Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Atsiskaitymo būdai

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite atsiskaityti:

  1. Naudodamiesi šalies bankų interneto bankininkystės paslaugomis;
  2. Kreditine kortele;
  3. Grynaisiais pinigais arba kortele prekes pristačiusiam kurjeriui.

Naujiena! Nuo šiol prekių pristatymo metu galima atsiskaityti ir kortele! Už prekes, pristačiusiam kurjeriui, apmokėti galima Jums patogiausiu būdu - grynaisias pinigais arba kortele.  

Visais išankstiniais apmokėjimo atvejais Jūsų duomenų perdavimui naudojamas saugus SSL (Secure Socket Layer) protokolas ir 128 baitų kodavimas, todėl visi šie būdai - visiškai saugūs

 

1. Atsiskaitymas internetine bankininkyste.

Šis metodas – tai išankstinis apmokėjimas, pasinaudojant pirkėjo naudojama elektroninės bankininkystės sistema. Mūsų parduotuvėje už prekes galite sumokėti naudojantis populiariausiomis elektroninės bankininkystės sistemomis:

  • AB Swedbank,
  • AB SEB bankas,
  • Danske Bank,
  • Luminor (AB DNB bankas),
  • Luminor (Nordea Bank Lietuva).

Už prekes Jūs mokate ne mūsų parduotuvėje, o jau pačioje internetinės bankininkystės sistemoje, saugiame banko serveryje. Tik į šią sistemą suvedate slaptažodžius ir kitą privačią informaciją, todėl saugumas garantuotas.

 

2. Atsiskaitymas kreditine kortele.

Open24 galite atsiskaityti šiomis kreditinėmis kortelėmis:

kreditkes

Pastaba:  ELECTRON kortelės, išduotos LIETUVOS komercinių bankų, yra debetinės, todėl kol kas bankai nesuteikia  galimybės jomis atsiskaityti internetu.

Mokėdami kreditine kortele, Jūs nepaliekate savo duomenų mums, nes atlikti mokėjimo operacijos esate nukreipiamas į sertifikuotų paslaugos teikėjų serverį.

 

3. Atsiskaitymas prekes pristatančiam kurjeriui.

Jūsų patogumui už prekes siūlome atsiskaityti grynaisiais pinigais arba kortele. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, o  kurjeriui pristačius prekes.

Pastaba: jeigu planuojate mokėti grynaisiais pinigais, prekių pristatymo metu turėkite tikslią pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.