Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

INTERNETU APSIPIRKTI PAPRASTA

2017-11-23

Galime drąsiai teigti, jog internetas šiandien visapusiškai palengvina mūsų visų gyvenimus. Vos per kelias minutes galime apmokėti įvairias sąskaitas, užsisakyti maisto į namus ar nusipirkti naujus batus artėjančiam vakarėliui. Todėl visiškai natūralu, jog daugelis žmonių renkasi apsipirkimą internetu, o ne įprastose parduotuvėse. Štai keletas priežasčių kodėl:

1. Prekių pasiūla.

Apsipirkinėjimas internetu Jums suteikia galimybę matyti visas prekes vienoje vietoje. Pavyzdžiui, Open24 parduotuvėje Jūs galite rasti beveik 50 prekių ženklų, todėl Jums nereikės atskirai apsilankyti visose šių prekių ženklų parduotuvėse – Jūs viską rasite vienoje vietoje.

2. Keitimo ir pinigų grąžinimo garantija.

Didžiausia kiekvieno apsipirkinėtojo internetu baimė – netinkamas batų dydis. Siekiant išvengti nepatogumų mes siūlome nemokamą grąžinimą ir keitimą – šia paslauga galėsite pasinaudoti net per 365 dienas!

3. Atsiskaitymo būdų įvairovė.

Nesvarbu, ar visada turite grynųjų su savimi, ar vertinate atsiskaitymą kortele – Jūs visada turite galimybę rinktis. Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite atsiskaityti naudodamiesi šalies bankų interneto bankininkystės paslaugomis, kreditine kortele; grynais pinigais ir banko kortele prekes pristačiusiam kurjeriui.

4. Greitas ir patogus prekių pristatymas.

Pamirškite ilgą laukimo procesą ir rymojimą prie lango belaukiant paštininko. Jei užsakymą pateiksite iki tos pačios dienos 12 valandos, užsakytas prekes gausite jau kitą darbo dieną. Taip pat galėsite pasirinkti sau tinkamiausią pristatymo būdą:

  • pristatymas į  DPD pickup siuntų taškus
  • pristatymas į omniva paštomatus
  • pristatymas į LP express paštomatus
  • prekių pristatymas su  DPD  kurjeriu

5. Lengvai prieinamas vertinimas.

Apsipirkinėjimas prekybos centruose – gera mankšta, bet dažnai ir nusivilimas ne tik asortimentu, bet ir kokybe. Open24 leidžia Jums perskaityti visus komentarus apie kiekvieną batų modelį, todėl prieš pirkdami visada galite įsitikinti prekės tinkamumu.

6. Patogumas.

Kur dar Jūs galite apsipirkti vidurnaktį vilkėdami tik pižamą? Nuo šiol Jums nebereikia laukti eilėje ar ilgai šauktis konsultanto pagalbos. Apsipirkinėjimas internetu Jums suteikia galimybę apsipirkti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

7. Sutaupykite kuro ir kitas išlaidas.

Apsipirkinėjimas internetu – puiki galimybė sutaupyti ir tuo pačiu prisidėti prie gamtos išsaugojimo. Apsiperkant internetu Jums nereikės pirkti kuro, važiuoti į prekybos centrą ar mokėti už automobilių stovėjimo aikštelės bilietą. O tai reiškia sutaupytus pinigus, kuriuos galite išleisti naujiems pirkiniams!

 

Dar 2052 priežastys pirkti internetu>>