ŠIANDIENOS ADVENTO KALENDORIAUS PASIŪLYMAS: vaikiškiems REIMA, COLUMBIA, NAME IT, DIDRIKSONS lauko rūbams papildomai -15 %
Šiuo metu dėl padidėjusio užsakymų skaičiaus galimi siuntų vėlavimai.
Kilo klausimų? 8 (5) 2080009
gciec-crocs-sustainability-mobile copy
scroll-down (1)

 

TIE PATYS CROCS. 50% MAŽIAU IŠMETAMO CO2 IKI 2030*

Pagaminti vienai Classic Clog klumpių porai išmetama daugmaž *3,94 kg CO2 dujų. Palyginus su kitų prekinių ženklų avalyne, CROCS Classic Clog vienos poros pagaminimui išmetamas perpus mažesnis kiekis dujų. Tai yra didelis pasiekimas, tačiau įmonės pagrindinis tikslas - pasiekti nulinę suminę CO2 emisiją iki 2030 m. ir taip prisidėti mažinant globalinio atšilimo problemą. 

 

100% VEGANIŠKI IKI 2021 M. PABAIGOS

Negana to, kad gamyboje CROCS nebenaudoja odos, įmonė ir toliau imasi priemonių, jog taptų 100% veganišku prekės ženklu. CROCS batai yra pagaminti naudojant naują biologinės kilmės Croslite medžiagą (tai yra vyraujanti medžiaga CROCS gamyboje).

 

BIOLOGIŠKOS MEDŽIAGOS - TA PATI IŠVAIZDA, POJŪČIAI IR FUNKCIJA

Biologinės kilmės Croslite yra dar tvaresnė medžiaga, pagaminama iš kitų pramoninių atliekų, kurios yra išmetamos. CROCS perėjimas prie Croslite medžiagos prasideda šiandien, bendradarbiaujant su pasauline medžiagų mokslo įmone Dow®. CROCS „ateities batuose“ inkorporuota nauja Dow ECOLIBRIUM™ technologija, kuri pramonines atliekas ir šalutinius produktus paverčia batais, kurie suteikia visą komfortą, kurio tikitės iš CROCS. Negana to, 45% Croslite gamybos atliekų yra perdirbamos. O kalbant apie kitas iniciatyvas, 2020 metais 85% CROCS batų buvo parduoti be batų dėžučių, ir šiandien dieną didžioji dalis CROCS avalynės yra parduodami be dėžučių. CROCS ir toliau mažina atliekų kiekį jas perdirbdami ir planuoja pereiti prie atsinaujinančios energijos nuosavose ir nuomojamose patalpose.

 

2020 M. IŠ SĄVARTYNŲ „IŠGELBĖTA“ 90 000 PORŲ

Kad batai galėtų būti toliau dėvimi ir nepatektų į sąvartynus, visame pasaulyje CROCS dovanoja tūkstančius neparduotų CROCS porų tiems, kuriems jų labiausiai reikia. Taip pat įmonė ir toliau ieško efektyvių perdirbimo ir aukojimo būdų, kurie suteiktų jūsų CROCS batams antrą gyvenimą.

 

Crocs™ Sustainability

Filtrai

  • Dydis
  • Savybės
  • Spalva
  • Kaina
Rikiuoti Filtrai

Rikiuoti