PERPUS: nuolaidos visoms žiemos prekėms!
Pasiūlymas galioja viskam šiame kataloge*
TIKRINTI PASIŪLYMĄ
Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Dažniausiai užduodami klausimai

Pateikiame klientų dažniausiai užduodamus klausimus. Jeigu į savo klausimą atsakymo nerasite, susisiekite su mumis elektroniniu paštu klientams@open24.lt arba klientų aptarnavimo telefonu 8 (5) 2080009 (I-V 9:00-21:00 (išskyrus švenčių dienas)). 


 BENDRI KLAUSIMAI:


 CROCS KLAUSIMAI:


 REIMA KLAUSIMAI:


 TEVA KLAUSIMAI:


 AVALYNĖS KLAUSIMAI:


BENDRŲ KLAUSIMŲ ATSAKYMAI:

Kaip galiu grąžinti įsigytą prekę?

Jeigu įsigyta prekė Jums netiko, ją grąžinti galite NEMOKAMAI per 365 dienas nuo jos įsigijimo dienos. Grąžinama prekė turi būti neavėta ir nepraradusi prekinės išvaizdos. 

Internetu įsigytą prekę galite grąžinti:

1. internetu - užpildę internetinę prekės grąžinimo formą:

Į savo pirkėjo paskyrą galite patekti vienu iš šių būdų:

          a) jei esate registruotas pirkėjas, prisijunkite prie savo Pirkėjo paskyros.

          b) jei esate neregistruotas pirkėjas, galite atlikti grąžinimą be registracijos ( į savo paskyrą pateksite per užsakymo patvirtinimo el.laišką, kurį gavote po užsakymo atlikimo elektroniniu paštu) arba

          c) jei esate neregistruotas pirkėjas,  galite užsiregistruoti: Open24 svetainėje viršuje spauskite "Prisijungti" ir "Registracija". Užsiregistruokite vesdami užsakyme naudotą elektroninio pašto adresą ir tada prisijunkite.

 "Mano užsakymuose" suraskite užsakymą/prekę, kurią norite keisti, ir po ja spauskite mygtuką „Grąžinti/keisti prekę“. Toliau pildykite pagal nurodymus. Siuntą supakuokite ir grąžinkite pasirinktu būdu.

Pinigai bus grąžinti į nurodytą sąskaitą per 10 darbo dienų po prekės gavimo sandėlyje.

 2.Fizinėje mūsų parduotuvėje: Open 24 internetinėje parduotuvėje įsigytą prekę galite grąžinti bet kurioje mūsų fizinėje Crocs arba Open 24 parduotuvėje. Tokiu atveju grąžinimo formos internetu pildyti nereikia.

 

Ar įmanoma atšaukti užsakymą?

Norėdami atšaukti mūsų internetinėje svetainėje atliktą užsakymą, susisiekite su „Open24“ klientų aptarnavimo centru. Jei užsakymas dar nesupakuotas ir neišsiųstas, galėsime jį atšaukti. Jei užsakymas jau supakuotas arba išsiųstas, jo atšaukti negalėsime. Tokiu atveju Jūs galite tiesiog neatsiimti užsakymo iš kurjerio ar paštomato ir, praėjus atsiėmimo terminui, šis bus automatiškai grąžintas Siuntėjui atgal. Jei užsakymas buvo apmokėtas, pinigai Jums bus sugrąžinti į tą pačią banko sąskaitą per 10 d. d.

 

Ar galima grąžinti nepatikusias prekes?

Pirkdami pas mus, turite net 365 dienų prekių grąžinimo garantiją. Nepatikusią ar netikusią prekę galėsite grąžinti visiškai nemokamai per metus laiko nuo siuntos gavimo ir atgauti už ją pinigus arba pakeisti į kitą prekę (galimas primokėjimas, jei keičiama prekė kainuos brangiau). Prekės turi būti grąžinamos vadovaujantis mūsų internetinėje svetainėje pateiktomis prekių grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Svarbiausia, jog avalynė ar rūbas, kurį norite grąžinti, būtų neavėti/nedėvėti, nepraradę prekinės išvaizdos, su likusia originalia etikete, nesugadintu originaliu įpakavimu.

 

Kaip galiu pakeisti įsigytą prekę į kitą?

Jeigu įsigyta prekė Jums netiko, ją pakeisti NEMOKAMAI galite per 365 dienas nuo jos įsigijimo dienos. Prekė turi būti neavėta ir nepraradusi prekinės išvaizdos. 

Internetu įsigytą prekę galite pakeisti:

1. užpildę internetinę prekės grąžinimo - keitimo formą:

Norėdami pakeisti prekę, atlikite šiuos žingsnius:

 • Į savo pirkėjo paskyrą galite patekti vienu iš šių būdų:

            a) jei esate registruotas pirkėjas, prisijunkite prie savo Pirkėjo paskyros.

            b) jei esate neregistruotas pirkėjas, galite atlikti grąžinimą be registracijos ( į savo paskyrą pateksite per užsakymo patvirtinimo el.laišką, kurį gavote po užsakymo atlikimo elektroniniu paštu) arba

            c) jei esate neregistruotas pirkėjas,  galite užsiregistruoti: Open24 svetainėje viršuje spauskite "Prisijungti" ir "Registracija". Užsiregistruokite vesdami užsakyme naudotą elektroninio pašto adresą ir tada prisijunkite.

