Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

TOMS ALPARGATA 10020655

60 €
30d mažiausia kaina 60 €
RMK 60 € 0%
Likutis parduotuvėse
Produkto aprašymas

Produkto aprašymas

  • Išimamas vidpadis;
  • Pado aukštis apie 10 mm;
  • Espadrilių viršus iš tekstilės;
  • Elastingos ir tvirtos;
  • Drobinis padas;
  • „Cloudbound“ pasižymi patogesniu prigludimu ir geresniu sukibimu;
  • OrthoLite® Eco LT hibridiniai vidpadžiai, pagaminti iš 26% eekologiško turinio (15% putplasčio atliekų, 5% perdirbtų medžiagų ir 6% biologinių aliejų).
Apie TOMS

Apie TOMS

TOMS batai – avalynė, sukurta geriems darbams

logo-min

TOMS batai – tai ne tik patogi, šiuolaikiška, prie įvairios aprangos deranti avalynė visai šeimai, bet ir svarbi socialinė misija, reikšmingai prisidedanti prie socialinių bei ekonominių problemų sprendimo trečiojo pasaulio šalyse. TOMS avalynė buvo pradėta gaminti 2006 metais, gimus idėjai, jog, pirkėjui įsigijus vieną porą batų, kiti batai bus padovanoti skurstančių šeimų vaikams, gyvenantiems besivystančiose šalyse. Ši kilni idėja sulaukė palaikymo visame pasaulyje, tad iki šiol vargstantiems vaikams jau išdalinta daugiau nei 85 tūkstančiai porų batų ir šis skaičius nuolat auga!

TOMS – puikus socialiai atsakingo verslo pavyzdys, įrodantis, jog populiarumą tarp pirkėjų visame pasaulyje gali atnešti ne brangios reklamos, bet kilnūs darbai. Džiaugiamės būdami oficialūs TOMS atstovai Baltijos šalyse ir Lenkijoje, taip galėdami leisti savo pirkėjams ne tik džiaugtis komfortiška, stilinga avalyne, bet ir pajusti, kaip gera daryti gera.

Kokiais privalumais išsiskiria TOMS batai?

Pirkdami TOMS batus, Jūs ne tik tampate visą pasaulį suvienijusios kilnios socialinės misijos dalimi, bet ir įsigyjate komfortišką, iš natūralių medžiagų pagamintą avalynę, tampančia stilinga Jūsų įvaizdžio dalimi.

Tinka visai šeimai

Mūsų asortimente rasite TOMS batų, tinkančių visai šeimai. Espadrilės moterims, vyrams ir vaikams, sandalai, basutės, sportbačiai ar kito tipo batai, pasirinkus reikiamą dydį bei norimą dizainą, taps Jūsų šeimos vasaros nuotykių palydovu.

Komfortas kojoms

TOMS batai yra lengvi, pagaminti iš natūralių, kvėpuojančių, kojai malonių audinių, taip siekiant užtikrinti maksimalų patogumą juos avinčiam.

Universalus dizainas

Neįpareigojantis, paprastas TOMS dizainas lemia, jog moteriškos ir vyriškos espadrilės bei kito tipo batai derės prie įvairaus stiliaus aprangos. Nesvarbu, ar miesto centre, ar nuošaliame paplūdimyje: su TOMS ne tik patogiai jausitės, bet ir puikiai atrodysite!

Aplinkai draugiškos medžiagos

TOMS espadrilės ir kiti batai yra pagaminti iš natūralių ar perdirbtų medžiagų, pavyzdžiui, lino, drobės. Tai – dar vienas įrodymas, jog šis prekinis ženklas sukurtas ir vystomas žmonių,  žvelgiančių gerokai plačiau, nei savų interesų tenkinimas.  

Paprasta priežiūra

Sandalai bei kiti TOMS batai yra gaminami iš audinių, kuriems susitepus, įprastai pakanka išvalyti su muilu ir vandeniu. Tad, be didelių pastangų ir laiko gaišimo, avėdami TOMS, visada atrodysite ne tik stilingai, bet ir tvarkingai!

 

DIDMENINĖ PREKYBA TOMS AVALYNETOMS front

UAB "Open 24" - oficialus TOMS avalynės platintojas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje.

El. paštas: b2b@open24.lt 

 

Klientų atsiliepimai (0)

Klientų atsiliepimai

Šis produktas neturi klientų atsiliepimų.


Rašyti atsiliepimą

TOMS ALPARGATA 10020655

Įvertinimas

Bendras įvertinimas: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Patogumas: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Išvaizda: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Kokybė: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)

Dydžio atitikimas

Jeigu matavotės šį modelį, įvertinkite, kaip gaminio etiketėje nurodytas dydis atitiko įprastai nešiojamą dydį.

Jūsų atsiliepimas

Čia rašykite tik savo įspūdžius ir atsiliepimus konkrečiai apie šią prekę.

. .

. .

Panašios prekės