APSIPIRK BE KAMŠČIŲ!
-25% VISKAM su kodu: SHOP
Pirkti dabar
Kilo klausimų? 8 (5) 2080009
2022-05-20

„Teva“ – avalynė, sujungianti geriausias žygio batų ir šlepečių savybes bei prisidedanti prie tvarumo puoselėjimo

Koja, karštą vasarą „įkalinta“ jūsų avalynėje, tikrai nepadėkos... Jei „prijaučiate“, vertinate avalynės patogumą, tačiau keliate reikalavimus nepriekaištingos estetikos atžvilgiu, „Teva“ prekinis ženklas – kaip tik jūsų poreikiams.

Į kalnus su flip-flop‘ais? Pasivaikščioti po sostinės senamiestį – su žygio batais? Gal ir neblogai skambančios idėjos, tačiau, geriau pagalvojus, ne – per daug minusų! Tapkės – garantuotas komfortas kojai, tačiau tik ne ilgoje kelionėje bei ne ant „ekstremalaus“ paviršiaus, kai, paslydus, galima ir „sprandą nusisukti“, nekalbant apie kojų traumas. Žygiui skirti batai patikimai saugo pėdą bei efektyviai sugeria šiai tenkančius smūgius, bet koja, karštą vasarą „įkalinta“ tokioje avalynėje, tikrai nepadėkos... Jei „prijaučiate“ minėtiems batų tipams, vertinate avalynės patogumą, tačiau keliate reikalavimus nepriekaištingos estetikos atžvilgiu, „Teva“ prekinis ženklas – kaip tik jūsų poreikiams.

„Teva“ avalynės modeliai yra skirti žmonėms, „gyvenantiems ant kojų“, tačiau nebūtinai visą dieną praleidžiantiems kalnuose ar miške. Jei, kuriant šiuos batus, pradinė idėja buvo įgyvendinti gana ekstremalia veikla, konkrečiau – kelionėmis kalnų upėmis (vadinamas raftingas), užsiimančių žmonių poreikius, tai ilgainiui šiek tiek senamadiški, tėčio batus primenantys sandalų modeliai buvo transformuoti į kur kas estetiškesnę, šiuolaikinių pirkėjų skonį atitinkančią, tačiau taip pat neįtikėtinai patogią avalynę. Tad šiandien „Open24“ avalynės asortimente galite atrasti ne tik neįtikėtinai patogių sandalų, su kuriais užkariausite ne vieną viršukalnę (na, o gal tiesiog nedideles lietuviškas įkalnes), bet ir stilingų strorapadžių basučių, išsiskiriančių kur kas universalesniu pritaikymu, pavyzdžiui – darbui biure.

Norėdami pabrėžti šio gamintojo produkcijos universalumą, išskyrėme kelis skirtingus pirkėjų tipus, kurių pageidavimus gali išpildyti „Teva“ avalynė.

Vienas prekinis ženklas – garantuotas patogumas bet kokioje situacijoje

Net neabejojame, jog, kaip vieną iš pagrindinių kriterijų, renkantis avalynę, ir jūs išskirtumėte patogumą. Na, nebent kalbama apie tuos išskirtinius atvejus, kai, dėl tam tikrų priežasčių, pavyzdžiui, dreskodo reikalavimų, pasiryžtama sukandus dantis kelias valandas mūvėti tai, kas, dėl savo nepraktiškumo, vėliau bus pasmerkta dulkėti batų lentynoje. Bet tai – tikrai ne apie „Teva“. Šio prekinio ženklo basutės ir sandalai moterims, vyrams bei, kas labai džiugu, ir vaikams nuo pat pirmųjų iki paskutinių šiltojo sezono dienų bus kartu su jumis „trasoje“, nesvarbu, tai būtų miškas, gatvės grindinys ar šokių aikštelė!

Teva basutės

Sandalai vyrams, galvojantiems apie išskirtinį avalynės patogumą bei paprastumą

Iš principo, šiai vyrų kategorijai tiktų visi „Teva“ basučių modeliai, nes, kaip jau turėjote suprasti, patogumas – šio prekinio ženklo vizitinė kortelė. Visgi, dažnu atveju galioja taisyklė, jog vyrai, kurie aprangoje vertina patogumą, yra ir šiek tiek konservatyvūs, tad modernesni batų modeliai bei išskirtinės spalvos – ne jiems. Puikiausias pasirinkimas – tradicinio modelio sandalai, pavyzdžiui – Teva Terra Fi 5 Universal Leather Men's“, kurie puikiai atrodys tiek prie sportinės aprangos, tiek prie šortų ar džinsų. O ir moterims, kurioms rūpi antrosios pusės apranga, tikrai liks patenkintos. Tiesa, pravartu prisiminti taisyklę, jog kojinės ir basutės – ne itin vykęs derinys.

Basutės vyrams, ieškantiems išskirtinumo

Jūs ar jūsų vyras, priešingai aptarto konservatyviojo stiliaus gerbėjams, savo aprangoje ieško originalesnių, akį traukiančių sprendimų? Gal jūsų planuojamiems šiltojo sezono nuotykiams muzikos festivaliuose ar pajūryje kaip tik ir trūksta spalvingųjų „Teva Original Universal Men'sbasučių? Garantuotas komfortas pėdoms, o taip pat – komplimentai dėl išskirtinio stiliaus bei drąsos būti savimi!  Šio modelio vyriškų „Teva“ basučių dirželiai yra pagaminti iš perdirbto plastiko, kurie, sušlapę, itin greitai išdžiūsta.

