Šią savaitę lietaus prekėms papildoma -20% nuolaida su kodu: 20RAIN
IŠSIRINK
Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Džemperiai vaikams

Filtrai

  • Spalva
  • Kaina
Rikiuoti Filtrai

Rikiuoti


Džemperiai

Džemperiai – vienas universaliausių laisvalaikio rūbų, kurį, pasirinkus tinkamą modelį, galima dėvėti visais metų laikais, lauke ar patalpų viduje. Stilingi, patogūs, lengvai apsivelkami džemperiai – vaikams puiki apranga tiek mokyklos suole, tiek leidžiant laiką su draugais kieme. Kokybiški REIMA džemperiai vaikams, pasižymintys efektyviomis oro pralaidumo savybėmis, išstumia kūno išskiriamą drėgmę į išorę. Tad tai – vienas idealiausių pasirinkimų viduriniam aprangos sluoksniui, garantuojantis maksimalų komfortą net ir patiems aktyviausiems vaikams.

Mūsų asortimente siūlomi REIMA džemperiai mergaitėms ir džemperiai berniukams pasižymi ne tik stipriausiomis funkcinėmis savybėmis, bet ir patraukliu, stilingu dizainu. Žinoma, turime ką pasiūlyti ir vyresniems šeimoms nariams. Džemperiai moterims ir džemperiai vyrams – būtina garderobo detalė tiems, kurie vertina aprangos patogumą. O, pasirinkus vizualiai tarpusavyje derančius džemperius, gražiausia šeimos nuotrauka garantuota!

Džemperiai su „Anti-bite“ apdaila

REIMA, vienas žinomiausių funkcinių vaikiškų rūbų gamintojų, nuolat tobulina savo kuriamus modelius, siūlydamas sprendimus, gerokai palengvinančius (o neretai – ir maloniai nustebinančius!) mūsų ir mūsų vaikų kasdienybę. Unikalia, aplinkai ir odai nekenksminga „Reima Anti-Bite“ medžiaga padengti džemperiai – tai papildoma apsauga nuo įkyrių ar net rimtą pavojų sveikatai sukelti galinčių vabzdžių (uodų, musių, vapsvų, erkių, utėlių ir kitų). Šios, išskirtinėmis savybėmis pasižyminčios kolekcijos džemperiai ir kiti rūbai leidžia vaikams džiaugtis dar kokybiškesniu laiko leidimu lauke, o tėvams garantuoja ramybę dėl atžalų saugumo.    

Džemperiai slidinėjimui

Norint džiaugtis komfortiška kūno temperatūra šaltuoju metų laiku, svarbu ne tik kokybiški viršutiniai rūbai, bet ir tinkamas aprangos sluoksniavimas. Džemperiai – vienas geriausių vidurinių aprangos sluoksnių. Tiesa, priešingai nei dažnas linkęs manyti, aktyviam laiko leidimui lauke rekomenduojami ne natūralūs (pavyzdžiui, medvilnė), bet sintetiniai pluoštai.

Flisiniai džemperiai – pagaminti iš minkštos, šiltos, orui pralaidžios, greitai džiūstančios poliesterio medžiagos – puikus pasirinkimas slidinėjimui ar kitai aktyviai veikla šaltuoju metų laiku. REIMA vaikiškų džemperių modeliai, rekomenduojami dėvėti kaip vidurinis aprangos sluoksnis, efektyviai išstumia prakaitą į išorę. Taip šilumos ir sausumo pojūtis išlieka net ir po fiziškai aktyvios veiklos. Kai kurie REIMA džemperių modeliai, orientuoti į slidininkus ar kitų aktyvių pramogų mėgėjus, pasižymi ir unikaliomis, nemalonaus prakaito kvapo išvengti padedančiomis, savybėmis.

REIMA džemperiai vaikams –  geriausias pasirinkimas komfortiškam laiko leidimui lauke ar viduje!