   

 • "Mano užsakymuose" suraskite užsakymą/prekę, kurią norite keisti, ir po ja spauskite mygtuką „Grąžinti/keisti prekę“.
 • Pildydami matysite pasirinkimą „Grąžinti“ ir „Keisti“. Pasirinkite, kad prekę norite "Keisti" ir baikite pildyti grąžinimą.
 • Užpildę grąžinimo formą, iškart atlikite naują užsakymą prekei, į kurią norite keisti. Keitimo užsakymo suma susidengs su grąžinamos prekės suma. Jei keičiate į tą pačią, tik kito dydžio prekę, suma susidengs visiškai ir nieko primokėti nereikės, net jei prekė kainuoja brangiau. Sistema nesudengia tik lojalumo taškų, jei juos naudojote pirkimo metu. Supildžius grąžinimą, panaudoti pirkimo metu ojalumo taškai automatiškai grįžta į paskyrą per 15 minučių ir juos vėl galėsite naudoti keitimo užsakyme. Kai tik gausime Jūsų grąžinamą prekę, išsiųsime keičiamą. Grąžinimo - keitimo procedūra trunka apie 5-7 darbo dienas.
 • Siuntą supakuokite pagal nurodymus ir grąžinkite pasirinktu būdu.

 

Kaip man pasikeisti drabužį, jei netinka jo dydis?

Jei prekę norite keisti, o ne grąžinti, Jums būtina užsiregistruoti (jei pirkote be registracijos) „Open24“ internetinėje parduotuveje. Tuomet, prisijungę prie savo pirkėjo paskyros, susiraskite prekę, kurią norite grąžinti, ir paspauskite po ja esantį mygtuką ,,Grąžinti/keisti prekę". Jei, pildydami grąžinimo formą, pasirinkote, jog prekę norite pakeisti kita, iškart galite atlikti ir naują užsakymą. Keičiamo užsakymo suma padengs naujo užsakymo kainą. Jei nauja prekė brangesnė, Jums beliks padengti kainų skirtumą. Jei keičiate į tą pačią, tik kito dydžio prekę, papildomai mokėti nereikės. Užpildžius grąžinimo formą, panaudoti lojalumo taškai į Kliento paskyrą grįžta maždaug per 15 min. Šiuos vėl galėsite panaudoti užsakymo keitime ar apsipirkdami kitą kartą. Pakeista prekė Jus pasieks maždaug per 5–7 darbo dienas nuo prekės atidavimo/išsiuntimo Gavėjui dienos.

    

Kaip pakeisti užsakymo duomenis?

Savo registruoto Pirkėjo paskyroje galite keisti kontaktinius duomenis, reikalingus siuntos pristatymui. Pildant naują užsakymą, šie duomenys sistemoje yra užpildomi automatiškai. Keisti jau atlikto užsakymo duomenų galimybės nėra. Užsakymą, jei jis dar neparuoštas išsiųsti, galime anuliuoti: tereikia kreiptis į „Open24“ klientų aptarnavimo centrą (klientams@open24.lt arba +370 5 2080009). Jei užsakymas jau siunčiamas, o Jūs nurodėte klaidingą informaciją, kuo skubiau apie tai informuokite mūsų klientų aptarnavimo centro specialistus.

 

Atlikau prekių grąžinimą, kada galiu tikėtis atgauti sumokėtus pinigus?

 Jums savo paskyroje Open24 puslapyje supildžius prekės grąžinimo formą, sistemoje susigeneruos užrašas, kad "Grąžinimas atliktas". Pinigų pavedimas už grąžintas prekes atliekame darbo dieną - ketvirtadienį. Ilgiausias nustatytas pinigų grąžinimo terminas yra 10 darbo dienų,  skaičiuojant nuo grąžinamų prekių gavimo sandėlyje.

Dėmesio: Open24.lt įsipareigoja grąžinti visus už prekes sumokėtus pinigus, išskyrus pristatymo mokestį.

 

Noriu prekę pakeisti. Atlikau prekės grąžinimo ir keitimo užsakymus. Kada galiu tikėtis gauti naują prekę vietoj keičiamos?

 Prekių grąžinimo - keitimo procedūra trunka 5 -7 darbo dienas: naujos prekės pristatomos tik patikrinus grąžintas prekes.

 

Kokiu adresu turėčiau siųsti prekę atgal?

Prisijungę prie savo „Open24“ Pirkėjo paskyros ir paspaudę mygtuką „Grąžinti/keisti prekę“, matysite kelis galimus prekių grąžinimo būdus. Visi jie – nemokami. Pasirinkite patogiausią prekės grąžinimo būdą ir, užbaigę pildyti grąžinimo formą, ekrane matysite Jums paruoštą aiškią ir trumpą informaciją, kaip ir kur išsiųsti prekę Jūsų pasirinktu būdu visiškai nemokamai.

 

Prekė, kurią gavau, yra brokuota. Kaip man elgtis?

Visoms Open24.lt prekėms taikoma 24 mėn. garantija. Gamyklinio broko atveju Open.24 įsipareigoja grąžinti už prekę sumokėtus pinigus arba pakeisti brokuotą prekę į kitą klientą dominančią prekę. Gamyklinio broko atveju, klientas internetiniame puslapyje turi užpildyti prekių grąžinimo formą, pasirinkdamas grąžinimo priežastį "brokas" ir patikslindamas grąžinimo priežastį. Jeigu nesate tikri, ar jūsų atveju bus pritaikyta garantija, susisiekite su mumis el. paštu klientams@open24.lt arba telefonu 8 (5) 2080009.

 

Kada atgausiu pinigus už grąžintą prekę?

Jei grąžinama prekė atitinka prekių grąžinimo sąlygas, sumokėti pinigai bus pervesti į Jūsų nurodytą sąskaitą per 10 d. d. nuo šios gavimo.

 

Ar galima, sumokėjus už prekę, pristatyti ją kitam asmeniui?

Prekę, pristatytą į „Omniva“ paštomatą, gali atsiimti asmuo, žinantis SMS žinute gautą siuntos atsiėmimo kodą. Siuntos į namus pristatomos užsakyme nurodytu adresu. Prieš siuntos pristatymą, iš DPD kurjerių tarnybos el. paštu gausite laišką su nuoroda, kurią paspaudus, patys galėsite keisti pristatymo adresą. Jau atliktame, bet dar iš mūsų sandėlio neišsiųstame užsakyme, galimybės pakeisti pateiktus siuntos pristatymo duomenis (adresą, telefono numerį) ne visada yra.

