Dažniausiai užduodami klausimai

Pateikiame klientų dažniausiai užduodamus klausimus. Jeigu į savo klausimą atsakymo nerasite, susisiekite su mumis pateikite savo klausimą „Klientų klausimai“ skiltyje arba susisiekite su mumis el. paštu arba telefonu.

 

 

Kaip galiu grąžinti įsigytą prekę?

Jeigu įsigyta prekė Jums netiko, ją galite grąžinti per 365 dienas nuo jos įsigijimo dienos. Svarbiausias kriterijus grąžinant prekę yra neprarasta prekinė išvaizda, t.y. prekė turi būti atsiųsta tokiam stovyje, kad galėtumėme ją parduoti kitam klientui.

Internetu įsigytą prekę galite grąžinti dviem būdais:

1. Jei tai Crocs avalynė ar Jibbitz aksesuaras, tuomet galite grąžinti prekę į bet kurią firminę Crocs parduotuvę ir iškarto pasikeisti į kitą porą, arba atgauti už prekę sumokėtus pinigus. Greitesniam Jūsų aptarnavimui užtikrinti, rekomenduojame prieš atvykstanst atsispausdinti užsakymo patvirtinimą.
   Jei grąžinama NE Crocs avalynė ar Jibbitz aksesuaras, tuomet galite atvykti į Kanu parduotuvę ir taip pat grąžinti arba pasikeisti prekę

2. Taip pat prekes galite grąžinti per kurjerį. Jums tereikia:

  • Prisijungti mūsų internetinėje parduotuvėje
  • Vartotojo duomenyse paspausti ant nuorodos „Mano užsakymai“.
  • Surasti užsakymą, kurį norite grąžinti, ir dešiniajame apatiniame kampe paspausti ant nuorodos „Grąžinti įsigytas prekes“.
  • Prieš įteikdami prekes kurjeriui įsitikinkite, kad ant pakuotės užrašėte savo vardą bei pavardę.

 

Užpildžius grąžinimo formą su Jumis telefonu susisieks kurjeris, su kuriuo galėsite sutarti prekių grąžinimo laiką. Pirmas prekių grąžinimas yra nemokamas, mes patys sumokėsime už kurjerio paslaugas, kuris pasiims iš Jūsų grąžinamas prekes!

Išsamesnę informaciją apie prekių grąžinimą rasite paspaudę čia.

Į viršų

 

Kaip galiu pakeisti įsigytą prekę į kitą?

 

Jei įsigytos prekės dydis ar spalva Jums netiko, ją galite pakeisti į bet kokią kitą prekę iš mūsų internetinės parduotuvės. Svarbiausias kriterijus keičiant prekę yra neprarasta prekinė išvaizda, t.y. keičiama prekė turi būti atsiųsta tokiam stovyje, kad galėtume ją parduoti kitam klientui.

Norėdami pakeisti prekę, Jums tereikia:

  • Prisijungti mūsų internetinėje parduotuvėje
  • Vartotojo duomenyse paspausti ant nuorodos „Mano užsakymai“.
  • Surasti užsakymą, kurį norite grąžinti, ir dešiniajame apatiniame kampe paspausti ant nuorodos „Grąžinti įsigytas prekes“.
  • Nurodyti grąžinimo priežastį ir, paspaudus „Tęsti“, pasirinkti prekės keitimo funkciją.
  • Užpildžius grąžinimo formą, atlikite užsakymą prekės, į kurią norite keisti.
  • Prieš įteikdami prekes kurjeriui įsitikinkite, kad ant pakuotės užrašėte savo vardą bei pavardę.

Keitimas visada yra nemokamas, mes patys sumokėsime už siuntos pasiimti atvyksiančio kurjerio paslaugas.

Išsamesnę informaciją apie prekių grąžinimą rasite paspaudę čia.

Į viršų

 

Atlikau prekių grąžinimą, kada galiu tikėtis atgauti sumokėtus pinigus?

 

Pavedimus už grąžintas prekes atliekame trečiadieniais - ketvirtadieniais. Ilgiausias nustatytas pinigų grąžinimo terminas yra dvi savaitės skaičiuojant nuo prekių grąžinimo dienos.

