Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

TOMS + BRAC

2016-08-02

TOMS bendradarbiauja su daugiau nei 100 partnerių visame pasaulyje, kad galėtų padėti tiems, kuriems to labiausiai reikia. BRAC (tarptautinė saugaus gimdymo organizacija) – neseniai buvo paskelbta geriausia NGO organizacija pasaulyje. Šiandien, mes esame laimingi galėdami pasidalinti gerais darbais, kuriuos ši organizacija nuveikė.

BRAC buvo įkurta 1972m. Bangladeše ir šiandien ši organizacija yra viena iš lyderių, siekianti padėti žmonėms gyvenantiems skurde. Jos įkūrėjas Fazle’as Hasanas Abedas buvo vienas iš vykdančiųjų vadovų “Shell Oil” įmonėje. Jis metė darbą, kad galėtų padėti už nepriklausomybę kovojančiai savo šaliai. Tuo metu Bangladešas buvo antra skurdžiausia šalis pasaulyje.

Per 40 metų tobulindami savo veiklos modelį ir išbandydami įvairius naujus metodus, BRAC sugebėjo maksimaliai padidinti savo pajėgumus ir tapti viena iš pagrindinių organizacijų, kovojančių su skurdu pasaulyje.

TOMS šiuo metu dirba su daugiau nei 100 tūkstančių BRAC organizacijos darbuotojų, kurie dirba ir gyvena skurdžiose bendruomenėse, padėdami užtikrinti saugų gimdymą nėščiosioms ir jų kūdikiams. Šie darbuotojai prižiūrį nėščiąsias ir jaunas mamas, reguliariai stebi ir tikrina jų sveikatą, taip pat padeda planuoti nėštumo etapus.

http://www.toms.com/stories/giving/brac-fighting-poverty-with-community-led-change?utm_source=email&utm_medium=us_fa16_julygivingnewsletter

http://www.toms.com/stories/giving/brac-shes-saving-lives?utm_source=email&utm_medium=us_fa16_julygivingnewsletter