Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Atsiskaitymo būdai

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite atsiskaityti:

 1. Atsiskaitymas telefonu su „MoQ“.
 2. Naudodamiesi šalies bankų interneto bankininkystės paslaugomis;
 3. Kreditine kortele;
 4. Grynaisiais pinigais arba kortele prekes pristačiusiam kurjeriui;
 5. Mokekite vėliau (atsiskaitymas per 15 dienų)

 

Visais išankstiniais apmokėjimo atvejais Jūsų duomenų perdavimui naudojamas saugus SSL (Secure Socket Layer) protokolas ir 128 baitų kodavimas, todėl visi šie būdai - visiškai saugūs.

 

1. Atsiskaitymas telefonu su MoQ.

Dar niekada nebuvo taip paprasta ir greita atsiskaityti apsiperkant internete. Mobiliųjų atsiskaitymų platforma „MoQ“ leidžia už pirkinius atsiskaityti akimirksniu, vos vieno mygtuko paspaudimu. Viskas ko Jums reikia – telefonas ir „MoQ“ programėlė. Greita, saugu ir paprasta!

 • Kaip atsiskaityti su „MoQ“?

         Jei apsiperkate naudodamiesi telefonu, pasirinkite „MoQ“ mokėjimo būdą ir atsidariusioje programėlėje patvirtinkite mokėjimą. Jei perkate kompiuteriu, pasirinkite „MoQ“ mokėjimo būdą, telefonu nuskenuokite QR kodą ir patvirtinkite mokėjimą. Paprasčiau ir greičiau nebūna!

 • Kaip gauti „MoQ“?

         Atsiųskite nemokamą programėlę ir registruokitės vos per kelias minutes. Pasirinkite jums patogiausią „MoQ“ sąskaitos papildymo būdą ir naudokitės visais piniginės telefone privalumais: nemokamų pinigų siuntimu draugams, patogų atsiskaitymą internete ir prekybos vietose.

 

2. Atsiskaitymas internetine bankininkyste.

Šis metodas – tai išankstinis apmokėjimas, pasinaudojant pirkėjo naudojama elektroninės bankininkystės sistema. Mūsų parduotuvėje už prekes galite sumokėti naudojantis populiariausiomis elektroninės bankininkystės sistemomis:

 • AB Swedbank,
 • AB SEB bankas,
 • Luminor (AB DNB bankas),
 • Luminor (Nordea Bank Lietuva).

Už prekes Jūs mokate ne mūsų parduotuvėje, o jau pačioje internetinės bankininkystės sistemoje, saugiame banko serveryje. Tik į šią sistemą suvedate slaptažodžius ir kitą privačią informaciją, todėl saugumas garantuotas.

 

3. Atsiskaitymas kreditine kortele.

Open24 galite atsiskaityti šiomis kreditinėmis kortelėmis:

kreditkes

Pastaba:  ELECTRON kortelės, išduotos LIETUVOS komercinių bankų, yra debetinės, todėl kol kas bankai nesuteikia  galimybės jomis atsiskaityti internetu.

Mokėdami kreditine kortele, Jūs nepaliekate savo duomenų mums, nes atlikti mokėjimo operacijos esate nukreipiamas į sertifikuotų paslaugos teikėjų serverį.

 

4. Atsiskaitymas prekes pristatančiam DPD kurjeriui.

Jūsų patogumui už prekes siūlome atsiskaityti grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, o  kurjeriui pristačius prekes.

Pastaba: jeigu planuojate mokėti grynaisiais pinigais, prekių pristatymo metu turėkite tikslią pinigų sumą (be grąžos), nurodytą Jūsų užsakyme.

 

5. Atsiskaitymas per 15 dienų.

Pirkite dabar – mokėkite vėliau. Jūsų patogumui už prekes galite atsiskaityti tik po prekių gavimo t.y. atidėti mokėjimą iki 15 dienų.

Šiuo atsiskaitymo būdu itin patogu naudotis kai norite išsirinkti prekę iš kelių variantų (pvz. norint pasimatuoti skirtingo dydžio batus), tokiu atveju sumokate tik už pasirinktą prekę, netikusias grąžindami. Sąskaitą faktūrą gausite elektroniniu paštu, sumą už pasirinktas prekes ir paslaugas turėsite pervesti per 15 dienų nuo užsakymo dienos į sąskaitoje faktūroje nurodytą įmonės sąskaitą.

Užsakymo metu būtina:

 • Pateikti gyvenamosios vietos adresą;
 • Sumokėti 1 EUR avansinį mokestį per elektroninę bankininkystę; Mokėjimas turi būti atliktas užsakymą atlikusio asmens.
 • Pažymėti varnelę: pateikti savo asmens kodą, tvirtinant 1 EUR apmokėjimą.

Pastaba: Grąžinant visą užsakymą – būtina apmokėti siuntimo mokestį. Maksimali užsakymo suma 400 EUR. Apmokant užsakymą šiuo atsiskaitymo būdu negalėsite panaudoti lojalumo taškų.