Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Naujiena – vaikiškos kuprinės – „LittleLife“

2017-12-14

Naujiena – vaikiškos kuprinės – „LittleLife“

 

Turbūt geriausia dovana Jūsų nuotykių ištroškusiems mažyliams jau ir pas mus. Pristatome žavią prekinio ženklo „Little Life“ kolekciją! Čia rasite skirtingų personažų įkvėptas kuprines, gertuveskelionines pagalvėles ir net priešpiečių dėžutes. Jūsų mažasis keliautojas galės išsirinkti savo kelionių atributus, nesvarbu ar tai bus kelionė iki darželio, ar pasivaikščiojimas parke. Šioje nedidelėje kuprinėje tilps visi reikalingiausi žaislai, gėrimas ir kiti daiktai, kuriuos mažylis taip nori pasiimti kartu. Juk tai ne tik kuprinė, herojus lydės jūsų mažuosius visur.

 

 

VAIKAMS NUO 1 METŲ – 3 METŲ

LittleLife1small

Nedidelės ir ypač lengvos kuprinės suteiks kiekvienai jūsų išvykai smagumo. Prie jos galima pritvirtinti nuimamą „pavadėlį“, kuris padės jums kontroliuoti vaiką, ir prilaikyti, kad nenuklystų, tuo pačiu padedant išlaikyti pusiausvyrą patiems mažiausiesiems, kurie dar tik neseniai pradėjo vaikščioti.

 

VAIKAMS NUO 3 METŲ IR DAUGIAU

LittleLife2kids

Ugdykime mažųjų savarankiškumą – šios  kuprinės leis vaikams patiems susidėti daiktus kelionei į savo mylimą kuprinę. Kuprinytė turi erdvų pagrindinį skyrių, reguliuojamas petnešas, o taip pat ir paminkštintą rankeną bei juosmens diržą, būtent tam, kad vaikai saugiai galėtų mokytis važiuoti dviračiu ir bet kada būti tvirtai sugaunami ar prilaikomi tėvų.

Visa LittleLife kolekcija - www.open24.lt/lt/littlelife/