Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Filtrai

 • Dydis
  Avalynė
  36 37 38 39 40 41 42
 • Spalva
 • Kaina
  Nuo:
  Iki:

Vagabond moterims

Filtrai Rikiuoti pagal

Rikiuoti pagal


Pagarba laisvos etstetikos dvasiai

Būtent taip. Skamba keistai? Aš suprantu. Bet mums, tai reiškia labai daug. Nuo pat Vagabond istorijos pradžios mes visada kelis dalykus laikėme šventais. Ir turbūt labiau nei bet kas kitas, tas tikėjimas mums padėjo tapti individualiais eksperimentuotojais. Mes išmokome išreikšti savo išskirtinumą, įgijome tolerancijos ir kuriame globalią mikro bendruomenę pasinaudodami stiliumi.

Mes tikime, kad dizainas yra priemonė, leidžianti pasisakyti kuo esate, ir kaip būdas bendrauti su kitais, kurie dalijasi savo filosofija. Štai kodėl mes, priešingai nei mūsų bendra nuolatinio vystymosi kultūra, atkakliai laikomės modernaus Vagabond evoliucionavimo. Jie įkvepia mus. Jie turėtų įkvėpti ir Jus.

Mada gali būti taikus ir džiaugsmingas priešnuodis siauram akiračiui. Skamba grandioziškai? Galbūt. Bet tas nepadaro jo mažiau tikrovišku. Taigi šį “Shoemaker’s Journal” leidinį mes norime pašvęsti drąsai.

Mums Milanas yra maksimalistinių mados įdėjų namai. Tai vieta, kurioje mes mokėmės ir daug išmokome ir iš to sukūrėme individualią Vagabond rinką. Radome savo vietą aukštosios mados Mekoje. Mes tai padarėme! Ir mes tuo labai didžiuojamės.

Šiame leidinyje du Vagabond kovoja su normomis, išankstiniais nusistatymais ir gal būt dėl teisės būti tuo, kuo jie mano esą. Prabanga daugumai iš mūsų suvokiama kaip savaime suprantamas privalumas.

 Tai gi, jei mūsų AW2017 kolekcija yra priesaika estetikai ir laisvai dvasiai, tai šis žurnalo išleidimas yra priesaika ir laisvos dvasios drąsos įkvėpimas.

Už mus. Už Jus. Kad ir kur ir kuo Jūs ir mes bebūtume.

 

MARIE NILSSON PETERZÉN

Įkūrėja ir kūrybos direktorė