Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Birkenstock sandalai grįžta į madą

2017-07-13

Šią vasarą savo populiarumą išlaiko šlepetės, pamiltos garsenybių visame pasaulyje. Nors prieš kelis metus tokio tipo šlepetes moterys rinkdavosi nebent vedant šunį ar trumpam pasivaikščiojimui, tačiau viskas pasikeitė, kai italų dizaineris - Giambattista Valli, savo naujos rūbų kolekcijos pristatyme, modelius apavė įspiriamais sandalais - birkenstock. Po mados pristatymo šios ortopedinės šlepetės ėmė populiarėti žaibišku greičiu. Birkenstock šlepetės pagamintos pagal aukščiausius kokybės standartus - iš natūralios kamštinės medžiagos, kuri padeda atlaikyti visos dienos metu tenkančią apkrovą pėdoms. Tai puiki avalynė daug stovintiems ar vaikštantiems žmonėms.

Mada, kuri nereikalauja aukų

Šįmet pasklido nauja mada – įsispiriami sandalai, praminti „ugly flats“. „Bjauriukais“ jie vadinami dėl ne pačios patraukliausios išvaizdos, primena sandalus, kuriuos ligoninėse avi daktarai bei seselės. Vis dėlto šiandien tokius avėti ragina net garsiausi mados namai: „Givenchy“, „Marni“, „Isabel Marant“, „Prada“ ir kiti. Kad ir ką sakytume apie „bjauriukus“, šlepsėti su jais be galo patogu. Galbūt netrukus priprasime prie „ugly flats“, juk dar visai neseniai sportbačių ir elegantiškos suknelės derinys taip pat atrodė nesuvokiamas.


Birkenstock fashion podium

Įžymybių įtaka

Sandalai neliko nepastebėti ryškiausių Holivudo žvaigždžių. Šie itin patogūs sandalai tapo mėgstamiausiu kasdieniu apavu Jesicai Alba, modeliui Cara Delevingne, Leonardo Dicaprio, Leighton Meester Iš populiaraus serialo –  „Gossip Girl“ , Anne Hathaway, kuri vaidino filme „The Princess Diaries“ , Heidi Klum ir daugeliui kitų. Žvaigždės sandalus derina prie džinsų, šortų, sijonų ir net suknelių. Šios vientiso dizaino šlepetės puikiai tiks ir mieste, ir gamtoje. O tu ar jau turi savo sandalus, kuriuos rekomenduoja ortopedai? www.open24.lt/lt/birkenstock

Birkenstock 3_1

Birkenstock 3_2