Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Nauja NEW BALANCE kolekcija!

2015-01-26

OPEN24 asortimentą papildė naujos kolekcijos NEW BALANCE sportiniai bateliai. Pamirškite nuobodų stilių ir pavargusias kojas - NEW BALANCE užtikrins ne tik patogumą, bet ir taps Jūsų įvaizdžio dalimi!

NEW BALANCE sportiniai bateliai bei laisvalaikio avalynė – vieni žinomiausių laisvalaikio prekės ženklų. Šios kompanijos gamintojai savo produkciją pritaikė ne tik sportininkams, bet ir visiems tiems, kurie gyvenime nori turėti tai, kas geriausia. Ne veltui šie batai tokie paklausūs ne tik sportininkų tarpe, bet ir tarp verslininkų, menininkų ir net Holivudo žvaigždžių. Pasaulis itin pamėgo šią kokybišką, patogią ir stilingą avalynę.

1906 metais NEW BALANCE kompaniją Bostone įkūrė britų imigrantas Williamas Riley, neįtikėtina, bet pagrindinis jo įkvėpimo šaltinis buvo viščiuko koja – trys pirštai, kurie suteikia paukščiui puikią pusiausvyrą. NEW BALANCE buvo pirmieji batai, su trimis atramos taškais kojai.

NEW BALANCE avalynė  išskirtinai gaminama tik Amerikoje bei Didžiojoje Britanijoje. Kompanija įsipareigojusi kurti itin kokybišką produktą ir yra žinoma ne tik kaip aukšto lygio avalynės gamintoja, bet ir kaip itin aktyvi gamtos saugotoja, štai kodėl batai gaminami iš 100 % perdirbto popieriaus ir 100%  sojos pagrindu gaminamų dažų.