Basutės moterims, ieškančioms estetikos bei patogumo dermės

Darbe reikia atrodyti nepriekaištingai, tačiau prabangos ramiai sėdėti už stalo, sudėjus koja už kojos, neturite? Patikėkite, sužinoję, kiek žingsnių per dieną kartais tenka suvaikščioti, dirbant biure, liktumėte nustebę! Jei jūsų įmonėje nėra griežtų aprangos etiketo reikalavimų, kuriame, pavyzdžiui, nurodoma, jog avalynė negali būti atvira, puikus variantas – storapadės basutės „Teva Flatform Universal Leather Women's“. Neutralios spalvos bei universalus modelis puikiai derės ne tik prie laisvalaikio ar šventinės, bet ir solidesnės biuro aprangos, pavyzdžiui, siaurėjančių kelnių iki kauliukų ir švarko. Puikiai atrodysite bei, svarbiausia, patogiai jausitės net ir darbo dienos pabaigoje, tad priežasties „nepasirašyti“ aktyviems laisvalaikio nuotykiams su šeima ar draugais nebeliks!

Avalynė aktyvioms moterims, norinčioms išlikti stilingomis bet kokiomis sąlygomis

Prieš sėdant ant dviračio, lipant į baidarę ar ruošiantis į turistinį žygį, jūsų į veidrodį mestas žvilgsnis – ne ritualas, tačiau norite įsitikinti, jog net ir su kasdiene laisvalaikio apranga atrodote puikiai? „Teva“, nuolat papildydama savo asortimentą naujais modeliais bei spalvomis, galvoja apie aktyvias, tačiau kiekviename žingsnyje estetikos bei išskirtinumo ieškančias moteris. Jei reikia ne tik patogių, bet ir stilingų, bendroje aprangoje „nenuskęstančių“ batų aktyviam šiltojo sezono laisvalaikiui, vienas iš ,,Open24“ siūlomų variantų –Teva Original Universal Women'sbasutės, išsiskiriančios spalvų bei raštų įvairove.

Tvarios Teva basutės

Tvarumas – mada, kuri niekada netaps nuvalkiota

Į daugelį dalykų, kuriuos žmonės neretai vaikosi vien dėl to, jog taip daro dauguma, žiūrima kritiškai ar net pašaipiai. Ekologija bei tvarumas – viena iš sričių, kurios įtraukti į minėtą sąrašą negalime, ar ne? Nesvarbu, ar gyventi „teisingai“ švaresnio pasaulio atžvilgiu esame vedini savo vidinių įsitikinimų, ar tiesiog plaukdami pasroviui ir kopijuodami žinomų žmonių elgesį, net ir mažiausias darbas yra reikšmingas indėlis, siekiant didelio, kilnaus tikslo žmonijos labui.

Aišku, norint viduje jaustis gerai ir žinoti, jog savo elgesiu nedarai gamtai žalos, o, priešingai, šią puoselėji, nebūtina gyventi asketiško gyvenimo, atsisakant savaime suprantamų daiktų bei malonumų. Kad ir kokios patogios basutės ar sandalai bebūtų, viso šiltojo sezono su ta pačia avalynės pora nepravaikščiosi. Galime garantuoti, jog „Teva“ kokybė šiuo atžvilgiu maloniai pradžiugintų ir, visą vasarą avėti sandalai, su minimalia priežiūra, tebeatrodytų puikiai, tačiau tie patys, diena iš dienos nešiojami batai tiesiog nebedžiugintų. O ir progų, kurioms norisi rinktis atitinkamą avalynę, pasitaiko visokių: savaitgalis pajūryje ar plaukiant baidarėmis, darbo diena biure, pasivaikščiojimas senamiesčio grindiniu. Vadinasi, naujos basutės moterims ar sandalai vyrams – tikrai ne tokia nuodėmė, dėl kurios reikėtų raudonuoti ar… skubėti išpažinties.

Juk „Teva“ basutės – patogu, stilinga ir ekologiška. Jei šio gamintojo avalynės komfortą, estetiką bei universalumą jau aptarėme, tai ekologijos tema nusipelno išskirtinio dėmesio. Daugelio batų modelių dirželiai, kurie neatsiejami nuo prekinio „Teva“ ženklo avalynės, yra gaminami iš perdirbto plastiko (plastikinių butelių), taip efektyviai prikeliant atliekas naujam gyvenimui. Siekiant basučių išskirtinumo bei stilingumo, nenaudojamos jokios papildomos puošybos detalės, „žaidžiama“ tik su spalvomis, faktūromis, raštais.

Vadinasi, norėdami gyventi švariau bei tvariau, neprivalome peržengti kažkokių ribų, dėl kurių jaustumėmės nekomfortiškai ar kažką atimtume iš savo šeimos narių. Tiesiog, prieš priimant bet kokį sprendimą, šiuo atveju – perkant avalynę, derėtų pasidomėti, kokia iš galimų alternatyvų būtų tinkamiausia. Aišku, „Teva“ avalynė, kurią drįstame vadinti ekologiška, savo kaina gali pasirodyti šiek tiek brangesnė už analogiškos rūšies, kitų gamintojų batus, bet juk tie keli papildomi eurai – visiškai niekis, kalbant apie tikslą, prie kurio prisidedame, ar ne?

Taip pat skaitykite