Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Snapseed2_1

2021-05-25

BIOMECANICS - teisingam vaiko pėdos vystymuisi

Biomecanics avalynė sukurta be ftalatų, chromo ir nikelio, o klijai, naudojami batų gamyboje, yra sukurti vandens pagrindu.
Plačiau
2021-05-06

Jūsų mylimų TEVA basučių kolekcija 2021

2020 metai buvo tikri patogumo metai. Daug laiko praleidome namuose, lauke ir tikriausiai 80% mūsų kasdienių derinių turėjo būti ir buvo patogūs! Nors mada prie to ir prisitaikė po truputį jaučiamas noras puoštis ir lįsti iš laisvalaikio drabužių. Dalis visuomenės tikrai nekantrauja mesti lauk visas treningines kelnes ir grįžti į džinsus, bet kita dalis per daug priprato prie patogumo, todėl patogi mada tikrai išliks aktuali.
Plačiau
2021-04-30

Pokyčiai prasideda nuo mažų dalykų

Galime pradėti tiesiog nuo savęs - vaikų auginime pasirinkdami produktus, kurie prisideda prie tvarumo.
Plačiau
2021-04-13

Nesibaigiantys nuotykiai su REIMA

Ji patogi, lengva, puikiai prisiderinanti prie permainingo oro, netepli ir labai stilinga.
Plačiau
2020-12-02

Ką reiškia drabužių sluoksniavimas?

Tinkamai parinkti aprangos sluoksniai leidžia vaikui laisvai judėti net ir šalčiausiomis žiemos dienomis, tad tikrai pakanka vos kelių kokybiškų pasirinkimų, kad vaikas jaustųsi patogiai bei šiltai.
Plačiau
2020-11-10

Žiemos dvelksmas iš Kanados - Cougar

Atėjus antrai karantino bangai be galo svarbu tapo apsirūpinti drabužiai ir batais, kurie bus praktiški daug laiko praleidžiant namuose ir kažkur gamtoje bei lauke. Būtent tokiam laisvalaikiui ir gyvenimo būdui tinkama naujausia Cougar batų kolekcija. Jauki, šilta ir patogi.
Plačiau
2020-10-18

Pašiltintos ir minkštutės - naujos Crocs Lined klumpės

Moteriškos, vaikiškos ir vyriškos - Crocs Lined klumpės, kurias galima personalizuoti.
Plačiau
2020-10-12

Striukės bet kokiam orui – Columbia ir Didriksons

Šiandien noriu pakalbėti apie du prekės ženklus, kurių striukės atrodo tiek stilingai, tiek yra labai tinkamos lietuviškam rudeniui bei žiemai - Columbia ir Didriksons.
Plačiau
2020-09-21

CAMPER - išskirtiniam rudeniui

Camper batai pasižymi lengvumu - nesvarbu, ar tai būtų aulinukai, ar kedai - su jais pėdos tikrai nepavargs vaikščioti ir tie rekomenduojami 10 tūkstančių žingsnių per dieną taps kasdieniu malonumu.
Plačiau
2020-06-23

Kokias basutes rinktis šią vasarą? Atsakymą rasite čia!

Pamenu laikus, kai kompromiso tarp patogumo ir grožio būdavo neįmanoma surasti, tekdavo rinktis arba vieną arba kitą. Kaip džiugu, kad dabar tokių problemų nebekyla, nes pasirinkimas toks didelis ir geras, kad kiekvienam tikrai pavyks atrasti tai, ko reikia.
Plačiau