Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Ar žinote, kaip atsirado, visame pasaulyje pripažinti, TEVA sandalai?

2017-10-23

Batų gamintojas TEVA yra gerai žinomas visame pasaulyje dėl itin lengvų, sportiško tipo sandalų, su kuriais visiškai nevaržomas judėjimas. Šie sandalai sukurti kelionėms ir nuotykiams. Visame pasaulyje paplite ir gerai žinomi, turintys ypatingą atsiradimo istoriją.

 

Keliautojas ir gidas Mark Thatcher pastebėjo, kad keliaujant didelius atstumus tenka rinktis iš dviejų tipų batų : flip – flop šlepečių arba specialių žygio batų. Abu jie turi privalumų ir trūkumų. Flip – flop šlepetės minkštos ir lengvos, jas lengva greitai apsiauti ir nusiauti, jos nebijo drėgmės, tačiau tokio tipo šlepetės netinkamos ilgoms kelionėms, nes jose koja neturi stabilios padėties, koja slidinėja, o padas šlepsi. Kalbant apie žygio batus – čia situacija atvirkščia, su jais karšta, jie sunkūs, tokio tipo batų negali greitai apsiauti ir nusiauti, jie bijo vandens, ilgai džiūsta, tačiau labai tinka ilgoms kelionėms, kai reikia daug eiti, o aulas užtikrina stabilią padėtį ir visos dienos komfortą.

Norėdamas savo keliones padaryti lengvesnes, žymus keliautojas sugalvojo sau pasigaminti norimus sandalus. Pirmajam savo sandalui panaudojo savo asmeninio laikrodžio “Velcro” dirželį ir flip-flop padą. Išbandęs šį sandalą suprato, kad tokia avalynė bus naudinga ir kitiems aktyvų laisvalaikio būdą mėgstantiems žmonėms. Po ilgų bandymų ir tobulinimų dabar pasaulyje sparčiai populiarėja naujos kartos sportinio tipo sandalai. Dabartiniai modeliai ne tik nepaprastai patogūs, bet ir stilingi su minkštais dirželiais ir amortizuojančiu padu, todėl čia kiekvienas ras savo mėgtamiausius!

Visą kolekciją rasite - www.open24.lt/teva/

TEVA kolekcija