Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Filtrai

  • Rinkiniai
  • Spalva
  • Dydis
  • Kaina
    Nuo: EUR
    Iki: EUR

Paez

Filtrai Rikiuoti pagal

Rikiuoti pagallogo-paez-1-minNuo 2006-ųjų PAEZ pasauliui pristato genialią verslo idėją - paimti tai, kas sena, ir pasukti tai visiškai nauja linkme. Taip sėkimngai atnaujintas jau kultiniu tapęs alpargata bato modelis. Nuo XIV amžiaus pasauliui žinomas argentinietiškas bato dizainas atgyja naujomis spalvomis ir medžiagomis tam, kad pasaulis vaikščiotų dar patogiau!

PAEZ avalynė šiandien kuriama visai šeimai. Skirtingų dydžių, aukščių, tekstūrų, spalvų ir stilių PAEZ avalynė klasikinį espadrille modelį pristato kaip patogią ir kiekvienam prieinamą stiliaus detalę. Žinoma, svarbu, jog PAEZ avalynė ne tik graži, bet ir patogi. Lengvas apsiavimas, aukštos kokybės tekstilė ir natūralios odos vidpadžiai užtikrina visapusį komfortą. Na, o spalvingas dizainas pakels Jūsų nuotaiką kaskart pažiūrėjus žemyn!

Toks sėkmingas verslo modelis PAEZ įmonei atvėrė kelią į tarptauinius vandenis. Šiandien įmonė bendradarbiauja net su 30 valstybių visame pasaulyje, o mes džiaugiamės galėdami būti visa to dalimi.


paez pic 1-minpaez pic 2-min