti galite dviem būdais: per DPD kurjerį bei per Omniva paštomatus. Itin patogu norint išbandyti kelis avalynės ar aprangos modelius, ir išsirinkti Jums tinkamą!

box-100