APSIPIRK BE KAMŠČIŲ!
-25% VISKAM su kodu: SHOP
Pirkti dabar
Kilo klausimų? 8 (5) 2080009
2022-05-20

„Crocs“ botai – komfortiškas bei stilingas vaikiškų kelionių bet kokiu oru partneris

Būtent „Crocs“ daugeliui ir siejasi su avalyne, kuri ne tik apsaugo kojas nuo drėgmės, bet ir pati nebijo vandens. Tokie juk ir turi būti lietaus batai ar kita avalynė, skirta „ekstremaliai“, mūsų mažųjų taip mėgiamai, veiklai!

Ar pamenate tą gaivos kvapą, kuris, nušniokštus vasaros liūčiai, pripildydavo viską aplink? O tą maloniai šiltą balų vandenį, kuriame, iš pradžių nedrąsiai, po to – jau pamiršus visas ribas, būdavo taip smagu taškytis? Nors, nepaisydami savo amžiaus ir pamiršę visus kompleksus, drąsiai galite tai pakartoti, tačiau dažnu atveju galioja taisyklė, jog nerūpestingos pramogos – vaikų sritis, tuo tarpu tėvams tenka sukti galvą, kaip atžalas aprengti ar apmauti, jog malonumai neturėtų tokių, ne itin smagių pasekmių, kaip peršalimas, traumos, sudėtingas avalynės/aprangos valymas ir kiti „džiaugsmai“. Ir čia, kalbant apie lauką bei vandenį, į pagalbą atskuba „Crocs“ krokodiliukas… Būtent „Crocs“ daugeliui ir siejasi su avalyne, kuri ne tik apsaugo kojas nuo drėgmės, bet ir pati nebijo vandens. Tokie juk ir turi būti lietaus batai ar kita avalynė, skirta „ekstremaliai“, mūsų mažųjų taip mėgiamai, veiklai!

Lietaus batai vaikams: kas svarbu renkantis šio tipo avalynę?

Skirtingi metų laikai, besikeičiančios oro sąlygos, kaip ant mielių auganti vaiko koja: atnaujinti batų lentyną gali tekti dažniau, nei vieną kartą per sezoną. Aišku, vaiko dėmesys savo išvaizdai yra kintantis (pradedant visos atsakomybės patikėjimu profesionaliai mamos akiai ir baigiant griežtais protestais prieš viską, kas yra siūloma), nepastovus ir skonis bei suvokimas aprangos/avalynės atžvilgiu, o ir batų gamintojai vilioja, nuolat siūlydami naujas kolekcijas, besiskiriančias tiek estetiniais, tiek funkciniais sprendimais. Tad tiesiog pirkti tuos pačius, tik didesnio dydžio, batus, kad ir kaip patogiai kartais tai beatrodytų – ne išeitis. Tiesa, pasidomėjus, kokiais kriterijais remiantis, turėtų būti renkamasi, pavyzdžiui, lietaus batai vaikams, apsipirkimas taptų kur kas paprastesnis.

Batų funkcionalumas

Ko, pirkdami botus vaikams, tikitės? Dažnu atveju lūkesčiai yra visiškai paprasti. Lietaus botai vaikams turi išlaikyti „balų egzaminą“, tai yra efektyviai saugoti koją nuo drėgmės. Jei batai nešiojami vėsesniu metų laikų, pavyzdžiui, rudenį, pastarieji turi būti pašiltinti. Taip pat – nedidelis svoris. Iš savo patirties tikriausiai žinote, jog, palijus ir žemei pažliugus, ėjimas gerokai pasunkėja. O jei dar ir batai sunkūs, noras džiaugtis gamtos teikiamais malonumais gali ir greitai išgaruoti!

