Kilo klausimų? 8 (5) 2080009
-25%

ECOALF Salmoraalf Wallabee Man

Tvaresni
67,49 €
30d mažiausia kaina 79,99 € -16%
RMK 89,99 € - 25%
Likutis parduotuvėse
Produkto aprašymas

Produkto aprašymas

„Salmora“ louferiai gaminami iš perdirbtos medvilnės, todėl dėvimi drabužiai ir kitos tekstilės atliekos įgyja naują gyvenimo formą. Padas, pagamintas iš 30 % perdirbtos gumos, yra ypatingai patogus ir lankstus. Novatoriškais procesais mums pavyko integruoti perdirbtą kaučiuką į padus, laikantis mūsų misijos sukurti naujos kartos perdirbtus produktus. Tai louferiai, padedantys apsaugoti vandenynus.

 

 •        Pagrindinis audinys: 100 % perdirbtos medvilnės
 •        Nėra metalinių komponentų
 •        Be PFK
 •        Veganiški

Tvarumo ataskaita

Sunaudota: 80,27 litro vandens 

Sutaupyta: 94 proc. vandens

Sunaudota: 7,72 kg CO2e

Sutaupyta: 48 proc. kg CO2e

99 žmonių – saugus darbas ir geresnis pragyvenimas

66+ procesų nuo dizaino iki pardavimo

etiškai prekiaujant gaminiu

13 560 km tvariai ateičiai

Dydžių lentelė

Dydžių lentelė

Ecoalf /EU UK US MM
40 6.5 7.5 257
41 7 8 264
42 8 9 270
43 9 10 277
44 9.5 10.75 284
45 10.5 11.5 290
46 11 12 297

Dydžių lentelė yra preliminari ir priklausomai nuo modelio gali šiek tiek neatitikti. Renkantis dydį vadovaukitės dydžių lentele ir klientų rekomendacijomis dydžių skalėje.

Kaip prižiūrėti ECOALF avalynę?

Kaip prižiūrėti ECOALF avalynę?

Kaip valyti ir prižiūrėti ECOALF batus

Avalynei valyti reikės: švelnaus skalbiklio arba tinkamo skalbimo muilo, minkšto šepetėlio arba dantų šepetėlio, kempinės, popierinių rankšluosčių, kibiro šilto vandens.

 1. Skirtingas dalis reikia valyti atskirai. Pirmiausia išimkite raištelius ir vidpadžius.
 2. Pripilkite kibirą šilto vandens ir įpilkite vieną ar du valgomuosius šaukštus švelnaus skalbiklio.
 3. Prieš sudrėkindami batus, sausu popieriniu rankšluosčiu nuvalykite nešvarumus.
 4. Minkštu šepetėliu arba dantų šepetėliu, suvilgytu šiltame muiluotame vandenyje, nuvalykite bato padus (apačią). Nuskalaukite kempine arba nuvalykite drėgna servetėle.
 5. Tada nuvalykite viršutinę batų dalį. Batviršis – tai viršutinė batų dalis, apgaubianti pėdą. Jį valyti reikia atsižvelgiant į medžiagą, iš kurios jis pagamintas. Jei batviršis medžiaginis, tinklinis ar drobinis, naudokite drėgną kempinę su muilu ir švelniai nušveiskite. Šias medžiagas galima skalbti rankomis, tačiau nemirkykite batų vandenyje.
 6. Vidpadžius nuplaukite muiluotu vandeniu. Paviršių gerai patrinkite dantų šepetėliu arba minkštu šepetėliu, o tada drėgna kempine pašalinkite likusius nešvarumus ir muilą. Vidpadžių nemerkite į vandenį, nes putos gali pakeisti jų formą.
 7. Raištelius galite nuplauti po tekančiu vandeniu naudodami muilą ir šepetėlį.
 8. Nuvalę visas dalis, batų viduje palikite popierinius rankšluosčius, kol batai išdžius. Popieriniai rankšluosčiai padės sugerti drėgmę ir išlaikyti batų formą, kol jie džiūsta. (Nepalikite batų džiūti prie radiatoriaus arba tiesioginiuose saulės spinduliuose, nes galite juos sugadinti.)
 9. Išdžiūvus batams, į vidų galite pabarstyti valgomosios sodos, kad ši sugertų nemalonius kvapus ir likusią drėgmę.

Ko daryti negalima:

Neskalbkite batų skalbimo mašinoje aukštesnėje nei 30 °C temperatūroje. Jei batus skalbsite karštame vandenyje, galite pažeisti audinį ir klijus.

Batams plauti nenaudokite baliklių ar buitinių valymo priemonių. Drabužius visada skalbkite švelniomis priemonėmis.

Nedžiovinkite batų džiovyklėje, prie radiatoriaus ar tiesioginiuose saulės spinduliuose. Dėl karščio batai gali prarasti formą arba suplyšti. Geriausia juos džiovinti lauke.

Apie ECOALF

Apie ECOALF

"Ecoalf įkurta 2009 metais. Tiek prekės ženklo pavadinimas, tiek koncepcija atsirado po to, kai gimė mano du sūnūs: Alfredo ir Alvaro. Norėjau sukurti tikrai tvarų mados prekės ženklą ir tikėjau, kad tvariausias dalykas yra nustoti nerūpestingai naudoti gamtos išteklius ir užtikrinti naujos kartos išteklius. Perdirbimas - galėtų būti to sprendimas. Jei mes sugebėtume pagaminti naujos kartos perdirbtus produktus, kurių kokybė ir dizainas būtų tokios pat kokybės, kaip ir geriausių produktų pagamintų iš neperdirbtų medžiagų.

Praėjus 10 metų mūsų misija ir vizija liko nepakitusi, su daugiau įdedamų jėgų ir aiškumo nei bet kada anksčiau. Mūsų planeta kenčia, tad mes turime veikti. Atėjo laikas prisiimti atsakomybę.
Mes tikime, kad turime misiją, apimančią ne tik verslą. Mada yra viena didžiausių plataus vartojimo prekių pramonė pasaulyje ir antra - teršalų. Tikiu, kad laikas, kai mada buvo tik gera išvaizda, baigėsi.
 
Labiau nei bet kada, tai turi būti padaryta teisingai , kad galėtume gerai jaustis. Mes turime galimybę ir atsakomybę permąstyti norimą ateities verslo modelį. Niekas negali būti blogiau už grįžimą prie normalumo. Mes norėtume pasidalinti savo apmąstymais ir priemonėmis, kurių nusprendėme imtis būdami dar labiau įsitikinę, nei bet kada ir prisiimdami atsakomybę. Būkime visi šio apsisprendimo dalimi ir dirbkime kartu dėl  planetos ateities“.
 
Meilė ir prieraišumas,
 
Javier Goyeneche

Prezidentas, įkūrėjas

Klientų atsiliepimai (0)

Klientų atsiliepimai

Šis produktas neturi klientų atsiliepimų.


Rašyti atsiliepimą

ECOALF Salmoraalf Wallabee Man

Įvertinimas

Bendras įvertinimas: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Patogumas: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Išvaizda: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Kokybė: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)

Dydžio atitikimas

Jeigu matavotės šį modelį, įvertinkite, kaip gaminio etiketėje nurodytas dydis atitiko įprastai nešiojamą dydį.

Jūsų atsiliepimas

Čia rašykite tik savo įspūdžius ir atsiliepimus konkrečiai apie šią prekę.

. .

. .

Panašios prekės