Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Snapseed2_1

2020-03-19

Kedai be kurių šį pavasarį niekaip – BRONX

Kai pamačiau Bronx naujausią pavasario kolekciją net aiktelėjau. Tiek daug gaivių spalvų ir storo pado kedų – visi puikiai tinkami dėvėti jau dabar!
Plačiau
2020-03-16

Camper – išskirtinio dizaino ir kokybės santykis

Nauja Camper pavasario kolekcija privalo rasti vietą tavo spintoje, o daugiau apie kruopščiai atrinktus modelius – fashionista Gema.
Plačiau
2019-12-19

Vaikų judėjimas su ReimaGo sensoriu

Esate susirūpinę ar jūsų vaikai pakankamai juda, ar jie pakankamai aktyvūs darželyje ar mokykloje? Su ReimaGo ne tik galite sekti savo vaiko žingsnius, nueitą atstumą, bet ir tuo pačiu žaisti smagų žaidimą jūsų išmaniąjame telefone.
Plačiau
2019-12-05

Šilčiausi ir patogiausi žiemos batai

Žiemos sezonu didžiąją laiko dalį lauke niūru, tamsu ir šalta. Tokiu oru jaukumo ir šilumos norisi ne tik namie bet ir lauke. UGG ir EMU batai šiltai jūsų žiemai!
Plačiau
2020-02-13

Kedai PORAI arba kitaip relationship goals

Nieko mieliau nei matchy matchy sportinių batelių įvaizdžiai ir galbūt, tikrai puikios dovanos tiek JAM , tiek JAI šios labai nešaltos žiemos proga (nes sportinę avalynę galima drąsiai dėvėti ir dabar) arba ruošiantis artėjančiam pavasariui.
Plačiau
2019-11-18

Ką dovanoti broliui, tėčiui ar draugui?

Kodėl taip sunku? Todėl, kad bent jau mano atveju, visiems vyrams mano šeimoje nieko niekada nereikia. Jie viską turi, daug daiktų nenori.
Plačiau
2019-11-18

Šilčiausia dovanos idėja - šlepetės

Taigi, tam, kad būtų šiek lengviau, turiu idėją visoms moterims ir merginoms jūsų artimųjų tarpe. Dovanokite šlepetes! Kokybiškos šlepetės gali būti tikras išsigelbėjimas šaltu sezono metu, bet, deja, tokias ne visada leidžiame sau įsigyti.
Plačiau
2019-11-14

Išskirtiniai aulinukai – Bronx

Šį sezoną jie mane dar kartelį nustebino, kai pristatė ne tik naujų kedų kolekciją, bet ir nemažą pasirinkimą rudeninių aulinukų. Įdomiausia ir netikėta kryptis – spalvų pasirinkimas.
Plačiau
2019-11-05

2019 top'as – Dr. Martens

Su kuo gi dėvėti tuos grubius, kerzinio tipo batus, kurie iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti šiek tiek sudėtingi priderinti prie kasdienio garderobo?
Plačiau
2019-10-08

Rudens must have avalynė – aulinukai

Geriausias apavas tokiu oru man vienareikšmiškai yra auliniai batai – su jais šilta, nepučia vėjas, o jeigu šiek tiek palyja, kojos vis tiek lieka sausos.
Plačiau