Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Ipanema 81602

Dydžių atitikimas
1 dydžiu per maži Atitinka 1 dydžiu per dideli
16,80 EUR 55,99 EUR
Produkto aprašymas

Produkto aprašymas

Pietra basutės iš Ipanema pristato naują silueto lygį! Šis modelis iš Ipanema Premium kolekcijos išsiskiria dirželiu, preciziškai pritvirtintu prie užkulnio. 

Detalės:

  • Itin minkštas Melflex* plastiko padas,
  • Sintetinis viršus,
  • Idealiai tinka laisvalaikiui pajūryje ar prie baseino,
  • Pažymėti autentiškais Ipanema logotipais.

Sudėtis: sintetika (viršuje), Melflex plastikas (pade).

* - patentuotas, nealergizuojantis ir neįtikėtinai lankstus PVC plastikas.

Dydžių lentelė

Dydžių lentelė

EU CM
35.5 22
37 23
38 24
39 24.5
40 25.5
41.5 26.5
Apie Ipanema

Apie Ipanema

ipanema-prie-brando-apr pic 1-minBrazilija -  tauta, kurios dvasia alsuoja džiaugsmu, ryškiomis spalvomis, nerūpestingu gyvenimu ir linksmybėmis. Ipanema yra
 Brazilijos Rio de Žaneiro pietiniame regione esanti  vietovė. Ipanemo paplūdimys nuo 1960 - ųjų metų  garsėja elegancija ir ritmo kupinu socialiniu gyvenimu.
   2001 metais, įkvėpti aistringos ir energingos brazilės moters dvasios, „Grendene“ sukūrė prekės ženklą  „Ipanema“. Patogi ir stilinga avalynė netruko užkariauti ne tik brazilių širdis, bet ir visą pasaulį -  ilgą laiką  buvę vieni iš karščiausių paplūdimio šlepečių prekės ženklų Brazilijoje, pastaraisiais metais sėkmingai  žengė į Europą, Aziją ir Pietų Ameriką.
   Avalynė itin kokybiška, gaminama išskirtinai tik Brazilijoje. Pati įmonė įkurta 1971 metais, brolių Pedro ir Alexandre Grendene. Tai viena stambiausių avalynės gamintojų pasaulyje. Įkūrusi padalinius daugiau nei 90 šalių ir gaminanti daugiau nei 200 milijonų batų porų per metus. Dizaineriai nuolat kuria naujas idėjas ir modelius, kad žengtų koja kojon su dabartinėmis madomis. Avalynės stilius labai unikalus, stengiamasi naudoti, įvairias medžiagas, įspaudus, ryškias spalvas, taip išlaikant kolekcijos žavesį, stilių ir komfortiškumą. Kolekcijos pasižymi modelių įvairove ir žaismingomis puošybos detalėmis – spindinčiais karoliukais, juostelėmis, kristalais.
   ,,Grendene” kompanija žinoma ne tik kaip aukšto lygio avalynės gamintoja, bet ir kaip itin aktyvi gamtos saugotoja, štai kodėl ji pakartotinai panaudoja 100 % atliekų iš savo gamyklų ir daug investuoja į gamtos apsaugos programas, skatinančias socialinę atsakomybę.

Ipanema front

 

 

Klientų atsiliepimai (1)

Klientų atsiliepimai

3

Bendras įvertinimas

Visiškai lygus padelis, pėda slankioja po basutę, kadangi guma kietoka , vis tik reiktų išformavimo pėdai. Rinkčiausi crocs, tikrai patogesnės ir kaina be abejo.

Rašyti atsiliepimą

Ipanema 81602

Įvertinimas

Bendras įvertinimas: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Patogumas: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Išvaizda: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Kokybė: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)

Dydžio atitikimas

Jeigu matavotės šį modelį, įvertinkite, kaip gaminio etiketėje nurodytas dydis atitiko įprastai nešiojamą dydį.

Jūsų atsiliepimas

Čia rašykite tik savo įspūdžius ir atsiliepimus konkrečiai apie šią prekę.

Klausimus mums galite rašyti K.U.K. skiltyje.

Atsiliepus apie aptarnavimą ir parduotuvę prašome rašyti svečių knygoje.