APSIPIRK BE KAMŠČIŲ!
-25% VISKAM su kodu: SHOP
Pirkti dabar
Kilo klausimų? 8 (5) 2080009
-25%

Columbia Konos Trs Outdry Men'S

89,98 €
30d mažiausia kaina 89,98 €
RMK 119,99 € - 25%
Likutis parduotuvėse
Produkto aprašymas

Produkto aprašymas

SAUSOMS KOJOMS

Šiais lengvais žygio batais galėsite drąsiai bristi per balas ir lietų, nes jie pagaminti naudojant geriausią neperšlampamą ir orui pralaidžią technologiją.

 

DRĄSIAI Į ŽYGĮ

Specialiai sukurta amortizacijos sistema prilaiko kulną ir strategiškai panaudoja įlinkius bei lanksčius griovelius, kad sumažintų apkrovos smūgį ir padidintų lankstumą – energija kiekviename žingsnyje.

 

GERESNIS SUKIBIMAS

Dėl specialiai suprojektuoto pado rašto, užtikrinančio puikų sukibimą su šlapiu, purvinu ar sausu paviršiumi, tvirtai jausitės bet kokiomis sąlygomis.

 

 •        „Omni-MAX™“ užtikrina nenutrūkstamą energiją su kiekvienu žingsniu, derindama dinamišką amortizaciją, didesnį stabilumą ir geresnį sukibimą, todėl drąsiai žygiuosite bet kokiu reljefu.
 •        Techninis tinklinis batviršis su besiūliais viršutiniais sluoksniais užtikrina didesnį patvarumą ir geresnę atramą.
 •        „OutDry™“ pasižymi prie išorinio sluoksnio pritvirtinta neperšlampama ir orui pralaidžia membrana, kuri apsaugo nuo drėgmės, todėl ir lietuje, ir sniege liksite sausi ir jausitės patogiai.
 •        „Navic Fit™“ sistema užtikrina komfortą ir stabilumą, o unikali raištelių sistema padeda prilaikyti kulną, kad bėgdami ar žygiuodami jaustumėtės tvirčiau ir saugiau.
 •        „TechLite+™“ tarppadis iš itin lengvo ir dinamiško putplasčio užtikrina patobulintą amortizaciją, stabilumą ir energiją ilgalaikiam komfortui žygiuojant bet kokiu reljefu.
 •        Tarppadis prilaiko kulną ir užtikrina optimalią pusiausvyrą, o priekinėje dalyje ir kulne esantys atraminiai iškilimai amortizuoja smūgius, kad sumažėtų pėdai tenkantis krūvis.
 •        Gilūs lenkimo grioveliai priekinėje pėdos dalyje palengvina judėjimą, kad žingsnis būtų dar sklandesnis.
 •        „Adapt Trax™“ padas užtikrina išskirtinį sukibimą su šlapiu ar sausu paviršiumi, naudodamas unikalų žygiams pritaikytą derinį ir pado raštą, kad bet kokį reljefą įveiktumėte užtikrintai.
 •        311,0 g (11,0 unc.) (vieno 9 dydžio bato)
 •        Skirta žygiams
 •        Importuota

 

Medžiagos:

Batviršis: techninis tinklelis

Tarppadis: Techlite+™

Padas: Adapt Trax™

Dydžių lentelė

Dydžių lentelė

US  

UK  

EU  

 CM 

(preliminarus batų vidpadžio ilgis)

7

6

40

24.3-24.7

7.5

6.5

40.5

24.7-25.1

8

7

41

25.1-25.6

8.5

7.5

41.5

25.6-26

9

8

42

26-26.4

9.5

8.5

42.5

26.4-26.9

10

9

43

26.9-27.3

10.5

9.5

43.5

27.3-27.7

11

10

44

27.7-28.1

11.5

10.5

44.5

28.1-28.5

12

11

45

28.5-29

13

12

46

29-29.8

14

13

47

29.8-30.7

15

14

48

30.7-31.5

16

15

49

31.5-32.4

17

16

50

32.4-33.2

 

