Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Atsiskaitymo būdai

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite atsiskaityti:

 1. „Apple Pay“;
 2. Naudodamiesi šalies bankų interneto bankininkystės paslaugomis;
 3. Kreditine kortele;
 4. Grynais pinigais pristatymo metu DPD kurjeriui  arba Mokėjimo kortele  pristatymo metu DPD kurjeriui/Omniva paštomate; 
 5. Open24 Lizingas;
 6. „ESTO“ – pirkite dabar, mokėkite vėliau!
 7. „ESTO 3“ mokėjimo būdas – savo pirkinių krepšelio kainą padalinkite į tris lygius mokėjimus!

Visais išankstiniais apmokėjimo atvejais Jūsų duomenų perdavimui naudojamas saugus SSL (Secure Socket Layer) protokolas ir 128 baitų kodavimas, todėl visi šie būdai - visiškai saugūs.

 

1. Naujiena - atsiskaitymas „Apple Pay“.

Nuo šiol už pirkinius apmokėti galėsite su „Apple Pay“. Tai bekontaktė mokėjimo technologija, naudojama „Apple“ įrenginiuose. Jei perkate iš įrenginio, kuris palaiko „Apple Pay“, pasirinkite šį mokėjimo būdą ir atlikite identifikaciją. Taip patvirtinsite mokėjimą ir pinigai bus nuskaičiuoti nuo Jūsų kortelės.

Jei Jūsų įrenginys nepalaiko „Apple Pay“, pasirinkę šį būdą turėsite suvesti savo kortelės duomenis.

 

2. Atsiskaitymas internetine bankininkyste.

Šis metodas – tai išankstinis apmokėjimas, pasinaudojant pirkėjo naudojama elektroninės bankininkystės sistema. Mūsų parduotuvėje už prekes galite sumokėti naudojantis populiariausiomis elektroninės bankininkystės sistemomis:

 • AB Swedbank,
 • AB SEB bankas,
 • Luminor (AB DNB bankas),
 • Luminor (Nordea Bank Lietuva).

Už prekes Jūs mokate ne mūsų parduotuvėje, o jau pačioje internetinės bankininkystės sistemoje, saugiame banko serveryje. Tik į šią sistemą suvedate slaptažodžius ir kitą privačią informaciją, todėl saugumas garantuotas.

 

3. Atsiskaitymas kreditine kortele.

Open24 galite atsiskaityti šiomis kreditinėmis kortelėmis:

kreditkes

Pastaba:  ELECTRON kortelės, išduotos LIETUVOS komercinių bankų, yra debetinės, todėl kol kas bankai nesuteikia  galimybės jomis atsiskaityti internetu.

Mokėdami kreditine kortele, Jūs nepaliekate savo duomenų mums, nes atlikti mokėjimo operacijos esate nukreipiamas į sertifikuotų paslaugos teikėjų serverį.

 

4. Atsiskaitymas prekes pristatančiam DPD kurjeriui.

Jūsų patogumui už prekes siūlome atsiskaityti grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, o  kurjeriui pristačius prekes.

Pastaba: jeigu planuojate mokėti grynaisiais pinigais, prekių pristatymo metu turėkite tikslią pinigų sumą (be grąžos), nurodytą Jūsų užsakyme.

 

5. Open24 Lizingas – nenorite mokėti visos sumos iš karto? Mokėkite dalimis!

Mokėdami už prekes ar paslaugas, naudokitės Open24 Lizingas paslauga – tai pati palankiausia, patogiausia ir greičiausia pirkimo išsimokėtinai nuoroda Lietuvoje!

Į pirkinių krepšelį dėkite norimą prekę, patvirtinkite savo pirkimą ir iš mokėjimo būdų pasirinkite Open24 nuorodą. Mokėdami pasirinkite norimą terminą, mėnesinės įmokos dydį ir patogiai pasirašykite su Smart-ID.

Open24 Lizingas yra itin greitas ir patogus mokėjimo sprendimas, kuris padės jums sudaryti pasirinkto laikotarpio mokėjimo grafiką. Minėtas mokėjimo sprendimas priima sprendimus realiu laiku, todėl padės atlikti pirkimą per mažiau nei 60 sekundžių.

DĖMESIO! Kiekvienas pirkimas išsimokėtinai yra finansinis įsipareigojimas. Prieš sudarydami pirkimo išsimokėtinai sutartį, susipažinkite su atitinkamos paslaugos sąlygomis ir prireikus pasitarkite su konsultantais.

Open24 Lizingas paslaugą siūlo UAB ESTO (reg. kodas 305219905).

Open24 tipinės pirkimo išsimokėtinai sąlygos yra šios:

 •         Palūkanos nuo 0%
 •         Sutarties mokestis nuo 0 eurų
 •         Terminas iki 4 metų

Prašymą dėl Open24 Lizingas paslaugos gali siųsti visi 18–70 metų amžiaus Lietuvoje Respublikos piliečiai.

