Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Pristatymo terminai šventiniu laikotarpiu

Informuojame, kad prieššventiniu laikotarpiu siuntų srautai ženkliai išauga, todėl dalis siuntų gali vėluoti. Patariame užsakymus atlikti bent keleta dienų anksčiau nei įprastai, kad gautumėte dar iki Kalėdų.

 

Atsiimkite parduotuvėse - greičiausias prekių atsiėmimo būdas

 1.        Jei užsakyta prekė yra pasirinktoje Crocs, Reima arba Open 24  parduotuvėje –užsakykite ją iki 14 valandos darbo dienomis ir galėsite atsiimti parduotuvės darbo laiku jau tą pačią darbo dieną! Užsakymus, atliktus iki 14val. surinksime ir gruodžio 23 dieną.
 2.        Šis atsiėmimo būdas yra nemokamas.
 1.        Atsiimti užsakymą bus galima TIK gavus apie tai patvirtinantį elektroninį laišką ir sms pranešimą. 

Dėmesio: Dėl Vyriausybės sprendimo nuo rugsėjo 13d.prekių atsiėmimas parduotuvėse galimas tik su galimybių pasu. 

 

Atsiėmimo taškų adresai ir darbo laikai:

 Omniva paštomatas

Į paštomatus pristatymas įprastai trunka 1-3d.d., o šventiniu laikotarpiu prekių pristatymas į paštomatus gali pailgėti iki 5-9 darbo dienų. Siekiant, kad siuntos Jus pasiektų kaip įmanoma greičiau, visoje Lietuvoje:

 1.        bus organizuojami kurjerių budėjimai šalia labiausiai užimtų paštomatų – apie tai Omniva Jus informuos atskirai SMS žinute. Gavę sms žinutę, galėsite atvykti atsiimti siuntos tiesiai iš kurjerio rankų.
 2.        esant perpildytiems paštomatams siuntos galės būti be išankstinio įspėjimo patalpintos į netoliese esančius laisvesnius paštomatus.
 3.        nuo lapkričio 15d. maždaug tuo pačiu metu užsisakiusiems siuntų iš skirtingų vietų į tą patį paštomatą, jos gali būti pristatytos į vieną paštomato skyrelį. Tai padės Jums greičiau gauti užsakytas siuntas.
 4.      NAUJOVĖ: džiaugsmo atsiėmimo taškai -  bus organizuojamos vietos, kuriose siuntos bus laikinai paliekamos Jums atsiimti. Apie tai Omniva Jus informuos atskirai SMS žinute, kurioje bus nurodytas atsiėmimo adresas ir darbo laikas. Atsiimti siuntas bus galima tik sms gavimo dieną, o to nepadarius, jos bus nukreipiamos į paštomatus.

Džiaugsmo atsiėmimo taškai:

 

PATARIMAS: Rekomenduojame užsakymus Open24 internetinėje svetainėje atlikti iki gruodžio 17 dienos, jei pageidaujate gauti dar iki Kalėdų.  Vėliau atlikti užsakymai gali Jus pasiekti jau po Kalėdų. Patariame rinktis neperpildytus paštomatus – paštomatų užimtumą stebėkite čia  Pristatytas siuntas iš paštomatų atsiimkite kaip įmanoma greičiau, kad atlaisvintumėte skyrelį.

 

Venipak paštomatas ar atsiėmimo punktas

Į paštomatus/atsiėmimo punktus pristatymas įprastai trunka 1-3d.d. Šventiniu laikotarpiu prekių pristatymas gali užtrukti iki 5-9 darbo dienų.

Siuntų saugojimo terminas:

LP Express paštomatas - 3 kalendorinės dienos

Venipak paštomatas – 3 darbo dienos

PIC UP atsiėmimo punktas -  5 kalendorinės dienos

 

Venipak pristatymas į namus

Pristatymas į namus įprastai trunka 1-3d.d. Šventiniu laikotarpiu prekių pristatymas gali užtrukti iki 5-9 darbo dienų.

Prieš siuntos pristatymą gausite SMS žinutę su PIN kodu, jį padiktuokite Venipak kurjeriui.

 

DPD pristatymas į namus

Pristatymas į namus įprastai trunka 1-3d.d. Šventiniu laikotarpiu prekių pristatymas gali užtrukti iki 5-9 darbo dienų.

Apie pristatymą DPD kurjeris iš vakaro informuoja SMS žinute, pristatymo dieną prieš atvykstant informuoja skambučiu. Sms žinutėje gautoje nuorodoje galite pakeisti pristatymo adresą ir dieną.

 

DPD paštomatas ar atsiėmimo punktas

Į paštomatus/atsiėmimo punktus pristatymas įprastai trunka 1-3d.d. Šventiniu laikotarpiu prekių pristatymas gali užtrukti iki 5-9 darbo dienų.

Kai Jūsų siunta bus pristatyta į DPD Pickup siuntų tašką ar terminalą, apie tai Jums bus pranešta SMS žinute ir/ar el. paštu. Prekes iš DPD Pickup siuntų taško ar terminalo galite atsiimti per 3 kalendorines dienas. Užsakytų prekių neatsiėmus per šį laikotarpį, jos bus grąžintos pardavėjui.

Atsiėmimo laikas:

 •          DPD Pickup siuntų terminalai dirba 24 val. per parą, 7 d. per savaitę. 
 •          Skirtingų DPD Pickup siuntų taškų darbo laikai gali skirtis, todėl prieš vykstant atsiimti siuntos rekomenduojame pasitikslinti. Pasirinkite Jums patogiausią Pickup siuntų tašką/terminalą.

Svarbu:

 •          Atsiimdami siuntą DPD Pickup siuntų taške turėsite suvesti SMS žinute gautą PIN kodą arba parodyti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
 •          Atsiimdami siuntą DPD Pickup siuntų terminale turėsite suvesti SMS žinute gautus PIN kodus.