 

Kiek laiko užtruks pristatymas?

Prekių pristatymo trukmė priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo. Įprastai prekes, siunčiamas per kurjerių tarnybą, pristatome per 1–2 darbo dienas. Užsakymą pateikus iki tos pačios dienos 14-tos valandos, prekes gausite jau kitą darbo dieną. Atlikus užsakymą po 14-tos valandos, prekės bus pristatytos dar kitą darbo dieną. Jei Jūsų užsakytos prekės neturime sandėlyje, pastarosios pristatymo trukmė gali pailgėti 1–5 d. d. Atlikę užsakymą, matysite preliminarią pristatymo datą. Pasirinkus, jog pageidaujate atsiimti užsakytą prekę mūsų fizinėje parduotuvėje (,,Crocs" arba ,,Open24"), šią Jums suruošime per 0–3 d. d. Jei pasirinktoje parduotuvėje yra Jus dominančios prekės likutis, tai, atlikus užsakymą iki 14 val. (darbo dienomis), šį paruošime jau tą pačią darbo dieną!

 

Kokie yra atsiskaitymo būdai?

 Apmokėti už užsakyme esančias prekes galite iš anksto (banko pavedimu, per internetinės bankininkystės sistemą, kreditine kortele) arba užsakymo atsiėmimo metu (grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele, priklausomai nuo pristatymo būdo).

 

Kaip prižiūrėti viršutinius drabužius?

Norint išsaugoti viršutinio drabužio šilumą ir kokybę, vadovaukitės gaminio priežiūros etiketėje esančia drabužio priežiūros instrukcija, kuri būna prisiūta vidinėje drabužio pusėje. Netinkamai išskalbtas ir išdžiovintas viršutinis drabužis gali prarasti savo izoliacines savybes. Rekomeduojame naudotis žemiau pateikta priežiūros instrukcija.

Jei gaminio etiketėje yra nurodyta, kad drabužį galima skalbti automatinėje sklabimo mašinoje, būtinai atkreipkite dėmesį į etiketėje nurodytą skalbimo temperatūrą. Prieš skalbimą užtraukite užtrauktukus ir užsekite velcro užsegimus. Iškart po skalbimo išimkite drabužį, kad išvengtumėte spalvos pasikeitimo. Skalbkite švelnioje skalbimo programoje. Skalbimo metu naudokite skalbimo kamuoliuką arba tris teniso kamuoliukus, kad užpildas nesušoktų į gniutulus.

Vienas svarbiausių procesų, viršutinių drabužių priežiūroje – džiovinimas. Netinkamai išdžiovintas drabužis gali prarasti savo izoliacines savybes.

Džiovinimas kambario temperatūroje – džiovinimo metu, nuolat papurtykite ir papurenkite gaminį (pabandykite užpildą išskaidyti rankomis), kad užpildas pasiskirstytų tolygiai ir neliktų sukibęs. Tokius veiksmus reikia kartoti tol, kol užpildas visiškai išdžius. Džiovinkite striukę paguldytą. Venkite džiovinimo drėgnoje temperatūroje. Džiovinimui rekomenduojame rinktis sausą ir gerai vėdinamą patalpą.

Džiovinimas džiovyklėje – džiovinkite žemoje temperatūroje arba kaip nurodo gamintojas (informaciją galite rasti drabužio etiketėje arba prekės aprašyme), kelis kartus išimkite gaminį iš džiovyklės ir pakratykite, bei paskirstykite užpildą tolygiai (pabandykite užpildą išskaidyti rankomis). Džiovinimo metu naudokite skalbimo kamuoliuką arba tris teniso kamuoliukus, kamuoliuko pagalba sintetinis užpildas pasiskirsto tolygiai.

Naudojantis šia instrukcija išvengsite viršutinio drabužio užpildo sukibimo ir išsaugosite gaminio šilumos savybes. Jeigu išdžiovintos striukės užpildas vis tiek susimetė į gniutulus, tai yra indikacija, kad gaminio priežiūros etiketėje nurodytų priežiūros taisyklių nebuvo laikytasi teisingai, dėl šios priežasties rekomenduojame pasinaudoti profesionalių valyklų paslaugomis.

 

Prekės, kurią noriu įsigyti, neturite. Kaip galiu sužinoti, ar tam tikro dydžio ir spalvos prekę vėl turėsite?

Siūlome užsisakyti automatinę žinutę, kurią gausite, kai tik patikusio modelio pasirinkta spalva ir dydis pasirodys mūsų internetinėje parduotuvėje. Norint užsisakyti žinutę, reikia atlikti šiuos veiksmus: Open24 svetainėje raskite Jus dominačią prekę, pasirinkite spalvą, reikiamą dydį ir žemiau apačioje laukelyje suveskite savo elektroninio pašto adresą, kuriuo pageidaujate gauti informaciją, kai prekė atsiras.

  

Turiu išskirtinio kliento kortelę Open24. Kokias nuolaidas ji suteikia?

Kurdami savo naują lojalumo programą, mes siekėme vieno – atsidėkoti Jums už Jūsų lojalumą. Būtent dėl to net 10% Jūsų pirkinio sumos virsta taškais, kuriais vėliau galėsite padengti iki 50% kito pirkinio sumos. Ir tai dar ne pabaiga – ši kortelė galioja ir visose mūsų mažmeninės prekybos vietose ir internetinėje parduotuvėje www.open24.lt. Juk batų niekada nebus per daug!

Kokie naujos lojalumo programos privalumai?

