Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Filtrai


Clarks moterims

Filtrai Rikiuoti pagal

Rikiuoti pagal


AVALYNĖS GAMINTOJAI NUO 1825 METŲ

Clarks istorija prasidėjo maždaug prieš 200 metų, kai Cyrus ir James Clark pagamino šlepetes iš avies odos atplaišų. Tuo metu, tai buvo didelis lūžis. Išradingumas ir meistriškumas, tai esmė viso to ką darome. Net ir dabar kiekviena nauja batų pora pradedama nuo rankomis išdrožinėtos kaladėlės iš skroblo, o šiuolaikinės modernios technologijos ir geros medžiagos padeda išleisti į pasaulį tobulą, pritaikyta moderniam pasauliui produktą.

PIONIERIAI IR INOVATORIAI

Nuo pat pradžių mes mąstėme ir darėme viską kitaip. Nuo Cyrus ir James Clark 1825 - ais sukurtų šlepečių iki pirmosios batų poros sukurtos pagal pėdos formą. Nuo liniuote matuotų vaiko pėdos dydžių ir pločių iki iPAD‘o davikliu pėdos matmenims nustatyti. Nuo inovatyvaus amortizuojančio pado iki greito spauzdinimo 3D spausdintuvu. Auksinės idėjos – štai kas Clarks išskiria iš kitų.

AVALYNĖS EKSPERTAI

Leonardo da Vinci žmogaus pėdas apibūdino kaip „inžinerijos ir meno kūrinio šedevrą“. Tam, kad būti užtikrintiems, kad  galime prižiūrėti pėdas daug geriau nei kas kitas, mes tyrinėjame pėdas. Atliekame pėdų tyrimus nuo lopšo iki gilios senatvės. Stebime kaip pėdos vystosi. Tiriame pėdos biomechaniką pagal tai kaip ir kur žmogus juda: darbe, poilsio metu, žaidžiant. Mes aiškinamės, kaip išlaikyti pėdas sveikas ir laimingas. Ir tai ką mes sužinojome, padeda mums kurti idealia avalynę Jums.

IKONIŠKA AVALYNĖ

Mūsų archyvuose, kuriuose yra daugiau nei 22 000 stilių "Clarks", yra batai, kurie sukėlė revoliuciją, apibrėžė kartas ir užfiksavo vaizduotę, kaip kultiniais tapę Clarks Desert Boot. Nathan Clark  sukurti 1950 m. - jų populiarumas tęsiasi iki šių dienų. Taip pat yra modelis "Nature" – naujoviškai sportiškas, šiuolaikiškas hibridas, kuris debiutavo 1980-aisiais ir neseniai atgimė patobulintas.  Taip pat yra ir naujos kartos "Trigenic Flex" modelis, sukurtas pagal moderniosios klasikos naujoves.