FLASH SALE!
Visoms CROCS prekėms esančioms šiame kataloge -30% iki 2022-08-15 (imtinai)* 
Pirkti dabar
Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

BLOG

2022-07-29

Aktyvios vasaros pramogos mėgėjams ir profesionalams

Ar ir jūs, vos tik prabėgus kalendorinei vasarai, pradedate skaičiuoti dienas, likusias iki kitų… vasaros atostogų? Užtikriname, jog tikrai esate ne vienas toks! Juk vasara – toks nuostabus metų laikas, kai, pasileidus plaukus (tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme), galima pamiršti varginančią rutiną ir išbandyti įvairias, neišdildomų įspūdžių garantuosiančias veiklas.
Plačiau
2022-07-29

Idėjos turiningai vaikų vasarai

Vasara – tikras džiaugsmas vaikams, o tėvams, deja, neretai – galvos skausmas. Tenka ne tik sukti galvą, kaip susidėlioti savo darbų bei atostogų planus, jog atžalos, ypač – jaunesnio amžiaus, neliktų vieni be priežiūros namuose, bet ir pasirūpinti, kad pastarųjų veikla neapsiribotų betiksliu spoksojimu į telefoną ar planšetę. Jei pritrūko idėjų, paskaitykite: galbūt kažkuri pasirodys priimtina ir Jūsų vaikui.
Plačiau
2022-06-29

Pasmalsaukime: ką avi žinomi Lietuvos influenceriai?

Net jei ir nesate tas užkietėjęs socialinių tinklų fanatikas, kuris, vos tik radęs laisvą minutėlę, skuba patikrinti, ką veikia viena ar kita jo mėgstama socialinių tinklų žvaigždė, prisipažinkite: žvilgtelėti pro rakto skylutę į žymių žmonių gyvenimą smalsu ir jums!
Plačiau
2022-06-28

Kelionė po Vilnių „įšokus“ į patogius batus

Nepaisant ne pačių palankiausių orų, vasaros sezonas įsibėgėja, o dienos, kad ir kaip nesinori apie tai galvoti, netrukus po truputį pradės trumpėti. Bet apie ką mes čia kalbame! Gyventi rudens nuotaikomis dar gerokai per anksti!
Plačiau
2022-05-20

„Teva“ – avalynė, sujungianti geriausias žygio batų ir šlepečių savybes bei prisidedanti prie tvarumo puoselėjimo

Koja, karštą vasarą „įkalinta“ jūsų avalynėje, tikrai nepadėkos... Jei „prijaučiate“, vertinate avalynės patogumą, tačiau keliate reikalavimus nepriekaištingos estetikos atžvilgiu, „Teva“ prekinis ženklas – kaip tik jūsų poreikiams.
Plačiau
2022-05-20

„Crocs“ botai – komfortiškas bei stilingas vaikiškų kelionių bet kokiu oru partneris

Būtent „Crocs“ daugeliui ir siejasi su avalyne, kuri ne tik apsaugo kojas nuo drėgmės, bet ir pati nebijo vandens. Tokie juk ir turi būti lietaus batai ar kita avalynė, skirta „ekstremaliai“, mūsų mažųjų taip mėgiamai, veiklai!
Plačiau
2022-05-02

Diadora laisvalaikio batai – vienas svarbiausių pirkinių šiltajam sezonui

Plačiau
2022-04-30

„Reima“ rūbai, kuriems visada atsiras vietos kiekvieno aktyvaus bei stilingo vaiko spintoje

„Reima“ rūbai, kuriems visada atsiras vietos kiekvieno aktyvaus bei stilingo vaiko spintoje
Plačiau
2022-05-17

Diadora Pusryčių Klubas

DIADORA HERITAGE KOLEKCIJA SS22 „PUSRYČIŲ PAKETAS“ LEO COLACICCO Praėjusių metų pabaigoje garsus italų prekės ženklas DIADORA pristatė itin lauktą kolekciją, kurią sukūrė kartu su Hasbro ir talentinguoju Leo Colacicco. LC23 įkūręs, prekės ženklas DIADORA pristato bendrą projektą „Pusryčių paketas“, kuriuo pagerbiami Apulijos dizainerio mėgstamiausi Kellogg dribsniai.
Plačiau
2022-04-22

„Diadora“ avalynės asortimente – ir bėgiojimo entuziastų dėmesio verti batų modeliai

Plačiau