Sportbačiams -15%
AKTYVUOTI
Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Snapseed2_1

2019-09-19

Kedų karalystėje!

New Balance, Vagabond, Fila, TOMS ar Crocs? Kedai nepamainomas rudens atributas kiekvieno spintoje.
Plačiau
2019-09-04

Limituota Star Wars x TOMS batų kolekcija jau Lietuvoje!

Ši kolekcija atspindi tikruosius „Žvaigždžių karų“ herojus ir trilogijos klasikos elementus, ne veltui ir filmo herojai atvaizduoti ant ikonomis tapusių alpargatų bei itin lengvų TRVL Lite sportbačių.
Plačiau
2019-09-01

Sertifikuoti darbo batai – Crocs

Crocs klumpės jau senokai pamėgtos daktarų, seselių, virėjų, padavėjų ir dar daugiau, nes vienas svarbiausių dalykų dirbant darbą, kuriame didžioji laiko dalis praleidžiama stovint, yra avalynė ir teisingas jos pasirinkimas. CROCS jau ne vienerius metus pristato didžiulį pasirinkimą specialių batų skirtų ilgoms dienoms ant kojų.
Plačiau
2019-08-23

Teva basutės

Geriausios mados tendencijos šiais laikais yra tos, kurios mums leidžia jaustis patogiai, bet tuo pačiu ir stilingai. Viena iš jų, praeitą rudenį išpopuliarėję „bjaurūs sportbačiai“ (ugly trainers) ir nuo pavasario į mados podiumą besibeldžiančios „tėčio basutės“ (dad sandals). Turistinės, patogios basutės su lipniais užsegimais naujas stileivų hype? Tikrai taip! Kas gali būti geriau, kai pagaliau vasara, o prieš akis atostogos, festivaliai, savaitgaliai prie ežero ir kitos pramogos.
Plačiau
2019-08-05

Kaip pranešioti Birkenstock'us?

Jeigu kalbėtume apie must have vasarinių batų porą, nieko labai nenustebinsi paminėjęs Birkenstock sandalus kaip vieną iš variantų. Kodėl? Nes jie universalūs – tinka tiek kelionėms, tiek pasivaikščiojimams mieste, tiek prie semi-formal arba casual ofiso aprangos kodo. Patogumas yra dar vienas be galo svarbus faktorius, kodėl šie batai klasifikuojami kaip top vasaros avalynė. Tiesa, yra vienas bet, apie kurį ir pakalbėsime kiek plačiau.
Plačiau
2019-07-15

Šlepetės į miestą, į gamtą ir į vakarėlį

Vasara paskutiniais metais lepino didžiuliais karščiais, kai vien pagalvojus apie drabužius dažniausiai pasidarydavo negera, nes norėdavosi dėvėti tik maudymosi kostiumėlį ir gulėti prie vandens. Tokiu oru paplūdimio įsispiriamos šlepetės arba dar kitaip vadinamos “slides” gali tapti vienu geriausių avalynės pasirinkimų.
Plačiau