Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Birkenstock Gizeh Nubuck

Dydžių atitikimas
1 dydžiu per maži Atitinka 1 dydžiu per dideli
52,79 EUR 65,99 EUR
Produkto aprašymas

Produkto aprašymas

Vasara – tai ilgos dienos paplūdimyje, svajingi pasivaikščiojimai mieste, trankūs muzikos festivaliai ir atostogos sode. Gizeh Nubuck – tai sandalai, tiksiantys visoms šioms progoms. Leiskite savo atostogas ne tik stilingai, bet ir patogiai!

Detalės:

  • Išorėje – nubuko oda,
  • Odinis interjeras,
  • Pagal pėdos formą išformuotas padas,
  • Originalus Birkenstock vidpadis*,
  • Malonus natūralios odos interjeras,
  • Oda dengtas, lengvai išimamas vidpadis,
  • Gilus vidpadžio išformavimas teisingam pėdos skliauto ir stuburo palaikymui,
  • Ypatingai lankstus padas,
  • EVA* medžiagos pado pertvara,
  • Pagaminta Vokietijoje.

Sudėtis: nubuko oda (išorėje). 

Dėmesio! Visa Birkenstock avalynė yra “regular” pločio, tinka vidutinio pločio pėdoms. Nesivadovauti nuotraukose nufotografuoto bato pločio žymėjimu.

* - originalus Birkenstock vidpadis pasižymi anatomišku padu, išlenktu ties pėdos skliautu ir labiau nei įprasta įdubusiu ties kulnu, taip pat erdve priekine dalimi ir medžiaga, kuri per laiką prisitaiko prie Jūsų pėdos formos. 

** - EVA – gumos ir poroloninės gumos mišinys, kuris naudojamas gaminant daugumos sporto šakų ir specialią darbo avalynę. Sumažina padų atmušimus, amortizuoja bei sumažina apkrovą pėdoms.

Apie Birkenstock

Apie Birkenstock


birkenstock-logo-pic-min"Birkenstock"
yra pirmieji pasaulyje natūralaus kamščio ortopedinio vidpadžio išradėjai. Šiam ypatingai minkštam ir lanksčiam vidpadžiui pagaminti naudojamos tik geriausios žaliavos: šviesi gamtinė kamščio medžiaga, džiuto pluošto verpalai ir aukštos kokybės natūralus lateksas. "Birkenstock" vidpadžiai tiksliai atkartoja pėdos anatomiją, todėl žmogaus svoriui tolygiai pasiskirsčius, natūraliai remiamasi visa pėda. Oda, iš kurios gaminami vidpadžiai ypač stora – maždaug trys milimetrai, tačiau vistiek labai minkšta ir kokybiška, kadangi yra neskaidoma, išlaiko visas brangias jai būdingas savybes.

"Birkenstock"  nuolat plėtoja ir tobulina  produktus  sveikų pėdų labui. Iš kitų prekių ženklų išsiskiria  batų formavimu: gili duobutė palaiko ir stabilizuoja pėdą, sutvirtina kulno padėtį, saugo kojų pirštus.

"Birkenstock" šūkis -  unikalus tobulumas. Per daugiau nei 230 metų patirties, iš kartos į kartą perduodamų avalynės gamybos specifinių žinių, kompanija garantuoja, kad šie batai pasižymi geriausia apdaila ir nepriekaištinga kokybe: tradicija, inovacija, žavesiu. Įkvėpimo šaltiniu laiko gamtą, aktyviai ją saugo, atsižvelgdami savo kūrybiniuose procesuose.

Birkenstock front

Klientų atsiliepimai (1)

Klientų atsiliepimai

4,9

Bendras įvertinimas

Zinomas gamintojas, kuriam turbut nereikia papildomu komentaru. Labai patiko modeliukas, bet deja dydis man per didelis. Emiau 37, nes vienoje parduotuveje isgirdau patarima rinktis 1 dydziu didesni, deja nepasiteisno mano atveju. Seksiu jusu naujienas ir lauksiu, kol atsiras 36.

Rašyti atsiliepimą

Birkenstock Gizeh Nubuck

Įvertinimas

Bendras įvertinimas: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Patogumas: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Išvaizda: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Kokybė: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)

Dydžio atitikimas

Jeigu matavotės šį modelį, įvertinkite, kaip gaminio etiketėje nurodytas dydis atitiko įprastai nešiojamą dydį.

Jūsų atsiliepimas

Čia rašykite tik savo įspūdžius ir atsiliepimus konkrečiai apie šią prekę.

Klausimus mums galite rašyti K.U.K. skiltyje.

Atsiliepus apie aptarnavimą ir parduotuvę prašome rašyti svečių knygoje.

Panašios prekės