 • Dar daugiau naudos. Dabar 10% kiekvieno Jūsų pirkinio sumos virsta taškais, kurie kaupiami kortelėje ir galioja 180 dienų nuo paskutinės Jūsų pirkimo dienos. 
 • Priskirtus lojalumo taškus už atliktą užsakymą galėsite naudoti po 14 dienų nuo užsakymo gavimo.
 • Viskas paprasčiau nei buvo. Norint apsipirkti parduotuvėje, Jums nebereikės raustis rankinėje, kuprinėje ar kišenėse ir ieškoti lojalumo kortelės – užteks prie kasos pasakyti savo elektroninį paštą ir taškai automatiškai nukeliaus į Jūsų paskyrą. 
 • Individualus dėmesys. Užsiregistravę lojalumo programai, Jūs, kaip išskirtiniai klientai, pirmieji sužinosite ir galėsite pasinaudoti išpardavimų nuolaidomis dar iki išpardavimo pradžios.
 • Šviežiausios naujienos. Jūs pirmieji sužinosite apie naujas avalynės ir kitų prekių kolekcijas, jų papildymus bei kitą aktualią informaciją.
 • Išskirtiniai pasiūlymai. Tik Jums bus teikiami specialūs lojalaus kliento pasiūlymai.

Kaip sužinoti, kiek aš turiu taškų?

Savo taškus sužinoti galite puslapio viršuje spustelėję mygtuką „Prisijungti“ ir suvedę savo duomenis ir prisijungę prie savo paskyros.

Svarbu: kortelėje sukaupti taškai į pinigus nekeičiami!

 

Kaip žinoti, ar avalynė atitinka dydžius?

Open24 svetainėje po modelio nuotraukomis esančiose dydžių lentelėse (mygtukas "Dydžių lentelė") pateikiami preliminarūs to modelio vidpadžio ilgio išmatavimai centimetrais. Renkantis dydį siūlome atsižvelgti į vidpadžio išmatavimus ir klientų rekomendacijas dešinėje. Jei užsakytas modelis, dydis ar spalva netiks ar nepatiks, grąžinti ir keisti neavėtą bei nepraradusią prekinės išvaizdos avalynę galima per vienerius metus. Keitimo procedūra trunka 5-7 darbo dienas ir tai nieko nekainuoja. 

  

Kaip sužinoti, kurioje Crocs parduotuvėje yra  Jums patikęs modelis modelis ir reikiamas dydis?

Sužinoti, kuriose fizinėse Crocs parduotuvėse turime patikusio modelio dydį, galite atlikę šiuos veiksmus: Open24 svetainėje raskite batus, pasirinkite spalvą, dydį ir spauskite "Atsiimti parduotuvėse dabar" Paspaudus ant "Parduotuvė", matysite matysite tas parduotuves, kuriose tuo metu yra reikiama prekė.

 

Noriu grąžinti kelias poras iš to pačio ar skirtingų savo užsakymų. Ar galiu grąžinti vienoje pakuotėje? 

Taip. Savo Pirkėjo paskyroje supildykite grąžinimo formas kiekvienai grąžinamai prekei. Prekes supakuokite į vieną bendrą pakuotę, nepažeidžiant originalių prekių pakuočių ir grąžinkite pasirinktu būdu. Ant siuntos klijuokite 1 grąžinimo etiketę su Gavėjo ir Siuntėjo adresais, jei grąžinimą paims DPD kurjeris. Jei pasirinkote grąžinimą per Omniva, paštomate veskite bet kurį vieną grąžinimo kodą, gautą sms žinute.

 

Kaip skalbti drabužius?

Visi drabužiai, nepriklausomai nuo to, iš kokios medžiagos yra pagaminti, turi būti skalbiami vadovaujantis gamintojo informacija, nurodyta ant gaminio etiketės.

 

Kaip matuoti drabužius?

Renkantis drabužio dydį, rekomenduojame vadovautis gamintojo pateiktomis dydžių lentelėmis, kurias rasite mūsų internetinėje parduotuvėje po kiekvieno rūbo modelio nuotrauka.
Renkantis drabužio dydį, svarbiausi išmatavimai yra tokie:

 • Jūsų krūtinės apimtis ties plačiausia vieta;
 • Jūsų siauriausia juosmens vieta;
 • Jūsų klubų apimtis, matuojant per plačiausią vietą.

Taip pat rekomenduojame atkreipti dėmesį į dešinėje pusėje esančią dydžių skalę, kurioje mūsų klientai, įsigiję konkrečią prekę, pažymi, ar modelis atitinka dydį (mažintas/atitinka dydį/didintas) bei, žinoma, paskaityti klientų atsiliepimus, esančius žemiau produkto nuotraukų. Atkreipiame dėmesį, jog mūsų internetinėje parduotuvėje įsigytas prekes galite nemokamai pakeisti per 365 dienas. Tad, jeigu įsigyto drabužio dydis netiks, Jūs turite teisę prekę pakeisti.

 

Kaip išvalyti dėmes iš drabužių?

Įsisenėjusias dėmes yra sunku pašalinti, tad, jei tik įmanoma, šviežiai atsiradusią dėmę išvalykite kuo greičiau.
Prieš valant drabužį, pirmiausia reikėtų identifikuoti, kokios rūšies yra dėmė (purvas, riebalai ar kita) ir, atsižvelgiant į tai, pasirinkti tinkamas priemones nešvarumams pašalinti.
Prieš pradedant valyti drabužį su pasirinkta valymo priemone, labai svarbu patikrinti šios poveikį medžiagai. Nedidelį kiekį valymo priemonės išbandykite ant vidinės/mažiau matomos rūbo pusės ir stebėkite, ar pastaroji nepakenkė audiniui.
Dėmę sudrėkinkite vandeniu ir valykite iš kraštų link centro: taip išvengsite dėmės išsiplėtimo valymo metu.
Kartais namuose kokybiškai išvalyti drabužį gali būti sudėtinga arba kyla rizika, jog rūbas gali būti nepataisomai sugadintas. Tokiu atveju rekomenduojame pasinaudoti profesionalių valyklų paslaugomis.


