Šią savaitę lietaus prekėms papildoma -20% nuolaida su kodu: 20RAIN
IŠSIRINK
Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Termo drabužiai vaikams

Filtrai

  • Spalva
  • Kaina
Rikiuoti Filtrai

Rikiuoti


Nukritus oro temperatūrai ar siaučiant nemaloniam vėjui, norisi vaiką po viršutiniais rūbais aprengti dar keliais sluoksniais storų megztinių? Gerokai efektyvesnė išeitis – kokybiški termo drabužiai. Vilkint jais, net ir žvarbią žiemą užtikrinama optimali kūno temperatūra, o vaikas jaučiasi komfortiškai vaikščiodamas, žaisdamas, sportuodamas ar užsiimdamas kita aktyvia veikla.

Mūsų prekių asortimente siūlomi Reima termo drabužiai vaikams savo funkcinėmis savybėmis patenkins išrankiausių tėvų poreikius, o žaismingas, stilingas dizainas džiugins mažųjų akis.

Kokią funkciją atlieka termo drabužiai?

Vaikiški termo drabužiai, įprastai dėvimi kaip pirmasis sluoksnis po lauko rūbais, garantuoja komfortišką šilumą įvairiomis oro sąlygomis. Šio tipo funkciniai drabužiai pravers ne tik, pavyzdžiui, aktyviai slidinėjant kalnuose, bet ir vaikščiojant, žaidžiant, sėdint rogutėse ar užsiimant kita veikla lauke vėsiuoju metų laiku.

Termo rūbai sugeria drėgmę, išsiskiriančią kūnui prakaituojant, ir, dėl pralaidumo orui, efektyviai ją pašalina. Vadinasi, net ir aktyviai judėdamas vaikas išvengs nemalonaus prakaitavimo, kuris kelia ne tik diskomfortą, bet gali sąlygoti ir peršalimą.

Bene svarbiausia, jog komfortišką šilumą suteikia ploni, maloniai prie kūno priglundantys, judesių nevaržantys termo rūbai, o ne keli sluoksniai storų, nefunkcionalių drabužių. Vaikas jausis taip patogiai ir laisvai, jog, tikėtina, net pamirš, jog po kombinezonu ar striuke dėvi termo rūbus. O Jūs galėsite būti ramūs dėl komfortiškos mažylio kūno temperatūros, nepriklausomai nuo orų sąlygų.

Iš kokių audinių yra siuvami termo drabužiai?

Dauguma vaikiškų „Reima“ termo drabužių yra pagaminti iš „Thermolite®“ medžiagos, efektyviai pašalinančios drėgmę nuo odos paviršiaus ir taip užtikrinančios komfortą net ir užsiimant aktyvia veikla.

Vilna – dar vienas audinys, populiarus gaminant termo rūbus. Tiek įprasta, tiek merino vilna pasižymi puikia termoreguliacija bei oro pralaidumu. Pastaroji vilnos rūšis, dėl švelnumo bei antialerginių savybių, idealiai tinka ir turintiems jautrią odą ar alergiškiems vaikams.

„Reima“, kuris pelnytai yra vadinamas specializuotos vaikiškos aprangos gamybos lyderiu, dalyje termo rūbų modelių, pasitelkus modernias apdirbimo technologijas, naudoja smulkias anglies bei sumaltos kavos daleles. Minėtos medžiagos ne tik garantuoja dar efektyvesnį šilumos išlaikymą, drėgmės sugeriamumą bei oro cirkuliaciją, bet ir prisideda prie tvarumo idėjų įgyvendinimo.