Dėmesio: open24.lt įsipareigoja grąžinti visus už prekes sumokėtus pinigus išskyrus pristatymo mokestį.

Į viršų

 

Pakeičiau prekę į kitą, kada galiu tikėtis gauti naują prekę vietoj keičiamos?

 

Prekių keitimas vykdomas per 5 -7 darbo dienas: naujos prekės pristatomos tik patikrinus grąžintas prekes.

Į viršų

 

Prekė, kurią gavau, yra brokuota. Kaip man elgtis?

 

Visoms open24.lt prekės taikoma 24 mėn. garantija. Gamyklinio broko atveju Open.24 įsipareigoja grąžinti už prekę sumokėtus pinigus arba pakeisti brokuotą prekę į kitą klientą dominančią prekę. Gamyklinio broko atveju klientas internetiniame puslapyje turi užpildyti prekių grąžinimo formą. Jeigu nesate tikri, ar jūsų atveju bus pritaikyta garantija, susisiekite su mumis el. paštu klientams@open24.lt arba telefonu 8 (5) 2080009.

Į viršų

 

 AR CROCS AVALYNĘ GALIMA SKALBTI SKALBIMO MAŠINOJE IR DŽIOVINTI PRIE RADIATORIŲ AR SU KITAIS DŽIOVINIMO PRIETAISAIS?

 

Crocs avalynės nerekomenduojame skalbti skalbimo mašinoje. Negalima Crocs avalynės laikyti dideliame karštyje ar didelėje saulės kaitroje. Nedžiovinti batų prie radiatoriaus, nenaudoti kitų džiovinimo prietaisų. Crocs avalynė paveikta aukštos temperatūros gali deformuotis.

Į viršų

 

Prekės, kurią noriu įsigyti, neturite. Kaip galiu sužinoti, ar tam tikro dydžio ir spalvos prekę vėl turėsite?

 

Siūlome užsisakyti automatinę žinutę, kurią gausite, kai tik patikusio modelio pasirinkta spalva ir dydis pasirodys mūsų internetinėje parduotuvėje. Norint užsisakyti žinutę, reikia atlikti šiuos veiksmus:

1. pasirinkti spalvą;

2. pasirinkti reikiamą dydį;

3. įrašyti el. pašto adresą, kuriuo norite gauti žinutę ir spausti "gerai".

Pridedame pavyzdį:

Į viršų

 

Esu lojalus klientas. Kaip galiu gauti 15 % nuolaidą savo gimtadienio proga?

Visiems lojaliems klientams Open24.lt gimtadienio mėnesį dovanoja 15 % nuolaidą nuo pradinės prekės kainos. Norėdami pasinaudoti šia nuolaida, parašykite mums elektroniniu paštu klientams@open24.lt savo vardą, pavardę, gimimo datą bei lojalumo kortelės numerį. Patikrinę informaciją sukursime unikalų nuolaidos kodą, kuris ir bus mūsų gimtadienio dovana Jums :)

Į viršų

 

Galvoju įsigyti lojalumo kortelę. Kokią man iš to nauda?

CROCS lojalumo kortelė suteikia 7% nuolaidą visoms prekėms UAB „Open24“ mažmeninės prekybos vietose ir internetinėje parduotuvėje www.open24.lt. Norėdami sužinoti platesnę informaciją apie lojalumo kortelę, spauskite čia.

Į viršų

 

Kaip žinoti, ar avalynė atitinka dydžius?

Jeigu nesate tikri, ar pasirinkto modelio avalynė atitinka dydžius, patariame pasižiūrėti pirkėjų, jau įsigijusių šią prekę, įvertinimus ir atsiliepimus. Taip pat galite susisiekti su mumis el. paštu arba telefonu. Pridedame pavyzdį:

Į viršų

 

 KAIP SUŽINOTI KURIOJE PARDUOTUVĖJE YRA PATIKĘS MODELIS IR REIKIAMAS DYDIS?

Sužinoti kurioje parduotuvėje turime patikusio modelio dydį, galite mūsų puslapyje užėjus į patikusį modelį ir atlikus kelis veiksmus:
1. pasirinkti patikusią spalvą;
2. pasirinkti reikiamą dydį;
3. paspausti "Kur galima įsigyti?"

Pridedame pavyzdį:

 kur isigyti