Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Dažniausiai užduodami klausimai

Pateikiame klientų dažniausiai užduodamus klausimus. Jeigu į savo klausimą atsakymo nerasite, susisiekite su mumis elektroniniu paštu klientams@open24.lt (garantuotas atsakymas per 2 darbo dienas) arba klientų aptarnavimo telefonu 8 (5) 2080009 visomis savaitės dienomis 8:00-22:00, išskyrus švenčių dienas) 

 

Kaip galiu grąžinti įsigytą prekę?

Jeigu įsigyta prekė Jums netiko, ją grąžinti galite per 365 dienas nuo jos įsigijimo dienos. Grąžinama prekė turi būti neavėta ir nepraradusi prekinės išvaizdos. 

Internetu įsigytą prekę galite grąžinti dviem būdais:

1. Grąžinimas internetinėje Open24 parduotuvėje: prisijunkite savo paskyroje Open 24 puslapyje (jei pirkote neužsiregistravę, pirmiausia - užsiregistruokite: Open24 svetainėje pradiniame puslapyje viršuje spauskite "Prisijungti" ir "Registracija". Užsiregistruokite ir prisijunkite). Prisijungus papulsite į "Mano užsakymai" lapą, kuriame matysite įsigytų prekių sąrašą. Pasirinkite užsakymą ir susiraskite prekę, kurią grąžinate ir spauskite po ja esantį mygtuką "Grąžinti prekę". Toliau pildykite pagal pateikiamas instrukcijas. 

2. Grąžinimas fizinėje Crocs parduotuvėje: internetinėje parduotuvėje Open24 įsigytą Crocs prekinio ženklo prekę galima grąžinti arba pakeisti bet kurioje Jums patogiausioje Crocs fizinėje parduotuvėje. Su savimi turėkite batus ir žinokite užsakymo numerį arba turėkite atspausdintą prekės užsakymo patvirtinimą. Jei internetinėje parduotuvėje Open24 įsigijote ne Crocs prekinio ženklo avalynę, keisti ir grąžinti galite tik internetinėje parduotuvėje Open24, prisijungus per savo paskyrą ((jei pirkote neužsiregistravę, pirmiausia - užsiregistruokite: Open24 svetainėje pradiniame puslapyje viršuje spauskite "Prisijungti" ir "Registracija"). Užsiregistruokite ir prisijunkite. Skiltyje viršuje spauskite "Mano užsakymai". Matysite įsigytų prekių sąrašą. Susiraskite prekę, kurią grąžinate ir spauskite po ja esantį mygtuką "Grąžinti prekę". Toliau pildykite pagal pateikiamas instrukcijas. )

  

Kaip galiu pakeisti įsigytą prekę į kitą?

 Jei įsigytos prekės modelis, dydis ar spalva Jums netiko, ją galite pakeisti į bet kokią kitą prekę iš mūsų internetinės parduotuvės. Keičiama prekė turi būti neavėta ir nepraradusi prekinės išvaizdos.

Norėdami pakeisti prekę, atlikite šiuos žingsnius:

  •          Prisijunkite prie savo paskyros Open24 internetinėje parduotuvėje (jei pirkote neužsiregistravę, pirmiausia - užsiregistruokite: Open24 svetainėje pradiniame puslapyje viršuje spauskite "Prisijungti" ir tada "Registracija". Užsiregistruokite ir prisijunkite).
  •          Suraskite užsakymą/prekę, kurią norite keisti, ir po ja spauskite mygtuką „Grąžinti prekę“.
  •          Pildydami matysite pasirinkimą „Grąžinti“ ir „Keisti“. Pasirinkite, kad prekę norite "Keisti" ir baikite pildyti grąžinimą.
  •          Užpildę grąžinimo formą, iškart atlikite naują užsakymą prekei, į kurią norite keisti. Keitimo užsakymo suma susidengs su grąžinamos prekės suma. Kai tik gausime Jūsų grąžinamą prekę, išsiųsime keičiamą. Grąžinimo - keitimo procedūra trunka 5-7 darbo dienas.
  •          Siuntą supakuokite ir grąžinkite pagal sistemoje sugeneruotą prekės grąžinimo būdą.

  

Atlikau prekių grąžinimą, kada galiu tikėtis atgauti sumokėtus pinigus?

 Jums savo paskyroje Open24 puslapyje supildžius prekės grąžinimo formą, sistemoje susigeneruos užrašas, kad "Grąžinimas atliktas". Pinigų pavedimas už grąžintas prekes atliekame darbo dieną - ketvirtadienį. Ilgiausias nustatytas pinigų grąžinimo terminas yra dvi savaitės skaičiuojant nuo prekių grąžinimo dienos.

