APSIPIRKITE BE KAMŠČIŲ!
Nuolaidos iki 50% + papildoma 20% nuolaida su kodu: D20SS22. Akcija galioja iki 2022-05-22 (imtinai)*
Pirkti dabar
Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Dažniausiai užduodami klausimai

Pateikiame klientų dažniausiai užduodamus klausimus. Jeigu į savo klausimą atsakymo nerasite, susisiekite su mumis elektroniniu paštu klientams@open24.lt arba klientų aptarnavimo telefonu 8 (5) 2080009 (I-V 9:00-21:00 (išskyrus švenčių dienas)). 

 

Kaip galiu grąžinti įsigytą prekę?

Jeigu įsigyta prekė Jums netiko, ją grąžinti galite NEMOKAMAI per 365 dienas nuo jos įsigijimo dienos. Grąžinama prekė turi būti neavėta ir nepraradusi prekinės išvaizdos. 

Internetu įsigytą prekę galite grąžinti:

1. internetu - užpildę internetinę prekės grąžinimo formą:

Į savo pirkėjo paskyrą galite patekti vienu iš šių būdų:

          a) jei esate registruotas pirkėjas, prisijunkite prie savo Pirkėjo paskyros.

          b) jei esate neregistruotas pirkėjas, galite atlikti grąžinimą be registracijos ( į savo paskyrą pateksite per užsakymo patvirtinimo el.laišką, kurį gavote po užsakymo atlikimo elektroniniu paštu) arba

          c) jei esate neregistruotas pirkėjas,  galite užsiregistruoti: Open24 svetainėje viršuje spauskite "Prisijungti" ir "Registracija". Užsiregistruokite vesdami užsakyme naudotą elektroninio pašto adresą ir tada prisijunkite.

 "Mano užsakymuose" suraskite užsakymą/prekę, kurią norite keisti, ir po ja spauskite mygtuką „Grąžinti/keisti prekę“. Toliau pildykite pagal nurodymus. Siuntą supakuokite ir grąžinkite pasirinktu būdu.

Pinigai bus grąžinti į nurodytą sąskaitą per 10 darbo dienų po prekės gavimo sandėlyje.

 2.Fizinėje mūsų parduotuvėje: Open 24 internetinėje parduotuvėje įsigytą prekę galite grąžinti bet kurioje mūsų fizinėje Crocs arba Open 24 parduotuvėje. Tokiu atveju grąžinimo formos internetu pildyti nereikia.

 

Kaip galiu pakeisti įsigytą prekę į kitą?

Jeigu įsigyta prekė Jums netiko, ją pakeisti NEMOKAMAI galite per 365 dienas nuo jos įsigijimo dienos. Prekė turi būti neavėta ir nepraradusi prekinės išvaizdos. 

Internetu įsigytą prekę galite pakeisti:

1. užpildę internetinę prekės grąžinimo - keitimo formą:

Norėdami pakeisti prekę, atlikite šiuos žingsnius:

 • Į savo pirkėjo paskyrą galite patekti vienu iš šių būdų:

            a) jei esate registruotas pirkėjas, prisijunkite prie savo Pirkėjo paskyros.

            b) jei esate neregistruotas pirkėjas, galite atlikti grąžinimą be registracijos ( į savo paskyrą pateksite per užsakymo patvirtinimo el.laišką, kurį gavote po užsakymo atlikimo elektroniniu paštu) arba

            c) jei esate neregistruotas pirkėjas,  galite užsiregistruoti: Open24 svetainėje viršuje spauskite "Prisijungti" ir "Registracija". Užsiregistruokite vesdami užsakyme naudotą elektroninio pašto adresą ir tada prisijunkite.

   

 • "Mano užsakymuose" suraskite užsakymą/prekę, kurią norite keisti, ir po ja spauskite mygtuką „Grąžinti/keisti prekę“.
 • Pildydami matysite pasirinkimą „Grąžinti“ ir „Keisti“. Pasirinkite, kad prekę norite "Keisti" ir baikite pildyti grąžinimą.
 • Užpildę grąžinimo formą, iškart atlikite naują užsakymą prekei, į kurią norite keisti. Keitimo užsakymo suma susidengs su grąžinamos prekės suma. Jei keičiate į tą pačią, tik kito dydžio prekę, suma susidengs visiškai ir nieko primokėti nereikės, net jei prekė kainuoja brangiau. Sistema nesudengia tik lojalumo taškų, jei juos naudojote pirkimo metu. Supildžius grąžinimą, panaudoti pirkimo metu ojalumo taškai automatiškai grįžta į paskyrą per 15 minučių ir juos vėl galėsite naudoti keitimo užsakyme. Kai tik gausime Jūsų grąžinamą prekę, išsiųsime keičiamą. Grąžinimo - keitimo procedūra trunka apie 5-7 darbo dienas.
 • Siuntą supakuokite pagal nurodymus ir grąžinkite pasirinktu būdu.

    

Atlikau prekių grąžinimą, kada galiu tikėtis atgauti sumokėtus pinigus?

