Šią savaitę lietaus prekėms papildoma -20% nuolaida su kodu: 20RAIN
IŠSIRINK
Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Camper moterims

Filtrai

  • Dydis
  • Savybės
  • Spalva
  • Kaina
Rikiuoti Filtrai

Rikiuoti


Kiekvieną sezoną Camper stengiasi iš naujo atrasti klasikinius dizainus, juos papildant ir pakeičiant kai kurias detales, kad išlaikyti originalų dizainą. Camper dažnai įžvelgia tai, kad kiekvienam gyvenimo stiliui yra Camper stilius.

Camper 1

 

Net pati pradžia nuo žiodžio “laisvaikis” mums reiškia kažką ypatingo.  Camper kuria rafinuotus, tačiau be griežtų rėmų batus. Išlaikomas puikus balansas tarp griežtų klasikinių linijų ir sportinio dizaino.

 PIRMIEJI BATAI

Camaleón – tai pirmieji CAMPER batai, spinduliuojantys Viduržemio jūros paveldą, jo paprastumą, išradingumą ir kasdienę malonę. Įkvėpti senovės vietinių ūkininkų batų, ši linija tapo ikonine CAMPER avalyne.

Camper 2

 

PELOTAS

Pelotas, vienas iš mūsų labiausiai atpažįstamų siluetų. Nuo 1995 metų šio modelio parduota daugiau nei 11 milijonų porų. Įkvėpta sporto lyderių ši Camper linija, kuri ant pado turi 87 į kamuolius panašius iškilimus susijungiančius į unikalią amortizacinę sistemą ir tuo pačiu suteikiančius išskirtinę išvaizdą.

Camper 3

 

TWINS

1988 metais CAMPER užginčijo tai, kad batai turi būti vienodi. Taip ir atsirado "TWINS" istorija. Twins – tai batų pora, kurioje dešinė pusporė skiriasi nuo kairės pusporės. Nuo tada Camper sukūrė daugybę skirtingų variantų, kurie tik įrodo, kad individualumas yra tikroji poros galia.

Camper 4

 

BEETLE

Ši linija pasižymi patentuota, suvarstoma konstrukcija - inovacija, kuri suteikia lengvumo jausmą ir yra lengvai avima. 2010 metais "Beetle" pradėti pardavinėti parduotuvėse. Nuo to laiko jie tapo žinomi ir populiarūs dėl savo anatomiškai išformuoto pado ir elastinių batraiščių.

 

Camper 5