Dėmesio: Open24.lt įsipareigoja grąžinti visus už prekes sumokėtus pinigus, išskyrus pristatymo mokestį.

 

Noriu prekę pakeisti. Atlikau prekės grąžinimo ir keitimo užsakymus. Kada galiu tikėtis gauti naują prekę vietoj keičiamos?

 Prekių grąžinimo - keitimo procedūra trunka 5 -7 darbo dienas: naujos prekės pristatomos tik patikrinus grąžintas prekes.

 

Prekė, kurią gavau, yra brokuota. Kaip man elgtis?

Visoms Open24.lt prekėms taikoma 24 mėn. garantija. Gamyklinio broko atveju Open.24 įsipareigoja grąžinti už prekę sumokėtus pinigus arba pakeisti brokuotą prekę į kitą klientą dominančią prekę. Gamyklinio broko atveju, klientas internetiniame puslapyje turi užpildyti prekių grąžinimo formą, pasirinkdamas grąžinimo priežastį "brokas" ir patikslindami grąžinimo priežastį. Jeigu nesate tikri, ar jūsų atveju bus pritaikyta garantija, susisiekite su mumis el. paštu klientams@open24.lt arba telefonu 8 (5) 2080009.

 

  Ar Crocs avalynę galima skalbti skalbimo mašinoje, džiovinti prie radiatorių ar su kitais džiovinimo prietaisais?

 Crocs avalynės nerekomenduojame skalbti skalbimo mašinoje. Negalima Crocs avalynės laikyti dideliame karštyje ar didelėje saulės kaitroje. Nedžiovinti batų prie radiatoriaus, nenaudoti kitų džiovinimo prietaisų. Crocs avalynė paveikta aukštos temperatūros gali deformuotis.

  

Prekės, kurią noriu įsigyti, neturite. Kaip galiu sužinoti, ar tam tikro dydžio ir spalvos prekę vėl turėsite?

Siūlome užsisakyti automatinę žinutę, kurią gausite, kai tik patikusio modelio pasirinkta spalva ir dydis pasirodys mūsų internetinėje parduotuvėje. Norint užsisakyti žinutę, reikia atlikti šiuos veiksmus: Open24 svetainėje raskite Jus dominačią prekę : pasirinkite spalvą, reikiamą dydį ir žemiau apačioje laukelyje suveskite savo elektroninio pašto adresą, kuriuo pageidaujate gauti informaciją, kai prekė atsiras.

  

Turiu išskirtinio kliento kortelę Open24. Kokias nuolaidas ji suteikia?

Išskirtinio kliento kortelė visada suteikia 7 procentų papildomą nuolaidą visoms prekėms. Visą gimtadienio mėnesį taikoma 15 procentų papildoma nuolaida visoms prekėms. Norėdami pasinaudoti šia nuolaida, turite prisijungti (susikurti kliento paskyrą ) prie savo paskyros Open24 svetainėje ir ",Mano duomenyse" suvesti išskirtinio kliento kortelės numerį ir savo gimimo datą. Išsaugokite duomenis ir sistema nuolaidą pritaikys automatiškai.

  

Kaip žinoti, ar avalynė atitinka dydžius?

Open24 svetainėje po modelio nuotraukomis pateikiamose dydžių lentelėse (mygtukas "Dydžių lentelė") pateikiami preliminarūs to modelio vidpadžio ilgio išmatavimai centimetrais. Renkantis dydį siūlome atsižvelgti į vidpadžio išmatavimus ir klientų rekomendacijas dešinėje. Jei užsakytas modelis, dydis ar spalva netiks/nepatiks, grąžinti ir keisti neavėtą ir nepraradusią prekinės išvaizdos avalynę galima per 1 metus laiko. Keitimo procedūra trunka 5-7 darbo dienas ir tai nieko nekainuoja. 

  

Kaip sužinoti, kurioje Crocs parduotuvėje yra  Jums patikęs modelis modelis ir reikiamas dydis?

Sužinoti, kuriose fizinėse Crocs parduotuvėje turime patikusio modelio dydį, galite atlikę šiuos veiksmus: Open24 puslapyje raskite Jus dominačią prekę: pasirinkite spalvą, reikiamą dydį ir žemiau apačioje spauskite ant atsiradusios nuorodos: "Kuriose parduotuvėse galima įsigyti?".