CYBER MONDAY! 
Visoms prekėms esančioms šiame kataloge papildoma nuolaida iki -25%. Akcija galioja iki 2022-11-30 (imtinai)*
Pirkti dabar
Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

BLOG

2022-10-31

3 bene dažniausiai pasitaikantys klausimai, dėl kurių vaikiški kombinezonai verčia pasukti galvą

Kombinezonai – rūbas, kurį galima rasti kone kiekvieno vaiko spintoje (o neretai – net ir po kelis, skirtus įvairiems sezonams), pradedant kūdikiais ir baigiant atžalomis, savo ūgiu ne ką nusileidžiantiems tėvams.
Plačiau
2022-10-29

Viskas, ką reikia žinoti apie vaikiškų batų priežiūrą

Plačiau
2022-09-29

Rugsėjis – pats metas ieškoti naujų rudeninių ir/arba žieminių batų

Plačiau
2022-09-30

Šėlionės lietuje, šeimyninis spintos tvarkymasis, eksperimentai ir kitos idėjos, kaip vaikams praleisti niūrias rudens dienas

Plačiau
2022-09-05

Drabužių sluoksniavimas

Bazinis sluoksnis, vidurinis sluoksnis, dengiantis sluoksnis. Trys šilti sluoksniai – ženklus skirtumas tarp pramogų viduje ir lauke.
Plačiau
2022-08-24

Rudeninis vaiko aprengimas „nuo galvos iki kojų“ bus paprastesnis, jei žinosi, ką pirkti

Atrodo, ką tik dėliojote vasaros atostogų planus, o jau, žiūrėk, atvertus paskutinįjį vasaros mėnesio lapelį kalendoriuje ir dienoms akivaizdžiai trumpėjant, mintimis vis dažniau nusikeliate į… mokyklos koridorių. Ir visai nesvarbu, jog paskutinį kartą suole, kaip mokinys, -ė, sėdėjote prieš keliolika metų. Jei turite mokyklinio amžiaus ar darželį lankančius vaikus, pasirengimo naujiems mokslo metams klausimas neabejotinai aktualus.
Plačiau
2022-08-23

Vaiko savarankiškumas – charakterio bruožas, kurį būtina ugdyti ir puoselėti

„Tu kaip koks mažas vaikas!“ Tai – frazė, išsprūstanti tada, kai kas nors ko nors nepadaro arba padaro ne taip, kaip reikia. Norint, jog tokius žodžius, garsiai ar mintyse, savo atžalai tektų sakyti kiek įmanoma rečiau, turite „griebti jautį už ragų“ ir, neprarandant kantrybės, mokyti ją/jį savarankiškumo kiekviename žingsnyje nuo pat ankstyvo amžiaus.
Plačiau
2022-08-17

Svarbiausi reikmenys vaikų darželyje: būkite viskam pasiruošę

Pirmoji diena vaikų darželyje išties jaudinanti, o kartu ir įtempta. Vis dėlto tinkamai pasiruošę įtampos galite išvengti. Čia rasite svarbiausius patarimus, kaip užtikrinti, kad šis rimtas žingsnis jūsų vaiko (ir jūsų) gyvenime būtų kuo sėkmingesnis
Plačiau
2022-06-29

Pasmalsaukime: ką avi žinomi Lietuvos influenceriai?

Net jei ir nesate tas užkietėjęs socialinių tinklų fanatikas, kuris, vos tik radęs laisvą minutėlę, skuba patikrinti, ką veikia viena ar kita jo mėgstama socialinių tinklų žvaigždė, prisipažinkite: žvilgtelėti pro rakto skylutę į žymių žmonių gyvenimą smalsu ir jums!
Plačiau
2022-07-29

Aktyvios vasaros pramogos mėgėjams ir profesionalams

Ar ir jūs, vos tik prabėgus kalendorinei vasarai, pradedate skaičiuoti dienas, likusias iki kitų… vasaros atostogų? Užtikriname, jog tikrai esate ne vienas toks! Juk vasara – toks nuostabus metų laikas, kai, pasileidus plaukus (tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme), galima pamiršti varginančią rutiną ir išbandyti įvairias, neišdildomų įspūdžių garantuosiančias veiklas.
Plačiau