Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

UGG Neumel Platform Women's

230 €
30d mažiausia kaina 230 €
RMK 230 € 0%
Likutis parduotuvėse
Dydžių lentelė

Dydžių lentelė

US  EU CM (preliminarus batų vidpadžio ilgis)
5 36 22
6 37 23
7 38 24
8 39 25
9 40 26
10 41 27
11 42 28
12 43 29
UGG avalynės priežiūra

UGG avalynės priežiūra

Impregnavimas

Prieš pradedant dėvėti reikia apdoroti tinkama priežiūros priemone. Batai dažomi natūraliomis medžiagomis, tad naudokite specialiai zomšai ar avikailiui skirtas vandenį ir dėmes atstumiančias priemones, kad apsaugotumėte batus nuo vandens, dėmių ir purvo. Vadovaukitės gaminio naudojimo instrukcijomis.

Venkite drėgmės

Naudokite specialiai zomšai ar avikailiui skirtas vandenį ir dėmes atstumiančias priemones. Saugokite batus nuo tiesioginių saulės spindulių, didelės drėgmės ir šilumos šaltinių. Ekstremalių sąlygų poveikis gali pažeisti avikailį ir paveikti batų formą ar spalvą.

Valymas

Visi "UGG" batai yra pagaminti is subtilių, aukščiausios kokybės medžiagų, todėl skalbimas skalbimo mašinoje arba cheminis valymas gali juos nepataisomai sugadinti. Naudokite minkštą šepetėlį arba kempinę nešvarumams ir šiukšlėms pašalinti. Valykite šepetėliu viena kryptimi, kad išlaikytumėte natūralią zomšos ar avikailio išvaizdą.

Dėmių valymas 

Nedideles, sausas dėmes valykite šepetėliu skirtu avikailiui ar zomšai. Jeigu išvalyti nepavyksta, rinkitės "UGG" priežiūros priemones dėmėms valyti. 

Džiovinimas

Džiovinkite batus kambario temperatūroje. Nenaudokite tiesioginių šilumos šaltinių, pavyzdžiui, radiatorių ar šildytuvų, taip pat ir tiesioginės saulės spindulių, nes per didelis karštis gali pažeisti medžiagą.

Laikymas

Laikykite batus vėsioje ir sausoje vietoj, venkite tiesioginių saulės spindulių. Nespauskite jų, nes tai gali pakenkti jų formai. Išlaikyti formą gali padėti batų formavimo priemonių naudojimas.

Atsparumas drėgmei
"UGG" batai yra vandenį atstumentys, tačiau jie nèra visiškai atsparūs vandeniui. Šie batai yra padengti vandeniui atsparia danga arba turi medžiagų, kurios natūraliai atsparios vandeniui. Nors vandenį atstumentys batai gali atlaikyti nedidelį lietų ar purslus, jie gali buti netinkami ilgalaikiam stipriam lietui ar panardinimui j vandenį.

Apie UGG

Apie UGG


uggKompanijos UGG® Australia istorija prasidėjo dar 1978-aisiais, kai banglentininkas Brian Smith pradėjo ieškoti būdų, padedančių išlaikyti pėdas šiltai plaukiojant banglente. Būtent tuomet ir gimė UGG Classic modelis. Pagaminti iš dvipusio A klasės avikailio, šie batai buvo ypač lengvi ir sukurti kaip tik vaikščiojimui ant smėlio. Praėjus daugeliui metų paprasta banglenčių sportui sukurta idėja tapo fenomenu ir šiandien visas pasaulis nori UGG® Australia avikailio batų.

UGG® Australia šiandien – tai prekės ženklas, išsiskiriantis prabanga ir ypatingu patogumu, supsiančiu Jus kasdien. Šių batų gamyboje naudojamos tik aukščiausios klasės medžiagos, todėl UGG pritraukia lojalius pirkėjus visame pasaulyje. Kiekvienas UGG batas, kurį avėsite, bus patogus nuo tos minutės, kai jį pirmąkart užsidėsite, ir mes garantuojame, kad tas patogumas neišnyks net kelių metų bėgyje.

Be klasikinių, visiems gerai žinomų modelių (UGG Classic Short, UGG Classic Tall ar UGG Bailey Bow), ši kompanija savo produkciją sugebėjo išplėsti iki drabužių linijos, skirtos tiek suaugusiems, tiek vaikams. Plati pirštinių, šalikų, kepurių ir paltų kolekciją sušildytų Jus net ir šalčiausiais žiemos mėnesiais. 

 

Ugg front

Klientų atsiliepimai (0)

Klientų atsiliepimai

Šis produktas neturi klientų atsiliepimų.


Rašyti atsiliepimą

UGG Neumel Platform Women's

Įvertinimas

Bendras įvertinimas: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Patogumas: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Išvaizda: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Kokybė: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)

Dydžio atitikimas

Jeigu matavotės šį modelį, įvertinkite, kaip gaminio etiketėje nurodytas dydis atitiko įprastai nešiojamą dydį.

Jūsų atsiliepimas

Čia rašykite tik savo įspūdžius ir atsiliepimus konkrečiai apie šią prekę.

. .

. .

Panašios prekės