Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Snapseed2_1

2020-06-03

Zaxy – basutės kvepiančios vasara

Lengvos, patogios, kvepiančios basutės Zaxy –idealus pasirinkimas vasarai.
Plačiau
2020-04-30

Pavasariniai deriniai su TOMS avalyne

Tikriausiai viena ikoniškiausių avalynių pavasario vasaros metu yra TOMS alpargatos. Vien jau jų forma man iškart asociuojasi su geru oru, išvykomis ir atostogomis.
Plačiau
2020-04-09

CROCS klumpės grįžta į gatvės madas!

CROCS + kojinės + Jibbitz aksesuarai = naujųjų CROCS dėvėjimo technika, nes dabar kiekvienas gali savaip personalizuoti savo klumpes ar įsispiriamas šlepetes.
Plačiau
2020-03-31

Pavasario spalvomis nusidažiusi SS20 REIMA kolekcija

Pavasaris skirtas nutrūktgalviškiems nuotykiams ir atradimams – vos tik šiek tiek sušilus orams vaikai praleidžia kur kas daugiau laiko kieme nei šaltuoju žiemos metu, tad pasirūpinti tinkama apranga tikrai svarbu.
Plačiau
2020-03-19

Kedai be kurių šį pavasarį niekaip – BRONX

Kai pamačiau Bronx naujausią pavasario kolekciją net aiktelėjau. Tiek daug gaivių spalvų ir storo pado kedų – visi puikiai tinkami dėvėti jau dabar!
Plačiau
2020-03-16

Camper – išskirtinio dizaino ir kokybės santykis

Nauja Camper pavasario kolekcija privalo rasti vietą tavo spintoje, o daugiau apie kruopščiai atrinktus modelius – fashionista Gema.
Plačiau
2019-12-19

Vaikų judėjimas su ReimaGo sensoriu

Esate susirūpinę ar jūsų vaikai pakankamai juda, ar jie pakankamai aktyvūs darželyje ar mokykloje? Su ReimaGo ne tik galite sekti savo vaiko žingsnius, nueitą atstumą, bet ir tuo pačiu žaisti smagų žaidimą jūsų išmaniąjame telefone.
Plačiau
2019-12-05

Šilčiausi ir patogiausi žiemos batai

Žiemos sezonu didžiąją laiko dalį lauke niūru, tamsu ir šalta. Tokiu oru jaukumo ir šilumos norisi ne tik namie bet ir lauke. UGG ir EMU batai šiltai jūsų žiemai!
Plačiau
2020-02-13

Kedai PORAI arba kitaip relationship goals

Nieko mieliau nei matchy matchy sportinių batelių įvaizdžiai ir galbūt, tikrai puikios dovanos tiek JAM , tiek JAI šios labai nešaltos žiemos proga (nes sportinę avalynę galima drąsiai dėvėti ir dabar) arba ruošiantis artėjančiam pavasariui.
Plačiau
2019-11-18

Ką dovanoti broliui, tėčiui ar draugui?

Kodėl taip sunku? Todėl, kad bent jau mano atveju, visiems vyrams mano šeimoje nieko niekada nereikia. Jie viską turi, daug daiktų nenori.
Plačiau