 Jums savo paskyroje Open24 puslapyje supildžius prekės grąžinimo formą, sistemoje susigeneruos užrašas, kad "Grąžinimas atliktas". Pinigų pavedimas už grąžintas prekes atliekame darbo dieną - ketvirtadienį. Ilgiausias nustatytas pinigų grąžinimo terminas yra 10 darbo dienų,  skaičiuojant nuo grąžinamų prekių gavimo sandėlyje.

Dėmesio: Open24.lt įsipareigoja grąžinti visus už prekes sumokėtus pinigus, išskyrus pristatymo mokestį.

 

Noriu prekę pakeisti. Atlikau prekės grąžinimo ir keitimo užsakymus. Kada galiu tikėtis gauti naują prekę vietoj keičiamos?

 Prekių grąžinimo - keitimo procedūra trunka 5 -7 darbo dienas: naujos prekės pristatomos tik patikrinus grąžintas prekes.

 

Prekė, kurią gavau, yra brokuota. Kaip man elgtis?

Visoms Open24.lt prekėms taikoma 24 mėn. garantija. Gamyklinio broko atveju Open.24 įsipareigoja grąžinti už prekę sumokėtus pinigus arba pakeisti brokuotą prekę į kitą klientą dominančią prekę. Gamyklinio broko atveju, klientas internetiniame puslapyje turi užpildyti prekių grąžinimo formą, pasirinkdamas grąžinimo priežastį "brokas" ir patikslindamas grąžinimo priežastį. Jeigu nesate tikri, ar jūsų atveju bus pritaikyta garantija, susisiekite su mumis el. paštu klientams@open24.lt arba telefonu 8 (5) 2080009.

 

  Ar Crocs avalynę galima skalbti skalbimo mašinoje, džiovinti prie radiatorių ar su kitais džiovinimo prietaisais?

Crocs avalynės nerekomenduojame skalbti skalbimo mašinoje. Negalima Crocs avalynės laikyti prie radiatoriaus ar naudoti kitus džiovinimo prietaisus. Venkite  tiesioginių saulės spindulių, palikite batus pavėsyje (po skėčiu, gultu), nes paveikta tiesioginių saulės spindulių Crocs avalynė gali deformuotis.  

 

Kaip prižiūrėti viršutinius drabužius?

Norint išsaugoti viršutinio drabužio šilumą ir kokybę, vadovaukitės gaminio priežiūros etiketėje esančia drabužio priežiūros instrukcija, kuri būna prisiūta vidinėje drabužio pusėje. Netinkamai išskalbtas ir išdžiovintas viršutinis drabužis gali prarasti savo izoliacines savybes. Rekomeduojame naudotis žemiau pateikta priežiūros instrukcija.

Jei gaminio etiketėje yra nurodyta, kad drabužį galima skalbti automatinėje sklabimo mašinoje, būtinai atkreipkite dėmesį į etiketėje nurodytą skalbimo temperatūrą. Prieš skalbimą užtraukite užtrauktukus ir užsekite velcro užsegimus. Iškart po skalbimo išimkite drabužį, kad išvengtumėte spalvos pasikeitimo. Skalbkite švelnioje skalbimo programoje. Skalbimo metu naudokite skalbimo kamuoliuką arba tris teniso kamuoliukus, kad užpildas nesušoktų į gniutulus.

Vienas svarbiausių procesų, viršutinių drabužių priežiūroje – džiovinimas. Netinkamai išdžiovintas drabužis gali prarasti savo izoliacines savybes.

Džiovinimas kambario temperatūroje – džiovinimo metu, nuolat papurtykite ir papurenkite gaminį (pabandykite užpildą išskaidyti rankomis), kad užpildas pasiskirstytų tolygiai ir neliktų sukibęs. Tokius veiksmus reikia kartoti tol, kol užpildas visiškai išdžius. Džiovinkite striukę paguldytą. Venkite džiovinimo drėgnoje temperatūroje. Džiovinimui rekomenduojame rinktis sausą ir gerai vėdinamą patalpą.

Džiovinimas džiovyklėje – džiovinkite žemoje temperatūroje arba kaip nurodo gamintojas (informaciją galite rasti drabužio etiketėje arba prekės aprašyme), kelis kartus išimkite gaminį iš džiovyklės ir pakratykite, bei paskirstykite užpildą tolygiai (pabandykite užpildą išskaidyti rankomis). Džiovinimo metu naudokite skalbimo kamuoliuką arba tris teniso kamuoliukus, kamuoliuko pagalba sintetinis užpildas pasiskirsto tolygiai.

Naudojantis šia instrukcija išvengsite viršutinio drabužio užpildo sukibimo ir išsaugosite gaminio šilumos savybes. Jeigu išdžiovintos striukės užpildas vis tiek susimetė į gniutulus, tai yra indikacija, kad gaminio priežiūros etiketėje nurodytų priežiūros taisyklių nebuvo laikytasi teisingai, dėl šios priežasties rekomenduojame pasinaudoti profesionalių valyklų paslaugomis.

