Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Pasiruošk Kalėdoms iš anksto

2017-12-04

 Kai iki didžiausių metų švenčių lieka mažiau nei vienas mėnuo, nevalingai pradedi galvoti apie dovanas. Šiais, kaip ir kiekvienais metais, padėsime Jums išrinkti geriausias kalėdines dovanas. Juk svarbiausia, kad apsipirkdami greičiau, galėsite daugiau laiko skirti šeimai, poilsiui namuose ar pasisėdėjimui draugų būryje.

Šiais metais  Jums tikrai nereikės lakstyti po parduotuves ir stovėti ilgiausiose eilėse. Internetu apsipirkti paprasta ir greita, o kai žinote, kad užsakymas  Jus pasieks per 1-2 dienas, apsipirkti dar ir malonu!

Toliau rasite šilčiausių dovanų rinkinius. Net penkios skirtingos dovanų kategorijos, todėl čia kiekvienas ras dovanas sau ir artimiesiems

 + VISĄ KATALOGĄ RASITE ČIA +

 

 

ŠILČIAUSIOS METŲ DOVANOS - AVIKAILIS

a

 Šilčiau už avikailį nerasi nieko. Natūralus australiškas avikailis yra minkštas, storas, tankus ir atsparus vandeniui, o tuo pačiu suteikiantis pasivaikščiojimo debesyje jausmą. Rinkis iš trijų prekinių ženklų – EMUKoalabi ir UGG – bei dovanok nepamainomą šilumą ir komfortą.

Avikailio batų katalogas +

 

ŠLEPETĖS

b

 Namai – tai ta vieta, kur visi turėtume jaustis geriausiai. Tai užtikrinti gali stilingos, patogios ir šiltos namų šlepetės. Nuo Crocs tekstilinių ar Camper vilnonių iki EMU avikailio šlepečių, Open24  siūlo milžinišką pasirinkimą kiekvienoms pėdoms.

Šlepečių katalogas +

 

DOVANOK PRASMINGAI

c

Dovanodamas TOMS Tu dovanoji daugiau nei batus ar šlepetes. Dovanodamas TOMS batus ar šlepetes Tu dovanoji antrą batų porą tiems, kuriems to labiausiai reikia, nes už kiekvieną nupirktą porą TOMS kitą padovanoja vaikams, kuriems tie batai reiškia kokybiškesnį gyvenimą. Šias Kalėdas dovanok prasmingai! Sužinok daugiau...

TOMS katalogas +

 

RANKINĖS BEI KUPRINĖS

d

Stilinga ir funkcionali rankinė ar kuprinė dažnai gali tapti nepamainoma pagalbininke. Ji ne tik sutalpina pusę mūsų gyvenimo, bet ir kartais išgelbėja visą derinį ar tampa geriausia mūsų kelionių kompanione. Dovanoti kuprinę ar rankinę – tai dovanoti aksesuarą, patogumą ir ateities įspūdžius vienoje pakuotėje.

Kuprinių bei rankinių katalogas +

 

DOVANOS IKI 30 EURŲ

e

 Kokybiška dovana nebūtinai reiškia didelę kainą. Rinkis šlepetes arba Crocs aksesuarus ir nustebink savo artimuosius mielomis, bet praktiškomis smulkmenomis.

Prekių iki 30 eurų katalogas +