APSIPIRK BE KAMŠČIŲ!
-25% VISKAM su kodu: SHOP
Pirkti dabar
Kilo klausimų? 8 (5) 2080009
2022-04-30

„Reima“ rūbai, kuriems visada atsiras vietos kiekvieno aktyvaus bei stilingo vaiko spintoje

„Reima“ rūbai, kuriems visada atsiras vietos kiekvieno aktyvaus bei stilingo vaiko spintoje

Nesvarbu, ar esate ta moteris, kuri atsipalaidavimą randa dar įsigytoje vienoje naujoje suknelėje ar batelių poroje, o gal ta, kuri savo spintą tvarko pagal vadinamąjį „kapsulės“ principą, orientuotą į kelis pagrindinius rūbus, tinkančius prie visko, net neabejojame, jog rūbai vaikams (aišku, jei turite atžalų) – ne tik jūsų silpnybė, bet ir… galvos skausmas. Akys ir širdis džiaugiasi, kai pavyksta sukurti idealų derinuką, o sveikas protas – žinant, jog vaikas aprengtas taip, jog joks lietus, šaltis ar vėjas neturės galimybių pateikti jokių nemalonių „staigmenų“ mažylio sveikatos atžvilgiu ar netaps kliūtimi smagioms pramogoms lauke. Norėdami padėti atsakyti į dažnai mamai itin sunkų klausimą, susijusį su tinkama apranga vaikams, išskyrėme 3 pagrindinius rūbus, dėl kurių įsigijimo abejonių neturėtų kilti. Kartu apžvelgsime, ką savo asortimente siūlo „Reima“ – gamintojas, kuris kone kiekvieno, turinčio vaikų, galvoje iškart kelia asociacijas su kokybe, ilgaamžiškumu bei šiuolaikišku stiliumi.

1. „Reima“ lietaus rūbai vaikams – mėgėjams turkštis balose

Vien jau žvelgiant į šio pavasario aktualijas, akivaizdu, jog, laukiant gerų orų, gali taip ir likti sėdėti prie lango. Kalbant apie vaikus, tai būtų tiesiog neatleistina! Juk gryno oro nauda mažųjų organizmui yra nepamainoma. Kita vertus, aktyvaus vaiko taip lengvai neišlaikysi po devyniais užraktais. Vaikai, nesvarbu, pučia vėjas, lyja ar sninga, veržiasi į lauką ir nori mėgautis visais gamtos teikiamais malonumais. Kokybiški „Reima“ lietaus rūbai – garantas, jog jūsų vaikas, nepaisant nemalonių gamtos reiškinių, visada jausis komfortiškai ir galės mėgautis norima veikla, pavyzdžiui, nutrūktgalviškomis maudynėmis baloje!

Jei, atlikę reviziją savo spintoje, pamatėte, jog turėta lietaus apranga vaikui tapo per ankšta ir kaip tik dairotės naujos, siūlome atsižvelgt į žemiau pateiktus patarimus.

 

Lietaus aprangos dydis

Jei vaikiški batai gali būti keičiami net ir kelis kartus per sezoną (tam tikrais tarpsniais vaiko koja, atrodo, auga tarsi ant mielių), tai kokybiška lietaus apranga gali sėkmingai tarnauti net kelis metus. Vadinasi, įsigytas rūbas turėtų būti šiek tiek laisvesnis. Vaikas taip ne tik galės nevaržomai judėti, bet ir būsite tikri, jog investavote į keliems sezonams tinkamą rūbą.

Siekdami, jog pirkėjams, kuriems aktuali vaikiška apranga bei vaikiški batai internetu, būtų kuo paprasčiau išsirinkti reikiamą dydį, prie produktų stengiamės nurodyti ne tik „plikus“ skaičius, bet ir tikslius išmatavimus. Kalbant konkrečiai apie prekinio ženklo „Reima“ rūbus, šie neretai būna vienu dydžiu didesni (ši informacija yra nurodoma produkto aprašyme).

Lietaus rūbo modelis

Žaismingais raštais margintas, vientisas „REIMA Batans“ kombinezonas, garantuojantis, jog net ir patys mažiausi, aktyviai šėldami lauke, bus patikimai apsaugoti nuo lietaus ir vėjo. Dviejų dalių  „REIMA Tihku“ kombinezonas, suteikiantis dar didesnę judesių laisvę, svarbią jau ūgtelėjusiems vaikams. O gal spalvinga „REIMA Hete 511307B“ lietaus striukė, kurią galėsite derinti prie turimų lietaus kelnių ar įprastos aprangos (juk kartais ir vaikai nori tiesiog pasimėgauti lietumi, ramiai vaikštinėdami ir neturėdami minčių voliotis po purvą)?

Pageidaujamą lietaus rūbų modelį rinkitės atsižvelgdami į vaiko amžių, estetinius motyvus ar atžalai būdingo elgesio lauke ypatumus. Pavyzdžiui, vientisas kombinezonas ar lietaus kelnės su petnešomis garantuoja, jog vaiko nugara niekada nebus nuoga, kaip kad gali nutikti šėlstant vien tik apsivilkus atskirą striukę.

Svarbiausios lietaus rūbų savybės

Pagrindinės lietaus rūbų funkcijos – atsparumas vandeniui ir vėjui bei oro pralaidumas. Rūbų etiketėje ieškokite informacijos apie audinio pralaidumo vandeniui lygį (žymimas mm).

