Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Vaikiški kombinezonai

Filtrai

Rikiuoti Filtrai

Rikiuoti


Kombinezonai – vienas universaliausių rūbų, skirtas dėvėti skirtingo amžiaus vaikams įvairiais metų laikais, užsiimantiems tiek aktyvia veikla, tiek ramiai gulintiems vežimėlyje. Reima kombinezonai vaikams, Columbia kombinezonai vaikams, Didriksons kombinezonai: iš plataus „Open24“ asortimente siūlomų žinomiausių prekių ženklų, orientuotų į aukščiausią kokybę, galėsite išsirinkti geriausiai poreikius atitinkantį modelį.

Į ką atkreipti dėmesį, renkantis vaikišką kombinezoną?


Sezonas

Žieminiai kombinezonai vaikams, užtikrinantys komfortišką kūno temperatūrą – viena populiariausių prekių šioje kategorijoje. Tačiau, pasirinkus tinkamą modelį, kombinezonai vaikams gali tapti svarbia garderobo detale, atliekančia apsauginę funkciją visais metų laikais. Vientisi ar atskiri lietaus rūbai, saugantys ne tik nuo drėgmės, bet ir vėjo – puikus pasirinkimas pavasarį ir rudenį. Reima lietaus rūbai nepamainomi vasarą, mėgaujantis šėlionėmis balose. O plonesni, lengvesni kombinezonai – jaukus pasirinkimas vėsesniems vasaros vakarams ar šaltesnėms dienoms.

Funkcinės savybės

Jei reikalingas vaikiškas kombinezonas žiemai, atkreipkite dėmesį į šilumos indeksą, nusakantį, iki kokios temperatūros rūbą rekomenduojama dėvėti. Audinys, iš kurio yra pagamintas kombinezonas, turi būti ne tik nepralaidus vėjui ir atsparus drėgmei, besiskverbiančiai iš aplinkos, bet ir „kvėpuojantis“, tai yra užtikrinantis efektyvų prakaito pašalinimą. Tai – svarbiausios sąlygos, jog vaikas, dėvėdamas kombinezoną, jaustųsi komfortiškai.

Dydis

Tiek žieminiai kombinezonai, tiek lietaus drabužiai vaikams turi būti tinkamo dydžio. Tai – būtina sąlyga, jog vaikas jaustųsi komfortiškai, o apranga maksimaliai atliktų savo apsauginę funkciją. Kai kurie gamintojai, pavyzdžiui, „Columbia“, siūlo naudingą kombinezonų „augimo“ funkciją, leidžiančią pailginti rankoves ar kojų galus 3-4 cm.

Papildomos detalės

Prie kombinezonų pritvirtinti atšvaitai, gobtuvai (prisiūti arba nusegami), atlenkiami rankogaliai ar kojūgaliai, atstojantys pirštines ir papildomai saugantys kojas nuo šalčio, bei kiti priedai, kuriais išsiskiria konkretaus gamintojo kombinezonai ir rūbai nuo lietaus, gali tapti svarbiu argumentu, leidžiančiu apsispręsti pirkti konkretų rūbo modelį.

Modelis ir dizainas

„Open24“ prekių asortimente yra siūlomi tiek vientisi, tiek atskiri kombinezonai ir lietaus apranga vaikams. Vientisi kombinezonai garantuoja maksimalią apsaugą nuo šalčio, lietaus ar sniego. Lengvai aprengiami, tad puikiai tinka patiems mažiausiems. Atskiri kombinezonai, pavyzdžiui, striukė ir lietaus kelnės vaikams, vertinami dėl didesnės judesių laisvės. Taip pat galimybės, atsižvelgiant į oro sąlygas ir aplinkos temperatūrą, dėvėti tik vieną komplekto dalį.

Kombinezono dizainas – aspektas, reikšmingas tiek tėvams, tiek ir ūgtelėjusiems vaikams, turintiems tvirtą nuomonę dėl savo išvaizdos. Ryškios ar pastelinės spalvos, vienspalviai ar marginti žaismingais ornamentais, savo dizainu orientuoti į mergaites/ berniukus ar neutralūs, idealiai tinkami visiems.

Stilingas, mados tendencijų kaitai nepavaldus kombinezonų dizainas ir, žinoma, aukščiausia produkto kokybė garantuoja, jog „Columbia“, „Didriksons“ ar „Reima“ prekinio ženklo rūbai gali puošti ir suteikti efektyvią apsaugą nuo nemalonių aplinkos veiksnių net kelioms vaikų kartoms.