Su kiekvienu finansavimo sprendimu yra susijusi rizika ir prievolės, todėl prieš pradedant naudoti paskolų produktus, prašome rūpestingai pagalvoti. Pavyzdžiui, esant 2049 eurų paskolos sumai su 12 mėnesių 14 proc. fiksuotomis palūkanomis ir 14.90 eurų sutarties mokesčiu, bendros kredito kainos metinė norma yra 31.12 proc., mėnesinę įmoką sudaro 197.14 eurai, o vartotojo grąžinama bendra suma yra 2 365.68 eurai. Pirkimas išsimokėtinai yra finansinis įsipareigojimas, todėl prieš priimdami minėtą sprendimą atidžiai susipažinkite su sutarties sąlygomis, jeigu reikia, pasitarkite su UAB ESTO darbuotojais arba kitais konsultantais.

 *ESTO mokėjimo būdu įsigytų prekių keitimas negalimas.

 

6. „ESTO“ – pirkite dabar, mokėkite vėliau!

Paslauga „Mokėkite vėliau“ suteikia jums papildomą 30 dienų apmokėjimo terminą. Įsigykite prekę arba paslaugą jau dabar, o mokėkite už ją 30 dienų laikotarpyje, tada, kada panorėję ir be jokių papildomų mokesčių!

 • Gaukite prekę iš karto
 • Mokėkite patogiai per 30 dienų
 • Jokių palūkanų ir papildomų mokesčių
 • Galite atsipalaiduoti! Artėjant įmokos terminui, „ESTO“ apie tai jums praneš.

„Mokėk vėliau“ paslaugos teikėjas yra UAB „ESTO“. Mokėjimo būdo pasirinkimas yra su tam tikra rizika ir prievolėmis susijęs finansinis sprendimas, todėl prieš pradedant naudoti paskolų produktus, prašome rūpestingai apgalvoti. „Mokėkite vėliau“ metinė kredito kaina yra 0 proc., remiantis šiuo pavyzdžiu: metinės palūkanos 0 proc., papildomų mokėjimų nėra.

  * ESTO mokėjimo būdu įsigytų prekių keitimas negalimas.

 

7. „ESTO 3“ mokėjimo būdas – savo pirkinių krepšelio kainą padalinkite į tris lygius mokėjimus!

esto3_open24_lithuania

Už prekes ir paslaugas patogiai ir greitai mokėkite „ESTO 3“ mokėjimo būdu – savo pirkinių krepšelio kainą padalinkite į tris lygius mokėjimus!

Į pirkinių krepšelį dėkite norimas prekes, patvirtinkite savo užsakymą, pasirinkite mokėjimo būdą „ESTO 3“ ir patogiai pasirašykite ID kortele, M. parašu arba Smart-ID.

 •        Jeigu už pirkinių krepšelyje esančias prekes ir sutarties mokestį sumokėsite nevėluodami per tris mėnesius, laikoma, kad pirkimo išsimokėtinai sutartis yra įvykdyta ir pasibaigusi.
 •        Mėnesinį mokestį sudaro trečdalis pirkinių krepšelio kainos, pridedamas vienkartinis sutarties mokestis.
 •        Naudojantis „ESTO 3“ mokėjimo būdu, minimali pirkinių krepšelio kaina yra 60 eurų.
 •        Prašymą dėl „ESTO 3“ paslaugos gali siųsti visi 18–70 metų amžiaus Lietuvos Respublikos piliečiai.

ESTO 3 mokėjimo būdo sąlygos

„ESTO 3“ paslaugas siūlo bendrovė „ESTO UAB“. Mokėjimo būdo pasirinkimas yra su tam tikra rizika ir prievolėmis susijęs finansinis sprendimas, todėl prieš pradėdami naudoti paskolų produktus, prašome rūpestingai pagalvoti. Jeigu jums nepavyktų atlikti grąžinimo įmokų pagal ESTO 3 grafiką, šį sutartis bus nutraukta ir jūsų įsiskolinimas bendrovei „ESTO UAB“ bus laikomas ESTO sąskaitos pereikvojimo sutarties pagrindu pradėtu naudoti kreditu; tokiu atveju bus priskaičiuoti papildomi mokesčiai pagal sąskaitos pereikvojimo sutarties sąlygas.

Pavyzdžiui, esant 200 eurų paskolos sumai su 3 mėnesių 0 proc. fiksuotomis palūkanomis ir 16,39 eurų sutarties mokesčiu, bendros kredito kainos metinė norma yra 60,92 proc., mėnesinę įmoką sudaro 72,13 eurai, o vartotojo grąžinama bendra suma yra 216,39 eurai.

* ESTO mokėjimo būdu įsigytų prekių keitimas negalimas.


„ESTO 3“ paslaugas siūlo bendrovė „ESTO UAB“.
El. paštas: partner@estopay.lt
Telefonas: +370 522 23199