Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Vasaros avalynės hitas – espadrilės: kokias rinktis?

2017-07-06

Klasikinės, o gal paaukštintu padu, margintos gėlėmis, o gal nudabintos nėriniais? Uždaru arba atviru priekiu, monochrominės, su dirželiais ar raišteliais – madingos visos, nes tai juk espadrilės! Jų yra įvairiausio stiliaus, todėl lengvai derinsite prie savo mėgstamos aprangos. Šis apavas taps Jūsų vasaros pagrindiniu aprangos akcentu! Batai, kurie papildo kasdienį stilių ir leidžia pasijausti itin lengvai. Tai itin praktiškas modelis, norintiems turėti avalynę, kurią galima derinti prie skirtingos aprangos.

 

Atviro priekio espadrilės

Vos keli pasikeitimai batų dizaine ir kasdienės alpargatos tampa šiuo tuo daugiau. Atviro priekio, paaukštinto pado ir drobinio viršaus derinys vis populiarėja visame pasaulyje. Pėdoms kvėpuoti leidžiantis vidpadis padės mėgautis kiekviena vasaros akimirka.

 TOMS ESPAD 2  TOMS ESPAD 1  TOMS ESPAD 3

www.open24.lt/toms/laiveliai

 

Klasikinės espadrilės

Klasikinio tipo espadrille (arba dar kitaip alpargata) dizaino avalynė tiks visiems gyvenimo atvejams. Tai vienas seniausių batų modelių, atsiradęs XIV amžiuje ir kilęs iš Pirėnų regiono Ispanijoje. Kaip ir tradicinis espadrille, šis modelis pasižymi drobinės medžiagos viršumi, pritvirtintu prie pintos pado dalies. Toms espadrille modeliai yra išskirtiniai dėl savo guminių V formos įsiuvų, leidžiančių lengviau apsiauti batą, o orui pralaidus vidpadis leis pėdoms kvėpuoti.

 TOMS ESPAD 4  TOMS ESPAD 5  TOMS ESPAD 6

www.open24.lt/toms/alpargata

 

Espadrilės stiliaus sportbačiai

Ne tik patogu, bet ir madinga. Sportiniai bateliai, kurie Jūsų kasdienei išvaizdai suteiks naujų spalvų. Šiuos sportinius batelius galite derinti prie ilgų suknelių, siaurintų džinsų ar net vasarinių šortų. Tekstilės ir medvilnės derinys leidžia pėdoms kvėpuoti. Šį sezoną ypač populiarus sportbačių padas dekoruotas pintais šiaudais.

 TOMS ESPAD 7  TOMS ESPAD 9  TOMS ESPAD 8 

www.open24.lt/emu/sportbaciai