Apie Columbia

Apie Columbia

Columbia_2Element_Logo_CP_ProcessBlue

COLUMBIA ISTORIJA

Columbia Sportswear kompanija gamina keliautojams skirtą įrangą. Įmonė  įkurta Portlande, Oregono valstijoje ir jau daugiau nei 70 metų džiugina šiaurės vakarų Ramiojo vandenyno pakrantės gyventojus. Jau daugiau nei 40 metų įmonę valdo Gertas Boyle. Jo vadovavimo metais Columbia išaugo į pasaulinio lygio sportinės aprangos kompaniją, tokią kokia yra dabar. Ji vis dar įsikūrusis Portlande ir kuria drabužius bei avalynę saugančius Jūsų kūną ir pėdas nuo šalčio, lietaus ir perkaitimo, kad ir kas nutiktų. Unikalus Ramiojo vandenyno šiaurės vakarų pakrantės paveldas ir Boyle šeimos užsispyrimas išskiria Columbia kompaniją iš kitų.

Šeimos verslas tapo pasaulinio lygio. Gert Boyle tėvai buvo Vokietijos piliečiais. 1938 metais jie pabėgo iš nacistinės Vokietijos ir įsikūrę Portlandę įsigijo nedidelę skrybėlių parduotuvėle, kurią pavadino Columbia Hat Company. Ši skrybėlių parduotuvė tapo durimis į pasaulinio lygio verslą.

COLUMBIA PRODUKTAS

Mes naudojame holistinį požiūrį į gyvavimo ciklus. Tą požiūrį taikome vertindami mūsų produktą socialiniu, aplinkos apsaugos, etiniu ir cheminio poveikio aspektu. Tai daryti mums padeda mūsų naudojamas Higg Index. Higg Index tai drabužių pramonėje naudojamas vertinimo metodas kontroliuojamas Sustainable Apparel Coalition.

DIZAINAS, KOKYBĖ IR ILGAAMŽIŠKUMAS

Mes esame įsipareigoję kurti naujoviškus ir funkcionalius produktus vartotojams, kurie dalyvauja įvairiose lauko veiklose, tam kad jie galėtų mėgautis savo pomėgiais ilgiau ir komfortabiliau. Mūsų drabužiai ir avalynė saugo kūną ir pėdas nuo šalčio, lietaus ir perkaitimo.  Kokybė ir ilgaamžiškumas yra svarbūs aspektai, dėl to mes  turime veiksmingą medžiagų ir produktų kokybės tyrimo standartus,  siekiant užtikrinti, kad mūsų produktai yra patvarūs. Tai padeda išplėsti drabužių tarnavimo laiką. Drabužių ilgaamžiškumas ir ilgas jų naudojimas tausoja gamtinius išteklius bei leidžia vartotojams iš mūsų produktų turėti maksimalią naudą. Columbia didžiuojasi aukštos kokybės gaminiais ir taiko jiems riboto laiko garantiją.

UNIVERSALUMAS IR DIZAINAS

Mūsų dizainerių komanda turi pagrindinį tikslą: „sukurti ilgaamžišką ir populiarų produktą“. Mes siekiame sukurti produktą, kuris bus geriausias kokybės ir universalumo atžvilgiu taip pat bus tinkamas naudoti visais sezonais. Funkcionalumas ir klasikinis dizainas garantuoja, kad pirkėjas su mūsu produktu jausis užtikrintai visokiomis oro sąlygomis ir bet kokioje socialinėje aplinkoje.

MEDŽIAGOS

Medžiagų pasirinkimas ir naudojimas labai svarbus kokybiškų drabužių kūrimo proceso veiksnys. Audinių ir medžiagų pluoštų gamyba sudaro didelę produkto pagaminimo dalį . Taip pat tai yra vienas iš sudėtingiausiai kontroliuojamų ir valdomų sričių dėl didelio žaliavų perdirbimo rinkoje dalyvaujančių tiekėjų skaičiaus. Mes siekiame naudoti tik tas medžiagas kurios yra išgautos naudojant humaniškus, etinius ir aplinkai nekenkenčius metodus.