  •         20 000–5 000 mm – trumpiems pasivaikščiojimas lauke, lyjant silpnam ar vidutinio stiprumo lietui.
  •         5 000–8 000 mm – efektyvi apsauga net ir daugiau laiko praleidžiantiems lauke lietingą dieną, pavyzdžiui, lankant lauko darželį ar stovyklaujant.
  •         1 000 mm ir daugiau – garantija, jog jūsų vaikas gali leisti laiką lauke, esant beveik bet kokioms pro sąlygomis.  
Vaikiški Reima rūbai

Kaip „šifruojami“ skaičiai, reiškiantys rūbo pralaidumą orui?

Drabužis, kurio pralaidumas orui siekia nuo 3 000 g/m2/24 h – tinkamas variantas kasdieniams pasivaikščiojimams nestipriai lyjant.

Lietaus rūbas, kurio pralaidumas – nuo 5 000 g/m2/24 h puikiai tinka laisvalaikio leidimui ir žaidimams lauke.

Su lietaus rūbais, pasižyminčiais didžiausiu pralaidumu orui (nuo 7 000 g/m2/24 h, vaikas komfortiškai jausis, užsiimdamas ir aktyvia veikla ar net sportuodamas.

2. Reima striukės – vilioja ne tik kokybe bei patvarumu, bet ir praktiškais dizaino sprendimais

„Reima“ savo mažiesiems pirkėjams siūlo itin platų pasirinkimą striukių, tinkamų visiems metų laikams. Jei savo atžalai striukės ieškote jau nebe pirmą sezoną, net neabejojame, jog su šio rūbo pasirinkimo taisyklėmis (atsparumu vandeniui ir vėjui, nesudėtinga audinio priežiūra, lengvumu, nuimamu gobtuvu ir kita) esate taip puikiai susipažinę, jog ir patys galėtumėte būti konsultantai šiuo klausimu, Visgi mes išskyrėme kelis niuansus, kurie, nors iš pažiūros atrodantys kaip smulkmenos, gali tapti reikšmingu pasirinkimo kriterijumi.

2in1 – striukė ir liemenė

Striukė – rūbas, be kurio mažylio garderobo tiesiog negalima įsivaizduoti, tačiau, sutikite, nepamainomas rūbas yra ir liemenės. Prekinio ženklo gamintojas „Reima“, be aukščiausių kokybės kriterijų, keliamų savo produkcijai, puoselėja ir tvarumo idėjas. Vienas puikių pavyzdžių – lengva, neutralios spalvos „REIMA Veke“ striukė, kuri, atsegus rankoves, tampa šilta liemene, nepamainoma esant permainingam, daug galvos skausmo sukeliančiam orui, kai, atrodo, su striuke per šilta, bet be viršutinio rūbo vaiko leisti į lauką dar negalima. Ši daugiafunkcinė striukė sutaupys ne tik jūsų pinigus bei vietą spintoje, bet ir leis išvengti papildomo pirkinio. O tai itin svarbu vadinamojo zero waste judėjimo šalininkams, pasisakantiems prieš perteklinį vartojimą.

Talpios kišenės – taip pat privalumas

Kiekvienas vaikas – individuali asmenybė, tačiau kai kurie pomėgiai sieja dažną mažylį. Pavyzdžiui – pomėgis kaupti įvairius daiktus. Kur saugiau paslėpsi pakelėje rastą akmenuką ar pajūrio lobį – kriauklę, jei ne talpiose savo striukės kišenėse! Dar puikesnis sprendimas, jei pastarosios yra užsegamos. 

Striukė – saugumo užtikrinimui

Ir ne tik apsaugos nuo sniego, vėjo ar kritulių. Kone kiekviena „Reima“ striukė ar kitas lauko rūbas yra ir su atšvaitu, o taip padidinama garantija, jog vaikas bus matomas, vadinasi – ir saugesnis kelyje tamsiu paros metu.

 

3. Džemperiai vaikams: audinio kokybė – svarbiausia

Su gobtuvo ir be jo, užtraukiami užtrauktuku ar apsivelkami per galvą: džemperiai vaikams – rūbas, populiarus ir mėgiamas tarp vaikų, nepriklausomai nuo šių lyties ar amžiaus. Džemperius įprasti derinti prie sportinių kelnių ar džinsų, tačiau mamos, besidominčios vaikų stiliaus idėjomis, sukuria ir gerokai įdomesnių derinių, pavyzdžiui, džemperis ir suknelė. Tokio sprendimo įgyvendinimui idealiai tiks minkštas ir jaukus, medvilninis „REIMA Pihatatar“ bliuzonas, siuvinėtas originaliu suomių folkloro motyvu.

Džemperiai vaikams – rūbas, esantis arti vaiko kūno, o kartais – ir tiesiogiai su juo sąveikaujantis (dažnas vaikas nepripažįsta jokių apatinių marškinėlių ir bliuzoną rengiasi tiesiog ant nuogo kūno), tad rūbo sudėtis – bene svarbiausias kriterijus šį renkantis. „Reima“ – gamintojas, kurio produkcijoje nėra naudojama jokių kenksmingų medžiagų, galinčių turėti neigiamą poveikį aplinkai, o juolab – rūbą nešiojančiam vaikui. Natūrali, švelni medvilnė ar, priklausomai nuo rūbo paskirties, poliesteris ir kitos kokybiškos, saugios medžiagos: išanalizavę „Reima“ vaikams skirtų rūbų etiketes, pažadame, nusiraminsite žinodami, jog jūsų vaikui skirta viskas, kas geriausia.

Taip pat skaitykite