CROCS KLAUSIMŲ ATSAKYMAI:

Kaip valyti ,,Crocs" batus?

Siekiant, jog ,,Crocs" batai neprarastų savo funkcionalumo bei estetikos, pastarųjų nerekomenduojama skalbti skalbimo mašinoje, o išplautų negalima džiovinti prie tiesioginių šilumos šaltinių, pavyzdžiui, radiatorių. Nesilaikant šios taisyklės, dėl patirto poveikio karščiu, crocs batai gali deformuotis. „Crocs“ batai išskirtiniai tuo, jog jų priežiūra yra labai paprasta. Kaip, žingsnis po žingsnio, valyti vientisos medžiagos „Crocs“ avalynę ?
1. Sudrėkinkite batus po vėsiu, tekančiu vandeniu.
2. Naudokite švelnios sudėties skalbimo priemonę (pvz., švelnų muilą be šarmo), kuria padenkite „Crocs“ batus.
3. Švelnia kempinėle ar audeklo gabalėliu kiekvieną batą nuvalykite ir nuplaukite vėsiu, tekančiu vandeniu.
4. Leiskite batams išdžiūti vėsioje vietoje.
Viskas, Jūsų Crocs batai pasiruošę naujai dienai! ♥

Crocs vaikams bei suagusiems skirtos avalynės nerekomenduojame skalbti skalbimo mašinoje. „Crocs“ batų negalima laikyti prie radiatoriaus ar naudoti kitų džiovinimo prietaisų. Venkite tiesioginių saulės spindulių, palikite avalynę pavėsyje (po skėčiu, gultu), nes, paveikti tiesioginių saulės spindulių, „Crocs“ batai gali deformuotis.
Norintiems, jog „Crocs“ batai būtų valomi dar paprasčiau bei efektyviau, rekomenduojame įsigyti specialiai šio prekinio ženklo priežiūrai skirtus „Crocs Clean“ produktus. Šios valymo priemonės tinka visai „Crocs“ avalynei, pagamintai iš skirtingų rūšių medžiagų (odos, verstos odos, nubuko, tekstilės).
Crocs vaikams bei suaugusiems skirti batai turėtų būti plaunami rankomis, tam naudojant šaltą vandenį.

 

 Ar Crocs avalynę galima skalbti skalbimo mašinoje, džiovinti prie radiatorių ar su kitais džiovinimo prietaisais?

Crocs avalynės nerekomenduojame skalbti skalbimo mašinoje. Avalynė gali pakeisti savo pradinę išvaizdą. Rekomenduojame plauti rankomis, vėsiame vandenyje, naudojant švelnios sudėties muilą. Negalima Crocs avalynės laikyti prie radiatoriaus ar naudoti kitus džiovinimo prietaisus. Venkite  tiesioginių saulės spindulių, palikite batus pavėsyje (po skėčiu, gultu), nes paveikta tiesioginių saulės spindulių Crocs avalynė gali deformuotis.

 

Kaip turėtų būti valomi ,,Crocs" batai su kailiu?

 Jei batų pašiltinimas, pagamintas iš kailio ar kitos medžiagos, nusiima, šį galima skalbti atskirai, vadovaujantis gamintojo pateiktomis priežiūros rekomendacijos.
Jei ,,Crocs“ batai yra su kailiu, kuris nenusiima, avalynę derėtų plauti rankomis, vėsiame vandenyje su muilu.
„Crocs“ avalynės neskalbkite skalbimo mašinoje, nedžiovinkite prie radiatoriaus ar kito tiesioginio šilumos šaltinio. Batai, kontaktuodami su karščiu, gali deformuotis, tad pavėsis – idealiausia vieta šio gamintojo avalynei džiovinti.

 

Iš ko yra pagaminti ,,Crocs" batai?

Priešingai nei gali atrodyti iš arčiau nesusipažinusiems su šio prekinio ženklo produkcija, „Crocs“ vaikams ir suaugusiems skirti batai yra pagaminti ne iš gumos, o iš patentuotos „Croslite™“ medžiagos, pasižyminčios efektyvia oro ventiliacija, lengvumu bei idealiai prisitaikančios prie individualios pėdos formos.
Priklausomai nuo sezono, batų tipo (klumpės, lietaus batai, auliniai ir kita) bei estetinių sprendimų, konkrečių modelių gamyboje gali būti naudojamos ir papildomos medžiagos (oda, tekstilė, sintetinis kailis ir pan.).

 

Kaip ,,sutraukti" ,,Crocs" batus?

Klumpės, lietaus batai ir kita „Crocs“ avalynė yra pagaminta iš patentuotos „Croslite™“ medžiagos, kurios viena iš ypatybių – prisitaikymas prie individualios pėdos formos. Tiesa, dėl šios savybės, iš pradžių šiek tiek per daug koją varžantys batai tampa laisvesni, tai yra prasitampo, tačiau, priešingas variantas – sumažėjimas – nėra galimas. „Crocs“ batai turėtų būti pasirenkami vadovaujantis mūsų internetinėje parduotuvėje prie konkretaus produkto pateikta dydžių lentele, o, nusipirkus netinkamo dydžio avalynę, šią (neavėtą, tik pasimatuotą kambaryje, su originaliomis etiketėmis bei pakuote) per 365 dienas galima pakeisti į reikiamo dydžio batus.

 

Kaip pratampyti ,,Crocs" sandalus?

