Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Drąsi Keddo elegancija jau čia!

2015-04-29

Apsiaukite naujausius "KEDDO" laivelius ir išsiskirkite iš pilkos miesto minios. Asimetriškos formos ir įvairios tekstūros - tai tik keli išskirtinumai, kuriuos Jums gali pasiūlyti "KEDDO".

Yra daug šiuolaikinių avalynės modelių, atspindinčių naujausias mados tendencijas, ir už tai jie, be abejo, nusipelno didžiausio pripažinimo bei pagarbos. Tačiau "KEDDO" istorija yra visiškai kitokia… 

Šiai įmonei prireikė daugybės metų, kad sukurtų savitą stilių, atrastų savo filosofiją. Naująjame tūkstantmetyje šis ženklas savo mados tendencijas pristatė labai unikaliu būdu.

"KEDDO" - tai batai skirti avėti mieste, skirtingai nuo pilkų kasdienybės atspalvių, jie ryškūs, drąsūs ir dinamiški. Unikalus idėjų derinys ir miesto kultūra – visa tai atsispindi stilingose kolekcijose, pripildytose pulsuojančios gatvės energijos. Naujausios medžiagos ir tekstūros su "tatuiruotais" spaudiniais, aplikacijos ir siuvinėjimo elementai – visa tai puikiai dera. "KEDDO" - tai prekės ženklas, pagrįstai pelnęs pripažinimą tarp kitų garsių prekių ženklų, tapusių kultu, tiek Jungtinėje Karalystėje tiek ir visame pasaulyje.

"KEDDO"  yra vienas iš 20 lyderių Tarptautiniame mados Laisvalaikio avalynės rinkos segmente.

"KEDDO" - tai avalynė jaunimui, kurie negyvena pagal kitų taisykles, o patys jas kuria.