Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Atsiskaitymo būdai

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite atsiskaityti:

  1. Atsiskaitymas telefonu su „MoQ“.
  2. Naudodamiesi šalies bankų interneto bankininkystės paslaugomis;
  3. Kreditine kortele;
  4. Grynaisiais pinigais arba kortele prekes pristačiusiam kurjeriui;

 

Visais išankstiniais apmokėjimo atvejais Jūsų duomenų perdavimui naudojamas saugus SSL (Secure Socket Layer) protokolas ir 128 baitų kodavimas, todėl visi šie būdai - visiškai saugūs.

 

1. Atsiskaitymas telefonu su MoQ.

Dar niekada nebuvo taip paprasta ir greita atsiskaityti apsiperkant internete. Mobiliųjų atsiskaitymų platforma „MoQ“ leidžia už pirkinius atsiskaityti akimirksniu, vos vieno mygtuko paspaudimu. Viskas ko Jums reikia – telefonas ir „MoQ“ programėlė. Greita, saugu ir paprasta!

  • Kaip atsiskaityti su „MoQ“?

         Jei apsiperkate naudodamiesi telefonu, pasirinkite „MoQ“ mokėjimo būdą ir atsidariusioje programėlėje patvirtinkite mokėjimą. Jei perkate kompiuteriu, pasirinkite „MoQ“ mokėjimo būdą, telefonu nuskenuokite QR kodą ir patvirtinkite mokėjimą. Paprasčiau ir greičiau nebūna!

  • Kaip gauti „MoQ“?

         Atsiųskite nemokamą programėlę ir registruokitės vos per kelias minutes. Pasirinkite jums patogiausią „MoQ“ sąskaitos papildymo būdą ir naudokitės visais piniginės telefone privalumais: nemokamų pinigų siuntimu draugams, patogų atsiskaitymą internete ir prekybos vietose.

 

2. Atsiskaitymas internetine bankininkyste.

Šis metodas – tai išankstinis apmokėjimas, pasinaudojant pirkėjo naudojama elektroninės bankininkystės sistema. Mūsų parduotuvėje už prekes galite sumokėti naudojantis populiariausiomis elektroninės bankininkystės sistemomis:

  • AB Swedbank,
  • AB SEB bankas,
  • Luminor (AB DNB bankas),
  • Luminor (Nordea Bank Lietuva).

Už prekes Jūs mokate ne mūsų parduotuvėje, o jau pačioje internetinės bankininkystės sistemoje, saugiame banko serveryje. Tik į šią sistemą suvedate slaptažodžius ir kitą privačią informaciją, todėl saugumas garantuotas.

 

3. Atsiskaitymas kreditine kortele.

Open24 galite atsiskaityti šiomis kreditinėmis kortelėmis:

kreditkes

Pastaba:  ELECTRON kortelės, išduotos LIETUVOS komercinių bankų, yra debetinės, todėl kol kas bankai nesuteikia  galimybės jomis atsiskaityti internetu.

Mokėdami kreditine kortele, Jūs nepaliekate savo duomenų mums, nes atlikti mokėjimo operacijos esate nukreipiamas į sertifikuotų paslaugos teikėjų serverį.

 

4. Atsiskaitymas prekes pristatančiam DPD kurjeriui.

Jūsų patogumui už prekes siūlome atsiskaityti grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, o  kurjeriui pristačius prekes.

Pastaba: jeigu planuojate mokėti grynaisiais pinigais, prekių pristatymo metu turėkite tikslią pinigų sumą (be grąžos), nurodytą Jūsų užsakyme.