Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Suknelės vaikams

Filtrai

  • Prekiniai ženklai
  • Savybės
  • Spalva
  • Kaina
Rikiuoti Filtrai

Rikiuoti


Suknelės

Suknelės – rūbas, kurį, kaip patį mėgiamiausią, įvardina dažna mergaitė, pradedant pačiomis mažiausiomis ir baigiant vyresnėmis, jau turinčiomis kategorišką nuomonę dėl savo išvaizdos. Laisvalaikio suknelės, vasarinės suknelės ar šiltesnės, skirtos vėsesniam metų laikui: juk gražių ir patogių suknelių niekada nebūna per daug! Mūsų siūlomos vaikiškos suknelės internetu – tai galimybė greitai, patogiai ir, žinoma, už visada patrauklią kainą papildyti mažųjų princesių spintas naujais pirkiniais. REIMA suknelės mergaitėms – pasirinkimas vertinantiems ne tik grožį, bet ir funkcionalumą.

REIMA – daugiau nei stilingos suknelės

Nors REIMA dažnam žinomas kaip vienas garsiausių vaikiškų lauko rūbų ir avalynės gamintojų, plačiame šio prekinio ženklo asortimente siūlomos ir suknelės mergaitėms. REIMA suknelės – tai kur kas daugiau, nei vien gražus, stilingas rūbas šiuolaikinei mergaitei.

Kokybiškos medžiagos

Suknelė – rūbas, su kuriuo vaiko kūnas įprastai kontaktuoja tiesiogiai. Tad REIMA, siekiant užtikrinti maksimalų komfortą ir patogumą, naudoja tik kokybiškas, kūnui malonias, kenksmingų priedų neturinčias, praktiškomis savybėmis (pavyzdžiui, pralaidumu orui) pasižyminčias medžiagas (ekologišką medvilnę, merino vilną, liocelį, kanapių pluošto audinį ir kitas).

Patvarumas ir ilgaamžiškumas

Naudojamos medžiagos ir unikali rūbų gamybos technologija lemia, jog suknelės bei kiti REIMA rūbai gali džiuginti net kelias vaikų kartas. Rinkdamiesi REIMA, investuojate į ilgaamžiškumą ir tvarumą.

Išskirtiniai sprendimai

Suknelė, kurią galima dėvėti iš abiejų pusių? Ir tai – tikrai ne pats įdomiausias bei praktiškiausias REIMA sprendimas!  Suknelės, dengtos specialia, sudėtyje kenksmingų medžiagų neturinčia „Anti-Bite“ danga, pasižyminčia įvairius vabzdžius (uodus, muses, erkes ir kitus) atbaidančiu poveikiu. Vasarinės suknelės, pasiūtos iš audinio, apsaugančio nuo ultravioletinių saulės spindulių. O gal – suknelės iš ,,Xylitol Cool“ kolekcijos, kurioje siūlomi odos vėsinimo efektu išsiskiriantys rūbai? REIMA įrodė, jog grožis gali būti ir praktiškas!

Stilingas dizainas

Jei suaugusieji, pirkdami vaikiškus rūbus, bene didžiausią dėmesį skiria funkcinių savybių analizei, tai vaikai myli akimis. REIMA suknelės – rūbas, neabejotinai sužavėsiantis Jūsų princesę iš pirmo žvilgsnio! Subtiliai žaismingi raštai, įdomūs modeliai, galimybė rinktis iš kelių to paties modelio spalvų. REIMA suknelės, be kitų aptartų savybių, unikalios dar ir tuo, jog, būdamos madingos šiandien, tokios išliks ir po kelių sezonų.