Šio gamintojo avalynė yra pagaminta iš specialios „Croslite™“ medžiagos, greitai prisitaikančios prie individualios pėdos formos, tad jokių ypatingų metodų, norint, jog batai prasitampytų, imtis nereikia. Visgi, jei „Crocs“ batai, kurių dydis buvo pasirinktas vadovaujantis prie konkretaus produkto pateikta dydžių lentele, pavaikščiojus apsimovus šiuos po kambarį, atrodo per maži, rekomenduojame pasikeisti į didesnį, to paties modelio batų, dydį. Netikusią/nepatikusią avalynę, vadovaujantis mūsų internetinėje parduotuvėje pateiktomis prekių garantijos, keitimo ir grąžinimo taisyklėmis, galima grąžinti/pakeisti per 365 dienas.

 

Kodėl ,,Crocs" batai tokie populiarūs?

Lietaus batai vaikams, botai suaugusiems, klumpės, auliniai, laiveliai: net neabejojame, jog ir jūsų šeimoje rastume ne vieną porą šių ar kitos rūšies prekinio ženklo „Crocs“ avalynės. ,,Kroksų" populiarumo priežastis neabejotinai slypi unikalioje Croslite™ medžiagoje, iš kurios yra gaminami šie batai. Liečiant ar žiūrint, gali susidaryti įspūdis, jog tai – guma ar plastikas. Ne, Croslite™ – tai patentuotos sudėties putos, užtikrinančios nedidelį avalynės svorį, ilgaamžiškumą, atsparumą vandeniui, komfortą, patiriamą dėl greito avalynės prisitaikymo prie individualios pėdos anatomijos, taip pat – puikias amortizavimo savybes. Įsigydami „Crocs“ batus, jūs investuojate į patogumą bei patvarumą ir, žinoma, patrauklius estetinius sprendimus, kurie gali būti derinami prie įvairaus stiliaus.
„Crocs“ batai seniai nebėra vien tik tos patogios klumpės, kurios dažno pirkėjo akyse yra neatsiejamos nuo šio prekinio ženklo. Gamintojas, atsižvelgdamas į nuolat augančius pirkėjų poreikius, šiandien siūlo platų įvairių tipų batų asortimentą vaikams ir suaugusiems (lietaus batai, basutės, batai, basutės, flip-flop‘ai, aukštakulniai ir kt.). Pastarieji yra ne tik komfortiški, atitinkantys konkrečiai paskirčiai būtinus reikalavimus (pavyzdžiui, atsparūs vandeniui, šilti), bet ir puikiai atrodantys ne tik prie darbinės, kasdienės, o ir laisvalaikio ar net šventinės aprangos.

 

Kada buvo išrasti ,,Crocs" batai?

Pirmieji „Crocs“ batai buvo pagaminti 2002 metais, JAV. Pirmasis modelis "Beach" buvo sukurtas kaip būriavimo avalynė. Tai buvo tarsi įspiriamos klumpės, kurių dizainas, siekiant didesnio praktiškumo bei patogumo, ilgainiui buvo pakeistas (pavyzdžiui, atsirado užsegamas dirželis, pasikeitė išorė ir kita). Šio tipo avalynė, dėl atsparumo vandeniui, neslidaus bato bei patvarumo, pirmiausiai dėmesio sulaukė jūreivių tarpe, o šiandien, dėl modelių įvairovės, be „Crocs“ batų savo gyvenimo nebeįsivaizduoja dažnas mūsų, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ar profesijos.

 

Kaip išsirinkti tinkamą batukų/avalynės dydį?

Prie kiekvieno mūsų internetinėje parduotuvėje parduodamo „Crocs“ batų modelio yra pateikiama informacija apie batų dydžio atitikimą (dydis atitinka, yra didesnis ar mažesnis), taip pat – detali avalynės dydžių lentelė. Prieš perkant batus, rekomenduojame išmatuoti savo/vaiko pėdos ilgį (mm), o ne aklai rinktis įprastai nešiojamo dydžio avalynę.

 

Kaip priderinti crocs prie aprangos?

Šiandien prekinio ženklo „Crocs“ asortimente anaiptol yra ne vien klumpės – avalynės tipas, nuo kurio ir prasidėjo šių batų kelias. Lietaus batai vaikams ir botai suaugusiems, basutės, sportbačiai, laiveliai, auliniai ir netgi aukštakulniai: asortimento įvairovė lemia, jog tinkamiausią pasirinkimą gali rasti kiekvienas. Tad skirtingi ,,kroksų" tipai ir modelių gausa, spalvų įvairovė, galimybė individualizuoti avalynės dizainą, papuošus šią žaismingais „Crocs Jibbitz“ aksesuarais lemia, jog „Crocs“ batai gali būti derinami ne tik su kasdiene, bet ir laisvalaikio ar net išeigine bei dalykine apranga.
Mūsų asortimente taip pat galite įsigyti ir firminių „Crocs“ kojinių, kurias galėsite mūvite tiek su šio, tiek ir, žinoma, kitų gamintojų batais.

 

Kaip gali būti papuošiami ,,Crocs" batai?

Kai kuriuose „Crocs“ batų tipuose, pavyzdžiui, klumpėse, basutėse esančios skylutes gali tarnauti ne tik kaip elementas, užtikrinantis dar geresnį oro pralaidumą bei su tuo susijusį komforto jausmą. Tai – vieta, į kurią galima įdėti „Crocs Jibbitz“ aksesuarą – žaismingą, ryškiaspalvį ženkliuką (formą, raidę, skaičių ir kita), atspindintį nuotaiką, pomėgius, metų laiką, mėgiamus personažus ir kita.
Nors „Crocs Jibbitz“ aksesuarai yra populiariausi vaikų ir jaunimo tarpe, pastaruosius savo mylimų „Crocs“ batų papuošimui gali naudoti kiekvienas, nebijantis išsiskirti ir norintis avalynę, avimą dažno, paversti ypatinga.

