18 GIMTADIENIS - 18 PASIŪLYMŲ!
SUŽINOK ŠIANDIENOS GIMTADIENIO PASIŪLYMĄ!
SUŽINOK
Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Blundstone 1930

189,99 €
Likutis parduotuvėse
Produkto aprašymas

Produkto aprašymas

„Blundstone“ #1930 auliniai batai su raišteliais iš serijos „Lace Up“ yra pagaminti iš vandeniui atsparios odos, kuri atrodo kaip nusidėvėjusi. Neslidus guminis aulinis padas. Dizainas, pirmą kartą pagamintas 1800 m., įkvėptas kultinių modelių, kurie atlaikė laiko išbandymą, tobulindami stilių ir patogumą. Jaukūs ir sportiški, skirti kasdieniam įvaizdžiui. 

  • „Rustic Brown“ spalvos batai, aukščiausios kokybės vandeniui atspari oda;
  • Patvarus, neslystantis TPU padas;
  • Patogumą suteikiantis amortizuojantis tarppadis;
  • SPS Max Comfort sistema, užtikrinanti puikų smūgių slopinimą;
  • Išimamas, patogus vidpadis;
  • Lengvi ir patogūs.

Priežiūros informacija:

Suteikite „Blundstone“ batams meilę, kurios jie nusipelno! Nors batai sukurti taip, kad tarnautų ilgai, labai svarbu juos prižiūrėti tinkamai, kad jie tarnautų dar ilgiau ir spindėtų dar ryškiau. „Blundstone“ batai gaminami iš įvairių rūšių odos, zomšos, nubuko ir drobės. Kiekvieną jų reikia specifiškai prižiūrėti, kad išliktų švarūs ir tarnautų metai iš metų! 

  • Pirmiausia minkštu šepetėliu arba drėgnu skudurėliu pašalinkite ant batų susikaupusius nešvarumus ir palikite batus išdžiūti. Užtikrinkite, kad batai būtų atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių ar šildytuvų, nes jie džiovina odą.
  • Batus prižiūrėkite odos poliruokliu. Jei poliravimo priemonę naudojate pirmą kartą, išbandykite ją ant nepastebimos batų vietos, kad patikrintumėte, ar ji nepakeičia batų spalvos ir išvaizdos.
  • Jei naudojate poliravimo priemonę, nedidelį kiekį odos valiklio užtepkite ant poliravimo šluostės arba šepetėlio ir sukamaisiais judesiais įtrinkite batą.

Kilmės šalis: Vietnamas.

Dydžių lentelė

Dydžių lentelė

Moterims

cm EU
22 36
22,8 37
23,7 38
23,7 39
24,6 40
25,4 41
26,2 42

 

Vyrams

cm EU
24,6 40
25,4 41
26,2 42
27,1 43
27,1 44
28 45
28,8 46

 

Dydžių lentelė yra preliminari ir priklausomai nuo modelio gali šiek tiek neatitikti. Renkantis dydį vadovaukitės dydžių lentele ir klientų rekomendacijomis dydžių skalėje.

Apie Blundstone

Apie Blundstone

Blundstone

„Blundstone“ įkurta Tasmanijoje 1870 m. Nepaisant to, kad „Blundstone“ tapo vienu iš labiausiai atpažįstamų avalynės prekių ženklų pasaulyje, tačiau įmonė vis tiek išlieka Tasmanijoje. Pagrindinė buveinė ir gamybos bazė yra Hobarte, Tasmanijoje: Australijos salos valstijoje.

Su ikoniškaisiais „Blundstones“ visur jausiesi tarsi namuose, kad ir kur jie bebūtų. Jų išvaizda visiškai atitinka jų suteikiamą komfortą, tad nesvarbu, ar važiuojate apylygiu Tasmanijos reljefu, ar lietingais Niujorko šaligatviais, atrodysite ir jausitės puikiai su „Blundstones“ avalyne.

„Blundstone“ tiki, kad nieko nėra gražiau už batus, kurie Jus saugo. „Blundstone“  gamina avalynę su plieninėmis plokštelėmis sutvirtinta priekine bato dalimi, kai kurie siluetai taip pat turi papildomų saugos funkcijų, sukurtų apsaugoti nuo smūgių, atsparumo pjūviams, chemikalams, karščiui, elektros pavojams, riedėjimo jėgoms ir kitiems pavojingiems pašaliniams poveikiams.

Nuo 1870 m. „Blundstone“  kūrė naujus būdus, kaip užtikrinti neprilygstamą komfortą ir apsaugą nuo aplinkos elementų. „Blundstone“ daug investuoja į mokslinius tyrimus ir bendradarbiauja su savo partneriais, kad galėtų naudotis geriausiomis ir naujausiomis technologijomis.

„Blundstone“  bendradarbiauja su geriausiais pasaulio tiekėjais, novatoriais ir aukščiausios klasės gamintojais, kad sukurti pėdų komforto sistemas, užtikrinančias puikų smūgių sugėrimą ir komfortą.

„Blundstone“ padų konstrukcija suprojektuota ir sukurta taip, kad sumažintų nuovargį ir ortopedines problemas apatinėje dalyje.

Oda gaunama iš geriausių pasaulio odų gamyklų, kad būtų užtikrinta geresnė apsauga nuo aplinkos elementų ir būtų užtikrintas ypač ilgas dėvėjimas.

APMA

Apdovanotas Amerikos Podiatrinės medicinos asociacijos (APMA) pėdų sveikatai naudingų produktų patvirtinimo ženklu.

blundstone_aprasymas_apacioje 2

Klientų atsiliepimai (0)

Klientų atsiliepimai

Šis produktas neturi klientų atsiliepimų.


Rašyti atsiliepimą

Blundstone 1930

Įvertinimas

Bendras įvertinimas: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Patogumas: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Išvaizda: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Kokybė: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)

Dydžio atitikimas

Jeigu matavotės šį modelį, įvertinkite, kaip gaminio etiketėje nurodytas dydis atitiko įprastai nešiojamą dydį.

Jūsų atsiliepimas

Čia rašykite tik savo įspūdžius ir atsiliepimus konkrečiai apie šią prekę.

. .

. .