APSIPIRK BE KAMŠČIŲ!
-25% VISKAM su kodu: SHOP
Pirkti dabar
Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Klumpės vaikams

Filtrai

  • Dydis
  • Savybės
  • Spalva
  • Kaina
Rikiuoti Filtrai

Rikiuoti


Klumpės

Išgirdus žodį „klumpės“, tikriausiai ir Jums prieš akis pirmiausiai iškyla „Crocs“ guminės klumpės, o ne senovinis medinis apavas? Šis amerikiečių prekinis ženklas, dėl išskirtinio avalynės patogumo, praktiškumo bei patvarumo, pelnė pirkėjų simpatijas visame pasaulyje. Ne išimtis – ir Lietuva. O klumpės, kurių dirželius puošia „krokodilas“ – „Crocs“ logotipas – tapusios savotiška šio gamintojo vizitine kortele.

„Open24“ – oficialus „Crocs™“ atstovas Lietuvoje. Mūsų asortimente – ne tik vaikiškos, moteriškos ir vyriškos klumpės, bet ir gausus pasirinkimas kito tipo šio gamintojo avalynės modelių. Džiaugiamės, jog savo klientams galime pasiūlyti ne tik aukščiausios kokybės aptarnavimą, bet ir galimybę įsigyti ilgaamžę, funkcionalią ir stilingą žinomiausių gamintojų avalynę visada patrauklia kaina.  

Kodėl „Crocs“ klumpės – visos šeimos mėgiama avalynė?

Išskirtinė sudėtis

Klumpės ir kita „Crocs“ avalynė yra pagaminta iš unikalios sudėties, patentuotos „Croslite™ medžiagos. Pastaroji lemia nedidelį batų svorį, patogumą, prisitaikymą prie individualios pėdos anatomijos bei efektyvią oro cirkuliaciją, užkertančią kelią nemaloniam kojų prakaitavimui. Ne mažiau svarbu, jog tai – biologinės kilmės, aplinkai žalos nedaranti medžiaga.

Ortopediniai reikalavimai

„Crocs“ klumpės – tai apavas, kurį, kaip atitinkantį svarbiausias ortopedines savybes, teigiamai vertina ir kojos priežiūros specialistai. Šis niuansas svarbus kalbant tiek apie vaikus, kurių taisyklingam augančios kojos formavimuisi didelę įtaką daro tinkama avalynė, tiek apie žmones, didžiąją dienos dalį praleidžiančius stovint.

Nesudėtinga priežiūra

Klumpės bei kita avalynė, pagaminta iš Croslite™“ medžiagos,

vertinama ir dėl nesudėtingos priežiūros. Purvo ar kitų nešvarumų valymui

pakanka vandens ir muilu. O, klumpes išplovus, šios greitai išdžiūsta ir vėl atrodo kaip naujos.

Universalumas

Nors „֧Crocs“ klumpės įprastai siejamos su kasdiene apranga, pasitelkus skonį ir fantaziją, jos gali puikiai atrodyti prie įvairaus stiliaus drabužių. Šio tipo avalynės universalumas pasireiškia ir dėl galimybės dėvėti klumpes ištisus metus. Į dalį modelių dedamas dirbtinio pluošto pašiltinimas, suteikiantis kojai jaukumo ir šilumos.

Unikalumas

Nors, vertinant modelį, „Crocs“ klumpės vyrams, moterims ir vaikams gali atrodyti labai panašiai, tai – apavas, leidžiantis išreikšti savo unikalumą. Iš plataus „Open24“ klumpių asortimento, galite pasirinkti sau priimtiniausias spalvas, jų derinius ar avalynę puošiančius ornamentus. O atkirai įsigyjami spalvingieji „Crocs Jibbitz“ aksesuarai, tvirtinami specialiose, klumpėse esančiose skylutėse – Jūsų originalumo išraiška!