 

Kokie ,,Crocs" batai yra kasdieniai moterims ir vyrams?

Internetinėje parduotuvėje „Open24“ rasite didelį pasirinkimą patogios moteriškos ir vyriškos „Crocs“ avalynės, tinkamos kasdieniam avėjimui įvairiu oru, skirtingais metų laikais (lietaus batai, basutės, sandalai, klumpės, šlepetės, sportbačiai, aulinukai ir kita). Svetainėje veikia patogi prekių paieška pagal filtrus, leidžianti rasti reikiamas prekes pagal sezoną, tipą, dydį, spalvą, medžiagiškumą ir pan.

 

Kokie ,,Crocs" batai geriausiai tinka esant padų fascitui?

Nėra jokios abejonės, jog Crocs batai yra nuostabūs: stilingai atrodo, puikiai amortizuoja, sumažina kojų, nugaros ir klubų skausmus. Visgi klientai, turintys padų fascitą, turėtų žinoti keletą esminių dalykų, susijusių su tinkamos „Crocs“ batų poros pasirinkimu. Turint padų fascitą, bene geriausias pasirinkimas – klumpės. Kodėl? Nes, esant padų fascitui, rekomenduojama lengvai įsiaunama ir nusiaunama, kojų pirštų einant nespaudžianti, užkulnį prilaikanti („Crocs“ klumpės turi dirželį) bei kulno atramą (pakilimą) užtikrinanti avalynė. Rekomenduojamas storesnis, minkštas bei tvirtą sukibimą su danga turintis padas. Netinkamai pasirinktos klumpės, esant padų fascitui, gali pabloginti situaciją. Tad, pirkdami batus, venkite pėdos neprilaikančių klumpių plonu padu. Įsitikinkite, ar klumpės tinkamai priglunda, ar koja, einant, per daug neslysta, taip pat – ar nėra apspausta Jei ieškote uždaros avalynės aktyviam laisvalaikiui ar sportui, geriausia rinktis tokią, kuri turi specialų ortopedinį įdėklą, pritaikytą Jūsų pėdai.


 REIMA KLAUSIMŲ ATSAKYMAI:

Kokio dydžio „Reima“ drabužius turėčiau pirkti pagal amžių?

Renkantis ,,Reima" drabužių dydį, rekomenduojame vadovautis gamintojo pateiktomis ,,Reima" dydžių lentelėmis, kurias galite rasti po kiekvieno modelio nuotrauka mūsų internetinėje parduotuvėje. Renkantis dydį, tiksliausia yra vadovautis ne vaiko amžiumi, o vaiko ūgiu, nes vaikai gali būti vienodo amžiaus, tačiau jų ūgis ir kūno sudėjimas gali skirtis. Renkantis dydį, taip pat rekomenduojame atkreipti dėmesį į dešinėje pusėje esančią dydžių skalę, kurioje mūsų klientai, įsigiję konkrečią prekę, pažymi, ar modelis atitinka dydį (mažintas/ atitinka dydį/ didintas) bei, žinoma, paskaityti klientų atsiliepimus, esančius žemiau produkto nuotraukų.
Atkreipiame dėmesį, kad mūsų internetinėje parduotuvėje įsigytas prekes galite nemokamai grąžinti arba keisti, taigi jei įsigytas dydis netiks, Jūs turite teisę pasinaudoti nemokamo 365 dienų nenaudotų prekių grąžinimo/keitimo garantija. 

 

Ar „Reima“ – vien tik apranga vaikams ir vaikiški batai?

Taip. „Reima“ – aprangos ir avalynės gamintoja, kurios tikslinė grupė – 0–14 metų vaikai. Specializacija į tokią, ganėtinai siaurą grupę lemia, jog „Reima“ striukės, „Reima“ lietaus rūbai, kombinezonai bei kita apranga vaikams ir vaikiški batai yra gaminami įgyvendinant technologinius bei estetinius sprendimus, atitinkančius, o neretai ir pranokstančius net ir pačių reikliausių tėvų pageidavimus. O pastarieji, kaip žinia, nori, jog jų vaikas galėtų jaustis komfortiškai bei būti saugus bet kokiomis oro sąlygomis visais metų laikais.

 

Kuo yra ypatingi „Reima“ kombinezonai?

Reima“ kombinezonų išskirtinumas – „Reimatec“ membraninis audinys, iš kurio yra pagaminti dauguma šio gamintojo kombinezonų modelių. „Reimatec“ kombinezonai apsaugo vaikus nuo vėjo, vandens ir sniego, taip pat yra pralaidūs orui. Šis audinys yra pagamintas iš saugių medžiagų, kurių sudėtyje nėra sveikatai ir aplinkai pavojingų fluorangliavandenilių. Medžiagai, kuri yra padengta vandenį ir purvą atstumiančia danga, reikia mažiau skalbimų: nešvarumus galima tiesiog nuvalyti drėgna šluoste. „Reimatec“ apranga vaikams pasižymi ilgaamžiškumu – audinys yra atsparus trinčiai. „Reima“ kombinezonai yra saugus ir tvarus pasirinkimas, pasižymintis kokybe bei funkcionalumu. O, dėl funkcinių detalių, kombinezonai yra pritaikyti įvairiems vaiko augimo etapams. 


 TEVA KLAUSIMŲ ATSAKYMAI:

Kaip valyti ,,Teva" basutes?

