Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Kaip grąžinti/keisti prekę?

Prekių grąžinimo ir keitimo būdai:

 1. Fizinėje mūsų parduotuvėje.

Open 24 internetinėje parduotuvėje įsigytą prekę galite grąžinti bet kurioje mūsų fizinėje Crocs arba Open 24 parduotuvėje. Tokiu atveju grąžinimo formos internetu pildyti nereikia. Parduotuvėje supildysite prekės grąžinimo prašymą, o pinigus grąžinsime į Jūsų nurodytą sąskaitą per  10d.d. 

 

2. Prekių grąžinimas arba keitimas internetu, supildant prekės grąžinimo arba keitimo formas

Open24 inetrnetinėje parduotuvėje įsigytas prekes galite grąžinti arba pakeisti , supildę prekių grąžinimo arba keitimo formas.

 

Kaip supildyti internetinę prekės grąžinimo formą norint batus grąžinti arba pakeisti? 

Pirmiausia - prisijunkite prie savo pirkėjo paskyros. Į savo pirkėjo paskyrą galite patekti vienu iš šių būdų:

  • jei esate registruotas pirkėjas, prisijunkite prie savo Pirkėjo paskyros su savo turimais prisijungimais. 
  • jei esate neregistruotas pirkėjas, galite atlikti grąžinimą be registracijos ( į savo paskyrą pateksite per užsakymo patvirtinimo el.laišką, kurį gavote po užsakymo atlikimo elektroniniu paštu) arba
  • jei esate neregistruotas pirkėjas,  galite užsiregistruoti: Open24 svetainėje viršuje spauskite "Prisijungti" ir "Registracija". Užsiregistruokite vesdami užsakyme naudotą elektroninio pašto adresą ir tada prisijunkite. 

Pastaba: jei prekę norite keisti (o ne grąžinti), Jums būtina užsiregistruoti.  

 Prisijungus papulsite į "Mano užsakymai" langą, kuriame matysite įsigytų prekių sąrašą. Pasirinkite užsakymą ir susiraskite prekę, kurią grąžinate ir spauskite po ja esantį mygtuką "Grąžinti/keisti prekę".  Toliau pildykite pagal nurodymus.

  • Jei pildydami grąžinimo formą pasirinkote, kad prekę norite grąžinti ir atsiimti pinigus, pinigai bus grąžinti per 10 darbo dienų po prekės gavimo.
  • Jei pildydami grąžinimo formą pasirinkote, kad prekę norite keisti,  tai supildę grąžinimą iškart atlikite naują įprastą užsakymą. Keitimo užsakymo suma susidengs su grąžinamos prekės suma. Jei keičiate į tą pačią, tik kito dydžio prekę, suma susidengs visiškai ir nieko primokėti nereikės. Sistema keitimo užsakyme automatiškai nesudengia tik lojalumo taškų , jei juos naudojote pradinio užsakymo metu. Supildžius grąžinimą, naudoti lojalumo taškai grąžinami atgal į Kliento paskyrą per 15 min. ir juos vėl galite naudoti  keitimo  užsakyme ar sekančio apsipirkimo metu). Keičiama prekė Jus pasieks maždaug per 5-7 darbo dienas, skaičiuojant nuo prekės atidavimo/išsiuntimo Gavėjui dienos.

Pastaba: jei pildant grąžinimą pasirinksite, kad norite prekę keisti, bet keitimo užsakymo nesupildysite per 7 dienas, bus grąžinami pinigai.