PERPUS: nuolaidos visoms žiemos prekėms!
Pasiūlymas galioja viskam šiame kataloge*
TIKRINTI PASIŪLYMĄ
Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Lojalumo programa

Kurdami savo naują lojalumo programą, mes siekėme vieno – atsidėkoti Jums už Jūsų lojalumą. Būtent dėl to net 10% Jūsų pirkinio sumos virsta taškais, kuriais vėliau galėsite padengti iki 50% kito pirkinio sumos. Ir tai dar ne pabaiga – ši kortelė galioja ir visose mūsų mažmeninės prekybos vietose ir internetinėje parduotuvėje  www.open24.lt . Juk batų niekada nebus per daug!

Kokie naujos lojalumo programos privalumai?

 • Finance-Cash-Receiving-icon

 • DAR DAUGIAU NAUDOS

  Dabar 10% kiekvieno Jūsų pirkinio sumos virsta taškais, kurie kaupiami kortelėje ir galioja 180 dienų nuo paskutinės Jūsų pirkimo dienos. Priskirtus lojalumo taškus už atliktą užsakymą galėsite naudoti po 14 dienų nuo užsakymo gavimo.
 • comentario-bolha-com-um-coracao_318-31743

 • VISKAS PAPRASČIAU

  Norint apsipirkti parduotuvėje, Jums nebereikės ieškoti lojalumo kortelės - užteks prie kasos pasakyti savo el.paštą ir taškai automatiškai nukeliaus į Jūsų paskyrą.
 • dev-easy-to-remember

 • IŠSKIRTINIAI PASIŪLYMAI

  Užsiregistravę lojalumo programai, Jūs, kaip išskirtiniai klientai, pirmieji sužinosite ir galėsite pasinaudoti išpardavimų nuolaidomis dar iki išpardavimo pradžios.
 • ndswdoxfydsgphmfinah

 • ŠVIEŽIOS NAUJIENOS

  Jūs pirmieji sužinosite apie naujas avalynės ir kitų prekių kolekcijas, jų papildymus bei kitą aktualią informaciją.

Kaip sužinoti, kiek aš turiu taškų?

Savo taškus sužinoti galite puslapio viršuje spustelėję mygtuką „Prisijungti“ ir suvedę savo duomenis ir prisijungę prie savo paskyros.

Svarbu: sukaupti taškai į pinigus nekeičiami!

„Open24 klubas“ – lojalumo programa.

„Open24 klubas“ mūsų lojalumo programa, kurios nariams galioja išskirtinės nuolaidos.

Kaip tapti „Open24 klubo“ nariu? Narystė yra visiškai nemokama ir visi nuolaidų pasiūlymai galioja visiems registruotiems nariams prisijungus prie mūsų el.parduotuvės.

Užsiregistruoti arba prisijungti prie mūsų svetainės galite pasaudę top menu skiltyje nuorodą „Prisijungti“ arba užsakymo eigoje įvedant savo duomenis. 

Naujas papildomas privalumas:

Išskirtinės nuolaidos tik „Open24 klubo“ nariams! Prieš apsiperkant arba apsipirkimo metu Jums tereikia prisiregistruoti arba prisijungti prie mūsų sistemos.