Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Crocs – ant mažojo princo pėdų!

2015-06-19

Ne paslaptis, kad madas visame pasaulyje diktuoja autoritetai. Auksinė taisyklė pasitvirtino ir šįkart – po to, kai Didžiosios Britanijos princas George‘as pasirodė viešumoje avėdamas Crocs Kids‘ Crocband mėlynas klumpes, Crocs parduotuvės visame pasaulyje skelbėsi, jog išparduoti visi šio modelio dydžiai.

details-prince-george-crocs-2015-lead1Sekmadienio popietę visa karališkoji šeimyna leido Tetburyje esančiame polo klube. Kol princas William‘as žaidė golfą, žurnalistų akis pritraukė hercogienė Catherine ir mažasis princas, avintis Crocs klumpėmis. Hercogienė pasaulyje jau yra gerai žinoma dėl savo galios mados rinkoje – užtenka pasirodyti viešumoje dėvint ar avint dar nežinomo dizainerio kūriniais ir šie daiktai išpopuliarėja akimirksiu. Tokią galią perėmė ir princas George‘as. Po to, kai sekmadienį jaunasis mados guru pasirodė polo klube, iškart buvo išpirkti visi jo dėvėti drabužiai. 

Crocs kompanijos prezidentas Andrew Rees juokauja, kad buvimas karališkuoju vaiku - sunki pareiga, tačiau Crocs šūkis yra Atrask savąjį džiaugsmą (iš anglų k. Find your fun): „Visa kompanija džiaugiasi, kad princui George'ui puikiai pavyko įgyvendinti mūsų vizijąBe Crocs mažasis princas dėvėjo Olivier Baby and Kids kašmyrinį megztinį, kuris taip pat buvo akimirksiu išparduotas. Ekspertai skaičiuoja, kad per pirmuosius savo gyvenimo metus princas  atnešė 340 milijonų eurų pajamas įvairioms pasaulio parduotuvėms tiesiog pasirodydamas su jų parduodamais drabužiais ar avalyne.  

Žinovai netgi sukūrė naują sąvoką tokiam žaibiškam karališkojo kūdikio dėvimų rūbų išpopuliarėjimui apibūdinti - tai princo George‘o efektas. Stiliaus ir prekės ženklų ekspertas Nick Ede džiaugiasi, kad princas aklai nesivaiko madų, o yra tikro klasikinio britiško stiliaus džentelmenas: Princo George‘o efektas – tai ne dizainerių etiketės, o kiekvienam įperkami, stilingi bei madingi kasdieniai rūbai“.

Niekas nepaneigs, kad Crocs Kids‘ Crocband – įperkami kiekvienam. Rinkitės savo dydį ir spalvą Open24 parduotuvėje!