18 GIMTADIENIS - 18 PASIŪLYMŲ!
SUŽINOK ŠIANDIENOS GIMTADIENIO PASIŪLYMĄ!
SUŽINOK
Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

ECOALF Wakaialf Briefcase

Tvaresni
189,99 €
Likutis parduotuvėse
Produkto aprašymas

Produkto aprašymas

„Wakai“ portfelis pagamintas iš 100 proc. perdirbto poliesterio iš perdirbtų plastikinių butelių, kuriuos vėliau paverčiame pluoštu. Iš jo siuvame aukščiausios kokybės aplinką tausojančius aksesuarus. Taip medžiagoms, kurios kitu atveju būtų laikomos atliekomis, suteikiame antrą gyvenimą. Elegantišką portfelį, kuris pritaikytas nešiojamajam kompiuteriui, galite pasiimti su savimi, kad ir kur eitumėte.

 

  • Pagrindinė medžiaga: 100 proc. perdirbtas poliesteris
  • Pamušalas: 100 proc. perdirbtas nailonas
  • Dvipusis užtrauktukas
  • Paminkštintas vidus
  • Vidinės kišenės su sagutėmis
  • Išorinė kišenė su spiraliniu užtrauktuku
  • Ilgas diržas ir petnešos
  • Nestandartinės metalinės spynelės
  • Atsparus vandeniui
  • Tinka veganams

Ilgis: 38 cm / Plotis: 12 cm / Aukštis: 30 cm / Talpa: 13,5 l

Apie ECOALF

Apie ECOALF

"Ecoalf įkurta 2009 metais. Tiek prekės ženklo pavadinimas, tiek koncepcija atsirado po to, kai gimė mano du sūnūs: Alfredo ir Alvaro. Norėjau sukurti tikrai tvarų mados prekės ženklą ir tikėjau, kad tvariausias dalykas yra nustoti nerūpestingai naudoti gamtos išteklius ir užtikrinti naujos kartos išteklius. Perdirbimas - galėtų būti to sprendimas. Jei mes sugebėtume pagaminti naujos kartos perdirbtus produktus, kurių kokybė ir dizainas būtų tokios pat kokybės, kaip ir geriausių produktų pagamintų iš neperdirbtų medžiagų.

Praėjus 10 metų mūsų misija ir vizija liko nepakitusi, su daugiau įdedamų jėgų ir aiškumo nei bet kada anksčiau. Mūsų planeta kenčia, tad mes turime veikti. Atėjo laikas prisiimti atsakomybę.
Mes tikime, kad turime misiją, apimančią ne tik verslą. Mada yra viena didžiausių plataus vartojimo prekių pramonė pasaulyje ir antra - teršalų. Tikiu, kad laikas, kai mada buvo tik gera išvaizda, baigėsi.
 
Labiau nei bet kada, tai turi būti padaryta teisingai , kad galėtume gerai jaustis. Mes turime galimybę ir atsakomybę permąstyti norimą ateities verslo modelį. Niekas negali būti blogiau už grįžimą prie normalumo. Mes norėtume pasidalinti savo apmąstymais ir priemonėmis, kurių nusprendėme imtis būdami dar labiau įsitikinę, nei bet kada ir prisiimdami atsakomybę. Būkime visi šio apsisprendimo dalimi ir dirbkime kartu dėl  planetos ateities“.
 
Meilė ir prieraišumas,
 
Javier Goyeneche

Prezidentas, įkūrėjas

Klientų atsiliepimai (0)

Klientų atsiliepimai

Šis produktas neturi klientų atsiliepimų.


Rašyti atsiliepimą

ECOALF Wakaialf Briefcase

Įvertinimas

Bendras įvertinimas: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Patogumas: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Išvaizda: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Kokybė: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)

Jūsų atsiliepimas

Čia rašykite tik savo įspūdžius ir atsiliepimus konkrečiai apie šią prekę.

. .

. .