APSIPIRK BE KAMŠČIŲ!
-25% VISKAM su kodu: SHOP
Pirkti dabar
Kilo klausimų? 8 (5) 2080009
2022-05-02

Diadora laisvalaikio batai – vienas svarbiausių pirkinių šiltajam sezonui

Pro langą vis aktyviau besišypsant pavasarinei saulei, dažnas ne tik entuziastingai dėliojame laisvalaikio planus, bet ir atliekame spintų reviziją. Juk, sutikite, tinkama apranga ir, žinoma, avalynė – neatsiejama nuo kokybiško laisvalaikio leidimo. Aišku, šiltuoju metų laiku bene dėmesio sulaukia kedai, kurie, tinkamai pasirinkus, gali tapti jūsų ištikimu palydovu kiekviename žingsnyje. Jei iki šiol nesate atradę savo avalynės gamintojo favorito, pats metas susipažinti su  „Diadora“ prekiniu ženklu! Tai – gamintojas, kuris galvoja ne tik apie individualius kliento poreikius, bet ir renkasi tokius sprendimus, kurie visapusiškai puoselėja tvarumo idėją.

Diadora“  batai pasitinka pirkėjus plačiu asortimentu, kuriame, net neabejojame, slepiasi kedai, išpildysiantys net paties išrankiausiojo pageidavimus. Tiesa, norint, jog batai internetu taptų malonia patirtimi, kurią kartotumėte dar ir dar, būtina žinoti esmines taisykles, į kurias svarbu atsižvelgti renkantis laisvalaikio avalynę. Žinoma, tie patys patarimai galioja ir tradicinio apsipirkimo šalininkams, tai yra mėgstantiems „šluoti“ fizines parduotuves.

Diadora laisvalaikio batai

Kokiam tikslui reikalingi Diadora kedai?

Ieškote sportinių batų laisvalaikiui, idealiai derančių prie skirtingo stiliaus aprangos? Reikalingi nauji bėgimo batai, su kuriais ketinate įveikti ne vieną šimtą kilometrų miško takeliu ar grindiniu? O gal reikia kokybiškų sportinių batelių treniruotėms sporto klube? Priklausomai nuo konkrečios paskirties, Diadora kedai skiriasi ne tik dizainu, bet, svarbiausia, padu, aulu ir kitais techniniais sprendimais.

Avalynės paskirtis ir yra pagrindinis kriterijus, kuriuo būtina vadovautis renkantis avalynę aktyviam laisvalaikio leidimui.  Taip būsite tikri, jog jūsų koja bus maksimaliai apsaugota nuo nuovargio ar net galimų traumų, o kedai atliks svarbų vaidmenį, nesvarbu, norėsite įveikti kuo didesnį atstumą vaikščiojant su šeima miške ar sieksite asmeninio rekordo bėgimo varžybose.

Iš kokių medžiagų yra pagaminti laisvalaikio sportbačiai? 

Jei jau išmokote skrupulingai analizuoti maisto produktų sudėties etiketes, nepamirškite pasidomėti, iš kokių medžiagų yra pagaminti jūsų dėmesį patraukę batai, nesvarbu, tai būtų kedai vaikams ar moteriški aulinukai.

Kedų viršus gali būti gaminamas tiek iš natūralios (lygios, nubuko, zomšos), tiek dirbtinės odos. Dažnas sprendimas kuriant laisvalaikio batelių \dizainą – tekstilinis paviršius (tinklelis), užtikrinantis gerą oro pralaidumą, patikimai saugantis nuo prakaitavimo ir ypač tinkamas šiltuoju metų laiku.

Medžiaga, iš kurios yra pagamintas sportbačių padas (kaučiukas, guma, kitos sintetinės medžiagos) – veiksnys, lemiantis avalynės sukibimą su paviršiumi. Aišku, jei kedai moterims ar kedai vyrams tarnaus kaip patogus ir stilingas apavas laisvalaikiui, pado sudėtis nėra tokia svarbi. Juk, kaip sakoma, žmogaus keliai yra nežinomi: neaišku, kokios rūšies danga gali tekti vaikščioti.

Tiesa, pirkėjams, kuriems aktualu konkrečiai bėgiojimui skirta avalynė, rekomenduojame sportbačius su specialiu „Duratech 5000“ mišiniu, kuriuo padengtas padas tampa atsparesnis dilimui. 

Kokio stiliaus kedai jums labiausiai imponuoja?

Dažno mūsų dėmesys, sutikus žmogų ir nejučia šį akimis „skenuojant“, pirmiausiai nukrypsta būtent į batus. Savaime suprantama, tinkama priežiūra ir švara – svarbiausias reikalavimas, keliamas visų tipų avalynei, tačiau batai nesunkiai gali tapti net pagrindine įvaizdžio dalimi.

Itališko prekės ženklo „Diadora“ gamintojai nepamiršta fakto, jog visi klientai – moterys, vyrai ir vaikai – yra itin skirtingos asmenybės, savo unikalumą neretai išreiškiančios ir per avalynę. Tad „Diadora“ asortimente idealiausią variantą ras ir konservatoriai, vertinantys klasikinį, prie visų rūbų derantį juodos-baltos spalvos variantą, tiek pageidaujantys išskirtinių spalvų bei jų derinių, atitinkančių tuo metu vyraujančias mados tendencijas.

Kokybiški „Diadora“ kedai, žinoma, nepamirštant tinkamos šių priežiūros, savo funkcionalumu bei estetika gali džiuginti ne vieną sezoną. Tinkamiausią laisvalaikio avalynę išsirinkite jau šiandien ir netrukus galėsite leistis į aktyvius šiltojo sezono nuotykius!

 

Taip pat skaitykite