Nemokamas pristatymas ir grąžinimas omnivadpd
Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Kaip prižiūrėti baltus sportbačius, kad jie atrodytų kaip nauji?

2017-08-23

Balti sportbačiai yra kasdienis vasaros atributas. Tai batai, kurie visada derės prie įvairių aprangų. Nesvarbu, ar tai būtų raudoni džinsai, ar gėlėta suknelė, o galbūt balti klasikiniai marškiniai – balti batai tiks visada. Tik didžiausia problema, kaip juos išlaikyti švarius ir baltus? Purewow.com pateikia penkis patarimus, kaip prižiūrėti sportbačius, kad jie kasdien atrodytų taip pat gaiviai, kaip pirmą dieną parsinešus iš parduotuvės.

 

 

Melamino trintukas (kempinėlė)

Melamine

Ši maža kempinėlė yra tarsi dievo dovana išteptiems sportbačiams. Sudrėkinkite ją ir švelniai patrinkite dėmes ant sportbačių audinio ar gumos. Cheminių medžiagų ekspertė patarė naudojant šią valymo priemonę nepamiršti mūvėti pirštinių, surinkti byrančius nelakius kempinėlės likučius (nes ji laikui bėgant trinasi kaip trintukas) ir stebėti, kad maži vaikai jų neįsidėtų į burną.

 

 

 Actas

Vinegar

Neturite melamino kempinėlės? Taip pat puikiai veikia paprastas actas. Pamirkykite į jį skudurėlį ar popierinį rankšluostį ir tada švelniai patrinkite nešvarumus ar dėmes.

 

 

 

Rimtoms dėmėms - šampūnas

Shampoo

Tarkim, ant sportbačio kulno atsirado riebalų dėmė. Čiupkite švarų skudurėlį (arba seną dantų šepetuką) ir pamirkykite jį į patį švelniausią savo turimą šampūną. Naudokite šiltą vandenį ir švelniai trinkite dėmę, kol ji ims putoti. Pamatysite, kaip dėmė iš lėto nyksta!

 

 

 

 Nauji batų raišteliai

laces

Patikrinta praktikoje: sportbačių raišteliai išsipurvina daug greičiau, nei patys sportbačiai. Galbūt dėl riebalų nuo rankų (rankos būna išteptos kremu arba tiesiog ne visada būna švarios) arba dėl to, kad jie kartais velkasi žeme. Kaip ten bebūtų, tai vienas iš greičiausių būdų vizualiai atnaujinti savo sportbačius – tiesiog išskalbkite savo batų raištelius.

 

Baltų batų kolekciją rasite: https://www.open24.lt/lt/katalogas/?filter=colors:

 

Straipsnis: http://www.delfi.lt/gyvenimas/stilius/kaip-priziureti-baltus-sportbacius-kad-jie-atrodytu-kaip-nauji.d?id=71098518