Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Kaip grąžinti/keisti prekę?

Jeigu įsigyta prekė Jums netiko, ją grąžinti galite NEMOKAMAI per 365 dienas nuo jos įsigijimo dienos. Grąžinama prekė turi būti nenaudota ir nepraradusi prekinės išvaizdos. 

Internetu įsigytą prekę galite grąžinti/keisti:

1. užpildę internetinę prekės grąžinimo/keitimo formą savo pirkėjo paskyroje.

Į savo pirkėjo paskyrą galite patekti vienu iš šių būdų:

          a) jei esate registruotas pirkėjas, prisijunkite prie savo Pirkėjo paskyros.

          b) jei esate neregistruotas pirkėjas, galite atlikti grąžinimą be registracijos ( į savo paskyrą pateksite per užsakymo patvirtinimo el.laišką, kurį gavote po užsakymo atlikimo elektroniniu paštu) arba

          c) jei esate neregistruotas pirkėjas,  galite užsiregistruoti: Open24 svetainėje viršuje spauskite "Prisijungti" ir "Registracija". Užsiregistruokite vesdami užsakyme naudotą elektroninio pašto adresą ir tada prisijunkite.

 

  • "Mano užsakymuose" suraskite užsakymą/prekę, kurią norite grąžinti/keisti, ir po ja spauskite mygtuką „Grąžinti/keisti prekę“.
  • Pildydami matysite pasirinkimą „Grąžinti“ arba „Keisti“:
    • Norėdami grąžinti, pasirinkite, kad prekę norite "Grąžinti" ir baikite pildyti grąžinimą. Pinigai bus grąžinti į nurodytą sąskaitą per 10 darbo dienų po prekės gavimo.
    • Norėdami keisti, užpildę grąžinimo formą, iškart atlikite naują užsakymą prekei, į kurią norite keisti. Keitimo užsakymo suma susidengs su grąžinamos prekės suma. Jei keičiate į tą pačią prekę (dydis ir spalva nesvarbu), suma susidengs visiškai ir nieko primokėti nereikės, net jei prekė kainuoja brangiau. Sistema nesudengia tik lojalumo taškų, jei juos naudojote pirkimo metu. Supildžius grąžinimą, panaudoti pirkimo metu lojalumo taškai automatiškai grįžta į paskyrą per 15 minučių ir juos vėl galėsite naudoti keitimo užsakyme. Kai tik gausime Jūsų grąžinamą prekę, išsiųsime keičiamą. Grąžinimo - keitimo procedūra trunka apie 5-7 darbo dienas.
  • Siuntą supakuokite pagal nurodymus ir grąžinkite pasirinktu būdu.

 

 2. Crocs prekinio ženklo prekę grąžinę fizinėje Crcs parduotuvėje:

internetinėje parduotuvėje Open24 įsigytą Crocs prekinio ženklo prekę galima grąžinti arba pakeisti bet kurioje Jums patogiausioje Crocs fizinėje parduotuvėje. Su savimi turėkite batus ir žinokite užsakymo numerį arba turėkite atspausdintą užsakymo sąskaitą faktūrą.