Lietaus avalynė „֧Crocs“ vaikams minėtus lūkesčius atitinka su kaupu. Botai yra pagaminti iš unikalios, patentuotos Croslite™ medžiagos, garantuojančios itin nedidelį avalynės svorį, atstumiančios šaltį bei nesugeriančios kvapų. Dar vienas šio gamintojo avalynės išskirtinumas yra tas, jog lietaus batai – pilnai išlieti iš Croslite™ medžiagos, o ne klijuoti. Tai svarbu kalbant apie maksimalią apsaugą nuo vandens patekimo į vidų.

Populiarus sprendimas – grublėtas botų padas, geriau sukimbantis su įvairiais paviršiais. Vadinasi, galėsite būti ramesni dėl savo vaiko saugumo tiek šiam šėlstant ant šlapių, slidžių rudeninių lapų pakloto, tiek ant drėgnų trinkelių kieme.

Batų patogumas

Crocs“ vaikams – tai lietaus avalynė, kurią patogu dėvėti bei itin lengva užsimauti. Viena svarbiausių bei unikaliausių Croslite™ medžiagos savybių – bato prisitaikymas prie individualios pėdos anatomijos, taip užtikrinant maksimalų komfortą vaikštant. Lietaus botų modeliai sukurti taip, jog viduje liktų pakankamai erdvės ir būtų galima, jei reikia, apsiauti ir šiltesnes kojines. Tiesa, prieš pirkdami konkretų modelį, atidžiai peržvelkite šio produkto aprašymą, pateiktą ,,Open24“ interneto svetainėje. Pavyzdžiui, prie kai kurių botų modelių pabrėžiama, jog šie tinka vidutinio pločio kojytėms. Vadinasi, jei jūsų atžalos pėda yra platesnė, reikėtų skirti daugiau laiko paieškoms ir pažinčiai su kitais „Crocs“ botų modeliais.

Visus „Crocs“ botus lengva apsimauti, o papildomos „rankenėlės“, esančios kai kuriuose modeliuose, šį procesą dar labiau palengvina. Vaikas turi galimybę pasijusti savarankiškas (tai itin svarbu kalbant apie pačius mažiausius, besimokančius naujų dalykų ir, pavykus kažką pačiam atlikti, užklumpa labai malonus pasitikėjimo jausmas), o jums, viską metus, netenka atsitraukti nuo įprastinės veiklos, kai vaikas dešimtą kartą zuja maršrutu „namai-kiemas-namai“.

Galiausiai, tėvai nusipelno ir patogumo batų priežiūros atžvilgiu. Ši, kalbant apie „Crocs“ lietaus avalynę, yra visiškai paprasta. Suteptus botus galite valyti tiesiog vandeniu ar, siekiant dar didesnio efektyvumo – specialiomis „Crocs“ avalynei skirtomis priežiūros priemonėmis. O ir išdžiūsta batai labai greitai.

Lietaus batų dizainas

Su „Crocs“ pamirškite lietaus batus, kurie būdavo mūvimi tik iš didelio reikalo ir, vertinant vaizdą bendrame aprangos ansamblyje, atrodydavo it kažkokie svetimkūniai… „Crocs“ botų vaikams dizainas yra minimalistinis, tačiau kartu ir stilingas. Ši avalynė, iš plačios spalvų paletės pasirinkus norimą variantą, puikiai atrodys prie įvairaus stiliaus. Ir, kas svarbu mažosioms damutėms (o neretai – ir jų mamoms, norinčioms realybėje įgyvendinti sužavėjusias pinterest‘ines idėjas), ne tik prie kasdienės, bet ir puošnesnės aprangos, pavyzdžiui, pūsto barbiško sijonėlio. Vien tik dėl vaizdo, matomo veidrodyje, lietingos dienos gali tapti vienos mėgstamiausių!