Nesudėtinga priežiūra – vienas iš privalumų, kuriuo pasižymi „Teva“ basutės ir sandalai moterims bei vyrams. Valymo priemones rinkitės atsižvelgdami į tai, iš kokių medžiagų yra pagaminta konkretaus modelio avalynė, pavyzdžiui, nailonas, oda ir kita.
Dirželiai, kurie įprastai gaminami iš perdirbto plastiko arba poliesterio medžiagos, išsiskiria tuo, jog itin greitai išdžiūsta.
Jei po ranka neturite specialių valymo priemonių ar abejojate, ką naudoti, universalus patarimas – skalbimas rankomis vėsiame vandenyje su muilu.
„Teva“ basutės neturėtų būti skalbiamos skalbimo mašinoje. Išskalbtos avalynės, siekiant išvengti galimų deformacijų, nedžiovinkite greta tiesioginio šilumos šaltinio, pavyzdžiui, radiatoriaus.

 

Ar ,,Teva" basutės yra tinkamos ilgoms kelionėms?

Pirmosios „Teva“ basutės, pagamintos 1984 metais, įprastą flip-flop šlepečių modelį suderinus su lipnia „Velcro“ juosta, būtent ir buvo orientuotos į keliautojų, ieškančių lengvos, tačiau ilgaamžės, kojos stabilumą užtikrinančios, neslidžios, lengvai apsiaunamos ir paprastai prižiūrimos avalynės, poreikius.
Šiandieniniame „Teva“ asortimente pirkėjus šios storapadės basutės bei sandalai moterims ir sandalai vyrams vilioja modelių, besiskiriančių estetiniais sprendimais, gausa. Iš pastarųjų taip pat išsirinksite poreikius atitinkančią, patogią avalynę, su kuria galėsite leistis tiek į ilgas keliones ekstremaliomis sąlygomis, tiek ir kasdienius pasivaikščiojimus mieste, kurių metu, žinoma, komfortas taip pat yra būtinas.

 

Kodėl verta rinktis ,,Teva" basutes?

Teva“ basutės ir sandalai yra nedidelio svorio, tačiau patvarūs bei ilgaamžiai, nepriklausomai nuo to, kokiomis sąlygomis yra eksploatuojami (drėgmė, smėlis, kalnai ir kita). Storesnis, paminkštintas padas efektyviai sugeria smūgius, taip apsaugodamas kojas ir suteikdamas dar daugiau patogumo. Padas neslidus, pasižymi geru sukibimu su įvairiais paviršiais. Lidukais užsegamą avalynę patogu apsimauti ir nusimauti, o reguliuojami dirželiai leidžia prisitaikyti batus prie individualios kojos anatomijos.
Didžiojoje dalyje „Teva“ basučių modelių, dirželiai, kurie yra tarsi savotiška šio prekinio ženklo avalynės „vizitinė kortelė“, yra gaminami iš perdirbto plastiko. Tai – vienas iš sprendimų, įgyvendintas šio gamintojo, siekiant prisidėti prie tvarumo idėjų puoselėjimo.


 AVALYNĖS KLAUSIMŲ ATSAKYMAI:

Ką daryti, norint, jog avalynė nedažytų?

Suprantama, jog situacija, kai įsigyti batai nudažo kojines ar pėdas, nėra maloni, tačiau tai nėra laikoma avalynės broku. Įsigijus intensyvesnės spalvos avalynę, ši gali dažyti kojines ar pėdas. Ypatingai toks dažymas gali būti intensyvesnis pačioje batų avėjimo pradžioje ar kojai labiau sudrėkus. Norime nuraminti, jog tai nekenkia sveikatai, nes batai yra dažomi natūraliais dažais. Visgi, norintiems to išvengti, rekomenduojame naudoti specialią priemonę, apsaugančią nuo dažymo, arba įsidėti papildomą vidpadį. 

 

Per kiek laiko galima grąžinti avalynę?

Avalynę, įsigytą ,,Open24" internetinėje parduotuvėje, grąžinti galima per 365 dienas nuo įsigijimo datos. Primename, jog grąžinami batai turi būti neavėti (šiuos pasimatuoti galite namuose), nepraradę savo prekinės išvaizdos, turėti originalias etiketes bei būti supakuoti į originalią, nepažeistą pakuotę.

 

Kaip pasirinkti avalynę?

Neretam pirkėjui gali atrodyti, jog batų įsigijimas internetu, lyginant su apsipirkimu tradicinėje fizinėje parduotuvėje, yra gerokai komplikuotesnis. Tai – netiesa. Visų pirma, nedėvėtą, netikusią ar tiesiog nepatikusią avalynę, įsigytą ,,Open24" internetinėje parduotuvėje, galimą nemokamai grąžinti per 365 dienas nuo įsigijimo datos.
Taip pat, siekdami suteikti klientams kuo geresnę apsipirkimo patirtį, siūlome pasinaudoti įvairiais filtrais (pagal lytį, skirtą suaugusiems/vaikams, gamintoją, sezoną, batų tipą, dydį, spalvą bei kitus kriterijus), padedančiais iš plataus ,,Open24" avalynės asortimento greičiau išsirinkti individualius poreikius atitinkančią prekę.
Kalbant apie avalynę, neabejotinai vienas svarbiausių kriterijų yra tinkamo dydžio pasirinkimas. Svarbiausias mūsų patarimas – aklai nesirinkti to batų dydžio, kuris yra įprastai mūvimas. Tiek skirtingų gamintojų, tiek skirtingų modelių dydžiai tarpusavyje gali skirtis. Prie konkretaus avalynės modelio nurodome, ar šio dydis atitinka (kai kurie modeliai gali būti didinti arba mažinti), taip pat pateikiame gamintojo avalynės dydžio lentelę.
Išsimatavus savo ar kito žmogaus, kuriam bus perkama avalynė, pėdas (būtinai matuokite abi pėdas ir, jei viena yra didesnė, vadovaukitės pastarosios ilgiu), prie šios ilgio rekomenduoja pridėti 0,5 cm (tai garantuos, jog batai bus patogūs ir komfortiški) ir, vadovaujantis pateikta avalynės dydžių lentele, išsirinksite tinkamą dydį.