Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Kaip grąžinti/keisti prekę?

Jeigu įsigyta prekė Jums netiko, ją grąžinti galite NEMOKAMAI per 365 dienas nuo jos įsigijimo dienos. Grąžinama prekė turi būti nenaudota ir nepraradusi prekinės išvaizdos. 

Internetu įsigytą prekę galite grąžinti/keisti:

1. užpildę internetinę prekės grąžinimo/keitimo formą savo pirkėjo paskyroje.

Į savo pirkėjo paskyrą galite patekti vienu iš šių būdų:

          a) jei esate registruotas pirkėjas, prisijunkite prie savo Pirkėjo paskyros.

          b) jei esate neregistruotas pirkėjas, galite atlikti grąžinimą be registracijos ( į savo paskyrą pateksite per užsakymo patvirtinimo el.laišką, kurį gavote po užsakymo atlikimo elektroniniu paštu) arba

          c) jei esate neregistruotas pirkėjas,  galite užsiregistruoti: Open24 svetainėje viršuje spauskite "Prisijungti" ir "Registracija". Užsiregistruokite vesdami užsakyme naudotą elektroninio pašto adresą ir tada prisijunkite.

 Pastaba: jei prekę norite keisti (o ne grąžinti), Jums būtina užsiregistruoti. 

 

  • "Mano užsakymuose" suraskite užsakymą/prekę, kurią norite grąžinti/keisti, ir po ja spauskite mygtuką „Grąžinti/keisti prekę“.
  • Pildydami matysite pasirinkimą „Grąžinti“ arba „Keisti“:
    • Norėdami grąžinti, pasirinkite, kad prekę norite "Grąžinti" ir baikite pildyti grąžinimą. Pinigai bus grąžinti į nurodytą sąskaitą per 10 darbo dienų po prekės gavimo.
    • Norėdami keisti, užpildę grąžinimo formą, iškart atlikite naują užsakymą prekei, į kurią norite keisti. Keitimo užsakymo suma susidengs su grąžinamos prekės suma. Jei keičiate į tą pačią, tik kito dydžio prekę, suma susidengs visiškai ir nieko primokėti nereikės, net jei prekė kainuoja brangiau. Sistema nesudengia tik lojalumo taškų, jei juos naudojote pirkimo metu. Supildžius grąžinimą, panaudoti pirkimo metu lojalumo taškai automatiškai grįžta į paskyrą per 15 minučių ir juos vėl galėsite naudoti keitimo užsakyme. Kai tik gausime Jūsų grąžinamą prekę, išsiųsime keičiamą. Grąžinimo - keitimo procedūra trunka apie 5-7 darbo dienas, skaičiuojant nuo prekės atidavimo/išsiuntimo Gavėjui dienos.
    • Jei pildant grąžinimą pasirinksite, kad norite prekę keisti, bet keitimo užsakymo nesupildysite per 7 dienas, bus grąžinami pinigai. 
  • Siuntą supakuokite pagal nurodymus ir grąžinkite pasirinktu būdu.

 

 2. Fizinėje mūsų parduotuvėje:

Crocs prekinio ženklo prekę galite grąžinti bet kurioje mūsų fizinėje parduotuvėje (Reima prekinio ženklo prekę - Reima fizinėje parduotuvėje). Tokiu atveju grąžinimo formos internetu pildyti nereikia.

Crocs prekinio ženklo prekę keisti galite bet kurioje mūsų fizinėje parduotuvėje (Reima prekinio ženklo prekę - Reima fizinėje parduotuvėje). Prekių keitimas negalimas tik mūsų Crocs išparduotuvėje Vilniuje PC Outlet ir mūsų partnerių parduotuvėje Crocs Vilniaus Akropolyje). Tokiu atveju grąžinimo - keitimo formos internetu pildyti nereikia.

Greitesniam Jūsų aptarnavimui užtikrinti, rekomenduojame prieš atvykstant atsispausdinti užsakymo patvirtinimą. Fizinių parduotuvių sąrašas: https://www.open24.lt/lt/prekybos-vietos/crocs-parduotuviu-adresai/ . Jei grąžinama NE Crocs/Reima avalynė, grąžinti arba pasikeisti prekę galite tik internetu.