Nemokamas pristatymas ir grąžinimas omnivadpd
Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

#KartuSuTOMS

2017-05-05

  • Ar žinojai, kad už kiekvieną nupirktą TOMS batų porą antrąją porą kompanija TOMS padovanoja vaikams, kuriems jų labiausiai reikia?
  • Ar žinojai, kad už kiekvieną nupirktą TOMS rankinę ar kuprinę kompanija TOMS padeda išgelbėti vienos gimdyvės ir vaiko gyvybes?
  • Ar žinojai, kad už kiekvieną nupirktą TOMS akinių porą kompanija TOMS padeda atstatyti regėjimą vienam žmogui?
  • Ar žinojai, kad už kiekvieną nupirktą TOMS kavos pupelių pakuotę kompanija TOMS suteikia švaraus ir saugaus vandens prieigą ten, kur jo trūksta?
  • Ar žinojai, kad už kiekvieną nupirktą TOMS mokyklinę kuprinę kompanija TOMS finansuoja patyčių prevencijos programas?
  • Ar žinojai, kad už kiekvieną nupirktą Apple laikrodžio TOMS kolekcijos apyrankę kompanija TOMS prailgina kažkam dieną padovanodama saulės energijos lemputę?

 

SWT_final-signature[1]

Tam, kad visi kartu paminėtume TOMS dovanojamų dovanų svarbą, mes švenčiame Gegužės 12 dieną - DIENĄ SU TOMS! Nusifotografuok apsirengęs kurią nors TOMS dovaną atspindinčią spalva arba įsisegęs TOMS ženkliukus, kuriuos gali atsiimti visose TOMS prekybos vietose, ir uždėk hashtag'ą (liet. grotažymes) #KartuSuTOMS bei #StandWithTOMS. 

2006 m. amerikietis keliautojas Blake Mycoskie Argentinoje susidraugavo su basais vaikais ir iš arti pamatė su kokiais sunkumais jie susiduria. Norėdamas padėti tokiems vaikams, B. Mycoskie sukūrė pelno siekiančią kompaniją TOMS, kuri galėtų vykdyti socialines iniciatyvas nuolat, nepriklausomai nuo rėmėjų aukų. TOMS remiasi „Vienas už vieną“ (One for One®) principu – įsigijus batų porą, TOMS visuomet dovanoja dar vieną porą vaikui, kuriam jų itin reikia. Iki šios dienos TOMS išdalijo daugiau nei 70 mln. batų. Pasiteisinus tokiam verslo modeliui, be avalynės, kompanija TOMS ėmėsi ir kitų iniciatyvų – padėti regėjimo negalią turintiems žmonėms, užtikrinti prieinamumą prie saugaus geriamo vandens, suteikti saugaus gimdymo galimybę  ir vykdyti patyčių prevenciją. Plačiau apie TOMS...