Prekių krepšelis

Krepšelis yra tuščias.

Filtrai


Ten Points

Filtrai Rikiuoti pagal

Rikiuoti pagal


Ten Points logo-minPirmoji batų kolekcija pavadinimu Ten Points buvo išleista jau 1983 metais. Ši kolekcija buvo tokia sėkminga, kad neilgai trukus visa kompanija nusprendė persivadinti šios kolekcijos vardu. Nuo to laiko, visas dėmesys buvo skiriamas savito Švediško stiliaus kūrimui. Šios kompanijos vizija visada buvo ir vis dar yra labai paprasta – kurti kokybiškus batus, dėl kurių juos avintis žmogus pasijaustų ypatingai.

Šiandien Ten Points yra žinomi kaip modernios, kokybiškos, patogios ir stilingos avalynės gamintojai. Tai vienas iš geriausių prekinių ženklų visoje Skandinavijoje.

Kaip paruošiama TEN POINTS naudojama oda?

Ten Points avalynė gaminama iš ypatingai apdirbtos odos. Oda apdorojama augalinės kilmės medžiagomis ir be jokio chromo. Dėl natūralių taninų (augalinės kilmės rauginimo medžiagų) naudojimo oda tarsi prikeliama naujam gyvenimui ir tampa ilgaamžiškesnė. Toks natūralus odos apdirbimo procesas gali trukti iki 60 dienų. 

TEN POINTS filosofija

Įmonė siekia būti augančios dizaino filosofijos ir tendencijų tvarumo dalimi, kurios tikslas sukurti sistemą, kuri būtų draugiška gamtai ir socialiai atsakinga. TEN POINTS gamina batus Europai ir stengiasi visiais įmanomais būdais, kad jų produkcija būtų ekologiška ir draugiška gamtai.

 

ten points pic1-min