Tikriausiai esate atkreipę dėmesį į tai, jog „Crocs“ klumpės bei dalis lietaus batų modelių turi nedideles skylutes. Pastarųjų funkcija – ne tik papildomos oro cirkuliacijos bato viduje užtikrinimas. Šiose angose gali būti tvirtinami Jibbitz™ aksesuarai, ne tik papuošiantys botus, bet ir leidžiantys išreikšti savo išskirtinumą, pavyzdžiui, pomėgių atžvilgiu. Tai – dar viena reikšminga detalė, leidžianti paversti „Crocs“ avalynę universalią įvairaus stiliaus atžvilgiu.

Lietaus batų dydis

Kokios rūšies (lietaus, žieminė, basutės ir kita) avalynė bebūtų, tinkamas šios dydis – svarbiausias kriterijus. C3, J2, C9… jei su kroksų paieška susiduriate pirmą kartą, šie „mįslingi“ skaičiukai, kurie, kaip turbūt supratote, reiškia batų dydį (US avalynės dydžių sistemoje), iš pradžių gali sukelti nemažai painiavos. Viskas kur kas paprasčiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio! Mūsų internetinėje parduotuvėje prie kiekvieno „Crocs“ batų modelio yra pateikta išsami dydžių lentelė, kurioje rasite visą informaciją, reikalingą tinkamam bato pasirinkimui: ne tik įprastą, Europoje naudojamą batų žymėjimą (23, 36, 38 ir kita), bet ir vidpadžio dydį milimetrais, kuriuo ir derėtų vadovautis.

Prie konkretaus botų modelio taip pat yra nurodoma, ar šis dydį atitinka, o gal yra puse ar vienu dydžiu mažintas/didintas.

Reima botai

„Crocs“ rūpi tvarumas ir ekologija: prisidėkite ir jūs!

Kalbant šiomis, globaliai reikšmingomis temomis, taisyklės, jog gerus darbus reikia daryti tyliai, taikyti negalima. Tiek visuomenėje žinomų asmenų, tiek ir populiarių prekinių ženklų gamintojų elgesys, tiesiogiai susijęs su tvarumo bei ekologijos idėjų puoselėjimu, privalo būti viešinamas bei giriamas, taip didinant tikimybę, jog geru pavyzdžiu paseks ir kiti.

„Crocs“ batai, kaip jau turbūt spėjote įsidėmėti, yra gaminami iš patentuotos Croslite™ medžiagos (šią kuriant, taip pat panaudojami perdirbti produktai), visiškai atsisakius odos ir taip sėkmingai keliaujant veganizmo „keliu“.

Pirkdami „Crocs“ lietaus botus ar avalynę, nenustebkite negavę šių supakuotų firminėse dėžutėse. Pakuočių atsisakymas – dar vienas gamintojo žengtas žingsnis, susijęs su bandymu išvengti bereikšmio švaistymo. Turbūt sutiksite, jog tik retas mūsų batų dėžes „prikelia“ antram gyvenimui, pavyzdžiui, šias dekoruodamas ir paversdamas patraukliomis daiktadėžėmis. Dažnu atveju dėžės tiesiog atsiduria šiukšlių konteineryje, tad toks gamintojo sprendimas atrodo visiškai logiškas.

„Crocs“, kaip socialiai atsakinga įmonė, daugybę nenupirktų batų porų, užuot šiuos pasmerkę dulkėti sandėliuose ar dar blogiau, išmetę į sąvartynus, padovanoja žmonėms, negalintiems patiems jų įsigyti.

Vien tik priimdami sprendimą pirkti lietaus ar kitus „Crocs“ vaikams skirtus batus (taip pat, žinoma, ir suaugusiems skirtą avalynę), jūs jau prisidedate prie šio gamintojo tvarumo idėjų puoselėjimo iniciatyvos. Kokybiški „Crocs“ botai, pirmajam savininkui šiuos išaugus, galės būti sėkmingai avimi jūsų jaunesnių vaikų arba kitų, kurių tėveliams šiuos atiduosite/parduosite. Batų prikėlimas antram gyvenimui – sąmoningas, daug pastangų nereikalaujantis žingsnis!

Taip pat skaitykite