APSIPIRK BE KAMŠČIŲ!
-25% VISKAM su kodu: SHOP
Pirkti dabar
Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Lietaus rūbai vaikams

Filtrai

  • Spalva
  • Kaina
Rikiuoti Filtrai

Rikiuoti


Lietaus rūbai vaikams

Nėra blogo oro, yra tik netinkama apranga! Lietaus rūbai vaikams – pirkinys, kurio funkciją šis posakis bene idealiausiai ir apibūdina. Kokybiški lietaus rūbai, apsaugantys nuo darganotų orų ir vėjų, pasirinkus reikiamą dydį, tinka tiek patiems mažiausiems pasaulio tyrinėtojams, dar tik žengiantiems pirmuosius žingsnius, tiek ir vyresniems vaikams.

Rūbai nuo lietaus, kurių didžiąją asortimento, parduodamo „Open24“ parduotuvėje, dalį sudaro į aukščiausią kokybę orientuoto funkcinių rūbų gamintojo Reima drabužiai, neleis Jūsų vaikui sušlapti ir sušalti, apsaugos įprastą aprangą nuo susitepimo bei per greito nusidėvėjimo. Aktyvūs vaikai galės nevaržomai mėgautis pramogomis lauke, nepaisant oro sąlygų, o tėvai bus laimingi, matydami mažuosius patenkintus.

Į ką svarbu atkreipti dėmesį, renkantis lietaus rūbus vaikams?

Lietaus drabužiai vaikams – prekė, populiari visais metų laikais, o ypač – rudenį, kai darganoti orai pasitaiko dažniau. Išskyrėme esminius kriterijus, į kuriuos pravartu atkreipti dėmesį, norint, jog lietaus apranga vaikams taptų pasiteisinusiu ar net lūkesčius pranokusiu pirkiniu.

Funkcinės savybės

Atsparumas vandeniui ir pralaidumas orui – pagrindinės savybės, kuriomis gali skirtis striukė nuo lietaus ir vėjo bei lietus kelnės vaikams ar vientisas lietaus kombinezonas. Kuo didesnis skaičius nurodytas prie vienos ar kitos funkcinės savybės, tuo, šiuo atžvilgiu, yra geresnė lietaus apranga. Pavyzdžiui, didesnis atsparumas vandeniui suteikia efektyvią apsaugą nuo drėgmės net ir stipriai lyjant. Kuo didesnis oru pralaidumas, tuo efektyviau išgarinamas prakaitas, tad lietaus apranga puikiai tiks ir užsiimant aktyvia veikla, sportuojant.

Sezonas

Lietaus rūbai vaikams gali būti dėvimi ne tik rudenį, bet ir kitais metų laikais, atsižvelgiant į oro sąlygas. Šiltajam sezonui skirti lietaus drabužiai vaikams yra be pašiltinimo, šaltajam – su pašiltinimu. Norėdami žinoti, kokiai temperatūrai esant gali būti dėvima konkretaus modelio lietaus apranga, ieškokite šią informaciją apibūdinančio šilumos indekso rodiklio.

Dydis

Prie kiekvieno lietaus rūbo modelio, parduodamo „Open24“ internetinėje parduotuvėje, pateikiama išsami dydžių lentelė, su konkrečiais išmatavimais bei informacija, ar rūbas yra didintas/mažintas. Kai kurie Reima lietaus rūbai turi reguliuojamą juosmenį ar reguliuojamo dydžio petnešas. Tokie sprendimai, suteikiantys erdvės augimui, leis dėvėti rūbą ne vieną sezoną bei, nevaržydami vaiko judesių, garantuos dar smagesnį laiką lauke.

Rūbo modelis ir dizainas

Vientisas, drėgmės nepraleidžiantis kombinezonas ar lietaus kelnių ir striukės komplektas? Rinkitės, atsižvelgdami į vaiko amžių, aktyvumą, metų laiką ir individualius pageidavimus aprangos atžvilgiu.
Be kokybės ir efektyvių apsauginių savybių, rūbai nuo lietaus turi būti patrauklūs vaikams. Iš plataus „Open24“ lietaus aprangos asortimento galite rinktis vienspalvius ar įvairiais ornamentais dekoruotus rūbus, kurių stilingas dizainas išliks madingus ilgus metus.