Perdirbtas polesteris: apie 80% Columbia gaminamų produktų yra iš polesterio. Polesterio išgavimui reikalingos žaliavos kurios labai glaudžiai susijusios su nafta. Naudojant perdirbtą polesterį mažinamas energijos kiekis reikalingas naftos gavybai. Polesterio naudojimas mažina atlieku ir plastiko kiekį, kuris teršia gamtą. Nuo 2014 metų Columbia įsigijo ir perdirbo daugiau nei 10 mln.  jardų medžiagų reikalingų polesteriui gaminti.

Izoliacinės(pamušalo viduje) medžiagos: mums svarbu, kad mūsų naudojami natūralūs pūkai ir plunksnos butų išgauti vadovaujantis etikos ir humaniškumo normomis. 2016 metų rudenį Columbia užsibrėžė naudoti 100% sertifikuotus natūralius pūkus ir plunksnas remiantis „Textile Exchange’s TE Responsible Down“ standartais. Tai užtikrins, kad mūsų naudojami pūkai ir plunksnos yra aukščiausios kokybės ir yra gautos iš atitinkamai prižiūrimų žąsų, ančių ir kitų vandens paukščių.

Oda: maždaug 95 % Columbia naudojamos odos gaunama iš raugyklos priklausančios Leather Working Group. Leather Working Group- tai kelių suinteresuotų šalių grupė odos pramonėje, kuri atsakinga už kokybę, tvarią ir nekenksmingą aplinkai gamybą odos versle.

CHEMIKALAI

Mes siekiame kurti produktus kurie būtų saugus visiems, kad su jais kontaktuoja: darbuotojai kurie juos gamina, vartotojai kurie juos naudoja ir aplinka. Mes naudojamės draudžiamų medžiagų sąrašu sudarytu pagal pasaulinius standartus ir įstatymus. Taip pat turime testavimo programą kuri padeda užtikrinti, kad mūsų produktai atitinka minėtus standartus. Mes vykdome didelio masto mokymus apie standartus ir testavimo programas visoms mūsų produktų gamybos grupėms, kad visame pasaulyje populiarūs Columbia produktai atitiktų visus mūsų užsibrėžtus kokybės ir saugu standartus bei reikalavimus.

PFC

Perfluorinti organiniai junginiai (PFC) buvo naudojami kaip ilgalaikis vandens repelentas (DWR). Tačiau PFC, ypač ilgos grandinės PFC, yra linkęs biologiškai kauptis laukinės gamtos ir žmogaus organizmuose ir yra ilgai nesunykstančios aplinkoje. Mes atsisakėme ilgosios grandinės PFC naudojimo ir pakeitėme jį į trumposios grandinės PFC, kuris yra laikomas mažiau patvariu, todėl mažiau kenkia aplinkai. Mes ir toliau naudojame vandeniui atsparias ir orui laidžias alternatyvias medžiagas, kad patenkinti vartotojų lūkesčius ir yra saugios žmogui bei aplinkai.

Camolumbia front

Klientų atsiliepimai (0)

Klientų atsiliepimai

Šis produktas neturi klientų atsiliepimų.


Rašyti atsiliepimą

Columbia Konos Trs Outdry Men'S

Įvertinimas

Bendras įvertinimas: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Patogumas: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Išvaizda: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Kokybė: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)

Dydžio atitikimas

Jeigu matavotės šį modelį, įvertinkite, kaip gaminio etiketėje nurodytas dydis atitiko įprastai nešiojamą dydį.

Jūsų atsiliepimas

Čia rašykite tik savo įspūdžius ir atsiliepimus konkrečiai apie šią prekę.

. .

. .

Panašios prekės