 

Prekės, kurią noriu įsigyti, neturite. Kaip galiu sužinoti, ar tam tikro dydžio ir spalvos prekę vėl turėsite?

Siūlome užsisakyti automatinę žinutę, kurią gausite, kai tik patikusio modelio pasirinkta spalva ir dydis pasirodys mūsų internetinėje parduotuvėje. Norint užsisakyti žinutę, reikia atlikti šiuos veiksmus: Open24 svetainėje raskite Jus dominačią prekę, pasirinkite spalvą, reikiamą dydį ir žemiau apačioje laukelyje suveskite savo elektroninio pašto adresą, kuriuo pageidaujate gauti informaciją, kai prekė atsiras.

  

Turiu išskirtinio kliento kortelę Open24. Kokias nuolaidas ji suteikia?

Kurdami savo naują lojalumo programą, mes siekėme vieno – atsidėkoti Jums už Jūsų lojalumą. Būtent dėl to net 10% Jūsų pirkinio sumos virsta taškais, kuriais vėliau galėsite padengti iki 50% kito pirkinio sumos. Ir tai dar ne pabaiga – ši kortelė galioja ir visose mūsų mažmeninės prekybos vietose ir internetinėje parduotuvėje www.open24.lt. Juk batų niekada nebus per daug!

Kokie naujos lojalumo programos privalumai?

 • Dar daugiau naudos. Dabar 10% kiekvieno Jūsų pirkinio sumos virsta taškais, kurie kaupiami kortelėje ir galioja 180 dienų nuo paskutinės Jūsų pirkimo dienos. 
 • Priskirtus lojalumo taškus už atliktą užsakymą galėsite naudoti po 14 dienų nuo užsakymo gavimo.
 • Viskas paprasčiau nei buvo. Norint apsipirkti parduotuvėje, Jums nebereikės raustis rankinėje, kuprinėje ar kišenėse ir ieškoti lojalumo kortelės – užteks prie kasos pasakyti savo elektroninį paštą ir taškai automatiškai nukeliaus į Jūsų paskyrą. 
 • Individualus dėmesys. Užsiregistravę lojalumo programai, Jūs, kaip išskirtiniai klientai, pirmieji sužinosite ir galėsite pasinaudoti išpardavimų nuolaidomis dar iki išpardavimo pradžios.
 • Šviežiausios naujienos. Jūs pirmieji sužinosite apie naujas avalynės ir kitų prekių kolekcijas, jų papildymus bei kitą aktualią informaciją.
 • Išskirtiniai pasiūlymai. Tik Jums bus teikiami specialūs lojalaus kliento pasiūlymai.

Kaip sužinoti, kiek aš turiu taškų?

Savo taškus sužinoti galite puslapio viršuje spustelėję mygtuką „Prisijungti“ ir suvedę savo duomenis ir prisijungę prie savo paskyros.

Svarbu: kortelėje sukaupti taškai į pinigus nekeičiami!

 

Kaip žinoti, ar avalynė atitinka dydžius?

Open24 svetainėje po modelio nuotraukomis esančiose dydžių lentelėse (mygtukas "Dydžių lentelė") pateikiami preliminarūs to modelio vidpadžio ilgio išmatavimai centimetrais. Renkantis dydį siūlome atsižvelgti į vidpadžio išmatavimus ir klientų rekomendacijas dešinėje. Jei užsakytas modelis, dydis ar spalva netiks ar nepatiks, grąžinti ir keisti neavėtą bei nepraradusią prekinės išvaizdos avalynę galima per vienerius metus. Keitimo procedūra trunka 5-7 darbo dienas ir tai nieko nekainuoja. 

  

Kaip sužinoti, kurioje Crocs parduotuvėje yra  Jums patikęs modelis modelis ir reikiamas dydis?

Sužinoti, kuriose fizinėse Crocs parduotuvėse turime patikusio modelio dydį, galite atlikę šiuos veiksmus: Open24 svetainėje raskite batus, pasirinkite spalvą, dydį ir spauskite "Atsiimti parduotuvėse dabar" Paspaudus ant "Parduotuvė", matysite matysite tas parduotuves, kuriose tuo metu yra reikiama prekė.

 

Noriu grąžinti kelias poras iš to pačio ar skirtingų savo užsakymų. Ar galiu grąžinti vienoje pakuotėje? 

Taip. Savo Pirkėjo paskyroje supildykite grąžinimo formas kiekvienai grąžinamai prekei. Prekes supakuokite į vieną bendrą pakuotę, nepažeidžiant originalių prekių pakuočių ir grąžinkite pasirinktu būdu. Ant siuntos klijuokite 1 grąžinimo etiketę su Gavėjo ir Siuntėjo adresais, jei grąžinimą paims DPD kurjeris. Jei pasirinkote grąžinimą per Omniva, paštomate veskite bet kurį vieną grąžinimo kodą, gautą sms žinute.